Sunshine Photo Cart - en to bg translation catalogue (3110 entries)

en: Layout
bg: Оформление

en: Tabs
bg: Раздели

en: Accordion
bg: Акордеон

en: See differences in layout options
bg: Вижте разликите в опциите за оформление

en: Merchant ID
bg: Търговец ID

en: Access Token
bg: Токен за достъп

en: Statement Descriptor
bg: Дескриптор на изявлението

en: What shows on your customer credit card statement
bg: Какво се вижда в извлечението от кредитната карта на клиента

en: This product does not need any images selected
bg: Този продукт не се нуждае от избрани изображения

en: Public Key
bg: Публичен ключ

en: Merchant Key
bg: Търговски ключ

en: Passphrase
bg: Фраза за достъп

en: No merchant ID in %s settings
bg: Няма идентификатор на търговеца в настройките %s

en: Continue to payment details
bg: Продължете към данните за плащане

en: Live Secret Key
bg: Секретен ключ в реално време

en: Live Public Key
bg: Публичен ключ в реално време

en: ERROR, something went really wrong
bg: Грешка, нещо наистина се е объркало

en: Unsupported currency
bg: Неподдържана валута

en: Search for "%s" in %s: %s results
bg: Търсене на "%s" в %s: %s резултати

en: File for print release information when a customer downloads an image
bg: Файл за информация за освобождаване от печат, когато клиентът изтегли изображение

en: Select a page to show print release content
bg: Изберете страница, за да покажете съдържанието на изданието за печат

en: Require print release approval
bg: Изискване за одобрение на издаването на печат

en: Require the user read the print release information before being allowed to download
bg: Изискване потребителят да прочете информацията за освобождаване от печат, преди да му бъде разрешено да изтегли

en: Explainer text to customers about the print release.
bg: Обяснителен текст за клиентите относно издаването на печата.

en: Before downloading you must read and acknowledge the terms of our print release.
bg: Преди да изтеглите, трябва да прочетете и да приемете условията на нашето освобождаване за печат.

en: When users make a download via credit, which products should be included. If none selected, full size images will be given.
bg: Когато потребителите извършват изтегляне чрез кредит, кои продукти трябва да бъдат включени. Ако не са избрани такива, ще бъдат дадени изображения в пълен размер.

en: Must acknowledge print release
bg: Трябва да потвърдите освобождаването от печат

en: Click the links below to download your photo files
bg: Щракнете върху връзките по-долу, за да изтеглите вашите фотофайлове

en: or
bg: или

en: I have read and acknowledge the print release terms
bg: Прочетох и приемам условията за освобождаване от печат

en: Apply discounts after taxes applied
bg: Прилагане на отстъпки след прилагане на данъци

en: Send Email
bg: Изпрати

en: Password/Access Code
bg: Парола/Код за достъп

en: All payment methods
bg: Всички методи за плащане

en: Run the initial install process which sets the default pages, settings and permissions. This will not reset your settings, but add things that may be missing.
bg: Стартирайте процеса на първоначална инсталация, който задава страниците по подразбиране, настройките и разрешенията. Това няма да възстанови настройките ви, а ще добави неща, които може да липсват.

en: Edit %s
bg: Редактирай %s

en: Gallery access code is incorrect, please try again
bg: Кодът за достъп до галерията е грешен, опитайте отново

en: Enter Gallery Access Code
bg: Въведете код за достъп до галерията

en: User has no favorites
bg: Потребителят няма любими

en: View cart
bg: Виж количката

en: Tax Collected
bg: Събран данък

en: Fallback Featured Image
bg: Резервно препоръчано изображение

en: Upload a custom thumbnail image to be used when no specific featured image is set
bg: Качване на персонализирано миниатюрно изображение, което да се използва, когато не е зададено конкретно изображение

en: Password Protected Featured Image
bg: Защитено с парола препоръчано изображение

en: Upload a custom thumbnail image to be used when a gallery is password protected
bg: Качване на персонализирано миниатюрно изображение, което да се използва, когато галерията е защитена с парола

en: Order Numbering
bg: Поръчка номерационен

en: Next Order Number
bg: Следващ номер на поръчката

en: Leave blank to use default order numbering, otherwise set the next order number to be used
bg: Оставете празно, за да използвате номерацията по подразбиране, в противен случай задайте следващия номер на поръчката, който ще се използва

en: Required Other Fields
bg: Задължителни други полета

en: Disable Shipping
bg: Деактивиране на доставката

en: Do not require shipping for this item at checkout
bg: Не изисквайте доставка за този артикул при поръчка

en: Do not allow customer to add more than this amount to cart
bg: Не позволявайте на клиента да добавя повече от тази сума в количката

en: Field contains invalid data
bg: Полето съдържа невалидни данни

en: Fees
bg: Такси

en: Fees added to the order for using this payment method
bg: Такси, добавени към поръчката за използване на този метод на плащане

en: No added fees
bg: Без допълнителни такси

en: Percentage of total order
bg: Процент от общата поръчка

en: Fixed amount
bg: Фиксирана сума

en: Fee Name
bg: Такса Име

en: What description shown to customer at checkout
bg: Какво описание се показва на клиента при поръчка

en: Fee Amount
bg: Размер на таксата

en: %s fee
bg: %s такса

en: Gallery name unavailable
bg: Името на галерията не е достъпно

en: Order Subtotal
bg: Междинна сума

en: Building file...
bg: Изграждане на файл...

en: View Invoice
bg: Преглед на разписката

en: Download PDF
bg: Изтегли PDF

en: Hide others
bg: Скриване на други

en: If multiple flat rate options are available, only show this one if it is the highest priced
bg: Ако са налични няколко опции за фиксирана тарифа, покажете само тази, която е с най-висока цена

en: Customer Views
bg: Мнения на клиентите

en: Image Views
bg: Прегледи на изображения

en: Guest
bg: Гост

en: No customer views
bg: Няма мнения на клиенти

en: Update Report Data
bg: Актуализиране на данните от доклада

en: User has no items in cart
bg: Потребителят няма продукти в количката

en: All orders
bg: Всички поръчки

en: Automatically include in any purchased download
bg: Автоматично включване във всяко закупено изтегляне

en: Child galleries of selected galleries will automatically be included
bg: Детските галерии на избраните галерии ще бъдат включени автоматично

en: Create user accounts
bg: Създаване на потребителски акаунти

en: Activate this add-on
bg: Активиране на тази добавка

en: Metadata
bg: Метаданни

en: Log file has been cleared
bg: Файлът на дневника е изтрит

en: Edit user
bg: Редактиране на потребител

en: Password Optional for Signup
bg: Парола по избор за регистрация

en: Make password optional when signing up (otherwise password will automatically be created for them)
bg: Паролата да не е задължителна при регистрация (в противен случай паролата ще бъде създадена автоматично за тях)

en: Name Optional for Signup
bg: Име по избор за регистрация

en: Make name optional when signing up
bg: Направете името незадължително при регистриране

en: Require account to see products
bg: Изисквайте акаунт, за да видите продуктите

en: Clear log
bg: Изчистване на дневника

en: Hide promos
bg: Скриване на промоциите

en: Disable promos throughout Sunshine Photo Cart
bg: Деактивиране на промоциите в цялата кошница за снимки на Sunshine

en: Pages Theme
bg: Тема на страниците

en: What should be used for your general theme when viewing Sunshine pages
bg: Какво трябва да се използва за общата ви тема при разглеждане на страниците на Sunshine

en: Gallery Theme
bg: Тема на галерията

en: Allow galleries to use a different theme layout from the main pages
bg: Позволете на галериите да използват различно оформление на темата от това на основните страници

en: Alternate integration
bg: Алтернативна интеграция

en: Sunshine tries to blend into your theme seamlessly. If you are seeing weird layout issues, try this as an alternate method if integrating.
bg: Sunshine се опитва безпроблемно да се впише във вашата тема. Ако виждате странни проблеми с оформлението, опитайте това като алтернативен метод за интегриране.

en: Invoices
bg: Фактури

en: Will be shown on a white background
bg: Ще се показва на бял фон

en: Extra Content
bg: Допълнително съдържание

en: Allow Tracking
bg: Разрешаване на проследяването

en: Types of Photography
bg: Видове фотография

en: Family
bg: Фамилия

en: Newborn
bg: Новородено

en: Wedding
bg: Сватба

en: School
bg: Училище

en: Sports
bg: Спортове

en: Portraits
bg: портрети

en: Animals
bg: Животни

en: Events
bg: Събития

en: Real Estate
bg: Недвижими имоти

en: Data
bg: Данни

en: This data can help provide useful information to Sunshine Photo Cart and help guide new features and growth strategies. Your participation is extremely appreciated!
bg: Тези данни могат да помогнат да се предостави полезна информация на Sunshine Photo Cart и да се насочат нови функции и стратегии за растеж. Вашето участие е изключително ценно!

en: Update from folder
bg: Актуализация от папката

en: New images are available in your FTP folder
bg: Новите изображения са налични във вашата FTP папка

en: Private
bg: Личен

en: Sunshine Photo Cart Memory Availability
bg: Sunshine Photo Cart Наличност на паметта

en: Sunshine Photo Cart Recommended Memory Limit
bg: Препоръчителен лимит на паметта на Sunshine Photo Cart

en: Performance
bg: Производителност

en: Your current WordPress memory limit is set to %sM, but your web server allows up to %sM. It is recommended to increase the WordPress memory limit to match or exceed the PHP memory limit for optimal performance and speed to ensure your uploads and applying watermarks go as fast as possible.
bg: Текущото ограничение на паметта на WordPress е зададено на %sM, но уеб сървърът ви позволява до %sM. Препоръчително е да увеличите лимита на паметта на WordPress, за да съвпадне с лимита на паметта на PHP или да го надвиши за оптимална производителност и скорост, за да гарантирате, че качването на файлове и прилагането на водни знаци става възможно най-бързо.

en: Learn how to increase the WordPress memory limit
bg: Научете как да увеличите лимита на паметта на WordPress

en: Your current PHP memory limit is %sM. If you are seeing issues with slow uploading images or errors, it is recommended to ask your web host if your available memory can be increased. A minimum of 256M is recommended, but as high as possible is best.
bg: Текущото ограничение на паметта на PHP е %sM. Ако имате проблеми с бавно качване на изображения или грешки, препоръчваме ви да попитате вашия уеб хост дали наличната памет може да бъде увеличена. Препоръчва се минимум 256 М, но най-добре е да е колкото се може повече.

en: Return to tools
bg: Връщане към инструменти

en: Friend
bg: Приятел

en: Clear All Favorites
bg: Изчистване на всички предпочитани

en: Passwords do not match
bg: Паролите не съвпадат

en: Invalid user
bg: Невалиден потребител

en: Password has been set
bg: Зададена е парола

en: PayPal payment has been cancelled
bg: Плащането в PayPal е отменено

en: Could not connect to PayPal
bg: Не може да се свърже с PayPal

en: Failed to capture PayPal payment
bg: Не успя да улови плащане в PayPal

en: PayPal failed to refund
bg: PayPal не успя да възстанови

en: You have no galleries assigned to your user account
bg: Нямате галерии, назначени за вашия потребителски акаунт

en: Optional
bg: По избор

en: or reply to this email
bg: или отговорете на този имейл

en: Please click the button below to set a new password. If you did not make this request, you can safely ignore and delete this email
bg: Моля, кликнете върху бутона по-долу, за да зададете нова парола. Ако не сте направили това искане, можете спокойно да игнорирате и изтриете този имейл

en: An account has been created for you at %s
bg: За вас е създаден акаунт в %s

en: Set your password
bg: Задайте паролата си

en: Access account
bg: Акаунт за достъп

en: Test Order: This is not a real order and nothing will be processed
bg: Тестова поръчка: Това не е истинска поръчка и няма да бъде обработена

en: Store is not available for this gallery
bg: Магазинът не е наличен за тази галерия

en: Note: If your source gallery is password protected, a unique password is generated for each gallery that is created in this process.
bg: Забележка: Ако галерията на източника е защитена с парола, за всяка галерия, която се създава в този процес, се генерира уникална парола.

en: Parent Gallery
bg: Галерия за родители

en: No parent gallery
bg: Няма галерия за родители

en: FTP Images Folder
bg: Папка с изображения FTP

en: A new gallery will be created from each individual image or folder of images within the selected folder.
bg: Ще бъде създадена нова галерия от всяко отделно изображение или папка с изображения в избраната папка.

en: CSV Data File
bg: CSV файл с данни

en: Settings in this file will overwrite the any default settings from the above selected Source Gallery. <a href="%s" target="_blank">Checkout the template file</a> to make sure yours matches.
bg: Настройките в този файл ще заменят всички настройки по подразбиране от избраната по-горе Галерия с източници. <a href="%s" target="_blank">Проверете файла на шаблона</a>, за да се уверите, че вашите съвпадат.

en: Create Users
bg: Създаване на потребители

en: Create user accounts for any that do not yet exist in your data file
bg: Създаване на потребителски акаунти за всички, които все още не съществуват във вашия файл с данни

en: Notify User(s)
bg: Уведомяване на потребител(и)

en: Send message to email(s) from CSV file for each respective gallery. Uses the <a href="%s" target="_blank">Gallery Invite Message</a> template.
bg: Изпращане на съобщение до имейл(и) от CSV файл за всяка съответна галерия. Използва шаблона на <a href="%s" target="_blank">съобщението за покана за галерия</a>.

en: Review galleries to be created
bg: Преглед на галериите, които трябва да бъдат създадени

en: Invalid file upload
bg: Невалидно качване на файл

en: Source Folder
bg: Папка с източници

en: Create galleries
bg: Създаване на галерии

en: Retry
bg: Повторен опит

en: Completed
bg: Приключена

en: Could not upload image %s: %s
bg: Не може да се качи изображение %s: %s

en: Campaign Monitor
bg: Следене на кампания

en: API Key
bg: API Ключ

en: Login to your Campaign Monitor account to get your API key
bg: Влезте в профила си в Campaign Monitor, за да получите API ключ

en: Client ID
bg: Клиентски идентификационен номер

en: Login to your Campaign Monitor account to get your client ID
bg: Влезте в акаунта си в Campaign Monitor, за да получите клиентския си идентификатор

en: List
bg: Списък

en: Select the list for subscribers to be placed
bg: Изберете списъка за абонати, които да бъдат поставени

en: Refresh lists
bg: Обновяване на списъци

en: Subscribe Method
bg: Метод за абониране

en: Ask users if they want to subscribe
bg: Попитайте потребителите дали искат да се абонират

en: Automatically subscribe
bg: Автоматично абониране

en: When to subscribe
bg: Кога да се абонирате

en: Access gallery with email
bg: Достъп до галерията с имейл

en: Campaign Monitor lists have been retrieved
bg: Изтеглени са списъци на Campaign Monitor

en: No lists were found in your Campaign Monitor account
bg: В профила ви в Campaign Monitor не бяха открити списъци

en: Could not connect to Campaign Monitor API
bg: Не може да се свърже с API на Campaign Monitor

en: Subscribe to email newsletter
bg: Абонирайте се за имейл бюлетин

en: Downloads
bg: Изтегляния

en: Allow free downloads
bg: Разрешаване на безплатни изтегляния

en: Allow free image downloads (no checkout required)
bg: Разрешаване на безплатни изтегляния на изображения (не се изисква проверка)

en:  Allow free gallery download (no checkout required)
bg:  Позволете безплатно изтегляне на галерия (без да е необходима регистрация)

en: Free image download count
bg: Безплатно изтегляне на изображения

en: Number of free image downloads allowed from this gallery (and child galleries) per customer. Leave empty to use global value (%s).
bg: Брой безплатни изтегляния на изображения, разрешени от тази галерия (и дъщерни галерии) за един клиент. Оставете празно, за да използвате глобалната стойност (%s).

en: unlimited
bg: неограничен

en: Allowed Customers For Free Downloads
bg: Разрешени клиенти за безплатни изтегляния

en: Only allow the selected customers to download for free
bg: Позволете на избраните клиенти да изтеглят безплатно само

en: Require email for free download
bg: Изисквайте имейл за безплатно изтегляне

en: A customer will need to enter an email address in order to get a free download
bg: Клиентът ще трябва да въведе имейл адрес, за да получи безплатно изтегляне

en: Passcode
bg: Парола

en: Optionally enter a unique passcode customers will be required to enter before downloading for free
bg: По желание въведете уникален код за достъп, който клиентите ще трябва да въведат, преди да изтеглят безплатно

en: Order Files
bg: Файлове за поръчки

en: Optionally upload files to make them available to download with this order
bg: По желание качвайте файлове, за да ги направите достъпни за изтегляне с тази поръчка

en: File could not be deleted
bg: Файлът не може да бъде изтрит

en: Invalid request
bg: Невалидна заявка

en: Sorry, you do not have permission to download
bg: Съжаляваме, нямате разрешение за изтегляне

en: Notify user of files added to order
bg: Уведомяване на потребителя за файлове, добавени към поръчката

en: Customer was notified via email about new files available for download
bg: Клиентът е уведомен по имейл за нови файлове, достъпни за изтегляне

en: No files were attached to this order
bg: Към тази заповед не са приложени файлове

en: Entire gallery download
bg: Изтегляне на цялата галерия

en: This product is for the entire gallery download option
bg: Този продукт е за цялата опция за изтегляне на галерията

en: Include sub galleries
bg: Включване на подгалерии

en: Automatically include all sub-galleries when purchasing from a parent gallery
bg: Автоматично включване на всички подгалерии при покупка от родителска галерия

en: Dimensions
bg: Размери

en: Leave blank for full resolution
bg: Оставете празно място за пълна разделителна способност

en: Apply watermark to the download image
bg: Прилагане на воден знак към изображението за изтегляне

en: Free Download
bg: Безплатно изтегляне

en: Automatically include in any free downloads
bg: Автоматично включване във всички безплатни изтегляния

en: Max free downloads
bg: Макс безплатни изтегляния

en: Max number of free downloads allowed between all galleries
bg: Максимален брой разрешени безплатни изтегляния между всички галерии

en: Include large image size in download
bg: Включване на голям размер на изображението при изтегляне

en: Check this if you want to automatically include the large image in downloads
bg: Поставете отметка, ако искате автоматично да включвате голямото изображение в изтеглянията

en: Print Release file
bg: Файл за освобождаване за печат

en: Include a print release file in every digital download, a PDF file is recommended
bg: Включете файл за издаване на печат във всяко цифрово изтегляне, като се препоръчва PDF файл

en: Download your order items
bg: Изтеглете елементите на поръчката си

en: Digital Download
bg: Дигитално изтегляне

en: Order Files Notification
bg: Известие за файлове с поръчки

en: Notification sent to customer about files added to an order for download
bg: Известие, изпратено до клиента, за файлове, добавени към поръчка за изтегляне

en: Files for [order_name] are now available for download
bg: Файловете за [име_на_поръчката] вече са достъпни за изтегляне

en: Email required
bg: Изисква се имейл

en: Passcode required
bg: Изисква се парола

en: Invalid passcode
bg: Невалиден код за достъп

en: Download Gallery
bg: Изтегляне на галерия

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads/sunshine" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
bg: За директорията "wp-content/uploads/sunshine" е създаден файл <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a>, който предотвратява директния достъп до изображенията и защитава файловете за цифрово изтегляне

en: After free image download
bg: След безплатно изтегляне на изображения

en: After free gallery download
bg: След безплатно изтегляне на галерия

en: Downloads: %s
bg: Изтегляния: %s

en: Download unavailable until payment is complete
bg: Изтеглянето е недостъпно до приключване на плащането

en: Customer downloaded "%s" from order
bg: Клиентът изтегли "%s" от поръчката

en: Download all order items
bg: Изтегляне на всички елементи на поръчката

en: Thank you for downloading!
bg: Благодарим ви за изтеглянето!

en: Your download should have started and may take some time to complete.
bg: Изтеглянето трябва да е започнало и може да отнеме известно време.

en: Click here if the download does not start immediately
bg: Щракнете тук, ако изтеглянето не започне веднага

en: Download files
bg: Изтегляне на файлове

en: View order details
bg: Преглед на детайлите на поръчката

en: You have reached the maximum number of free downloads
bg: Достигнали сте максималния брой безплатни изтегляния

en: Download additional files for this order
bg: Изтегляне на допълнителни файлове за тази поръчка

en: The following is required before your download begins:
bg: Преди да започнете изтеглянето, е необходимо да въведете следното:

en: Get Download
bg: Изтегляне

en: Discount Info
bg: Информация за отстъпката

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Apply this discount automatically with no coupon code
bg: Приложете тази отстъпка автоматично без код на купона

en: Discount Code
bg: Код за отстъпка

en: The code customers will type into at checkout to receive discount
bg: Кодът, който клиентите ще въведат на касата, за да получат отстъпка

en: Generate coupon code
bg: Генериране на код на купон

en: Discount Type
bg: Тип отстъпка

en: Percentage off order
bg: Процент от поръчката

en: Amount off order
bg: Сума от поръчката

en: Percentage off product(s)
bg: Процентно намаление на продукта(ите)

en: Amount off product(s)
bg: Сума от продукта(ите)

en: Discount Amount
bg: Сума на отстъпката

en: Apply to Shipping Cost
bg: Прилага се към разходите за доставка

en: Discount percentage will be applied to shipping cost as well
bg: Процентът на отстъпката ще бъде приложен и към разходите за доставка

en: Free Shipping
bg: Безплатна доставка

en: Make free shipping available for the order. You must have a Free Shipping Method active with the option to be enabled via discount code.
bg: Осигурете безплатна доставка за поръчката. Трябва да имате активен метод за безплатна доставка с опция, която да бъде активирана чрез код за отстъпка.

en: Start Date
bg: Начална Дата

en: End Date
bg: Крайна дата

en: Only This Discount
bg: Само тази отстъпка

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
bg: Разрешете на клиента да използва само този купон, не допускайте други купони

en: Required Products
bg: Необходими продукти

en: These products must be in cart before any discounts can be applied
bg: Тези продукти трябва да са в количката, преди да се приложат каквито и да било отстъпки

en: Allowed Products
bg: Разрешени продукти

en: Disallowed Products
bg: Недопустими продукти

en: Allowed Categories
bg: Разрешени категории

en: Disallowed Categories
bg: Недопустими категории

en: Allowed Galleries
bg: Позволени галерии

en: Disallowed Galleries
bg: Недопустими галерии

en: Minimum purchase amount
bg: Минимална сума за покупка

en: Total max uses
bg: Общо максимални употреби

en: Max uses per person
bg: Максимален брой употреби на човек

en: Max Quantity
bg: Максимално количество

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
bg: Максималният брой артикули, за които може да бъде приложена тази сума

en: Restrictions
bg: Без ограничение

en: Limits
bg: Ограничения

en: Discount
bg: Отстъпка

en: Add New Discount
bg: Добавяне на нова отстъпка

en: Edit Discount
bg: Редактиране на отстъпката

en: New Discount
bg: Нова отстъпка

en: All Discounts
bg: Всички отстъпки

en: View Discounts
bg: Преглед на отстъпките

en: Search Discounts
bg: Търсене на отстъпки

en: No discounts found
bg: Не са намерени отстъпки

en: No discounts found in trash
bg: Не са намерени отстъпки в кошчето за боклук

en: Discount code is invalid
bg: Кодът за отстъпка е невалиден

en: Discount code could not be removed
bg: Кодът за отстъпка не може да бъде премахнат

en: %s has been automatically applied to your cart
bg: %s е приложен автоматично към вашата количка

en: You have not set up any discounts
bg: Не сте задали отстъпки

en: Create your first discount
bg: Създайте първата си отстъпка

en: Creating discounts in Sunshine Photo Cart
bg: Създаване на отстъпки в Sunshine Photo Cart

en: Customer ID
bg: Идентификатор на клиента

en: Shipping Address 1
bg: Доставка Адрес 1

en: Shipping Address 2
bg: Доставка Адрес 2

en: Shipping City
bg: Доставка Населено място

en: Shipping State
bg: Доставка Област

en: Shipping Zip
bg: Пощенски код за доставка

en: Shipping Country
bg: Държава на доставка

en: Billing Address 1
bg: Фактура Адрес 1

en: Billing Address 2
bg: Фактура Адрес 2

en: Billing City
bg: Фактура град

en: Billing State
bg: Фактура щат

en: Billing Zip
bg: Пощенски код за фактуриране

en: Billing Country
bg: Страна на фактуриране

en: Registration Dates
bg: Дати за регистрация

en: to
bg: до

en: Export
bg: Експортиране

en: Order ID
bg: Номер на поръчка

en: Order Date
bg: Дата на поръчка

en: Order Tax
bg: Такса за поръчка

en: Shipping Cost
bg: Цена за доставка

en: Product(s)
bg: Продукт (и).

en: Shipping First Name
bg: Доставка Име

en: Shipping Last Name
bg: Доставка Фамилия

en: Billing First Name
bg: Фактура име

en: Billing Last Name
bg: Фактура фамилия

en: Dates
bg: Дати

en: Any gallery
bg: Всяка галерия

en: Will include all child galleries as well
bg: Ще включва и всички детски галерии

en: Exports
bg: Експорти

en: Past Exports
bg: Минал износ

en: Export %s
bg: Износ %s

en: No results for this export
bg: Няма резултати за този износ

en: Abort Export
bg: Прекъсване на износа

en: Download file
bg: Сваляне на файл

en: Login to your Lightblue account to get your API key
bg: Влезте в профила си в Lightblue, за да получите своя API ключ

en: Send to Light Blue
bg: Изпрати до Light Blue

en: Light Blue API key has not been set
bg: Светлосиният API ключ не е зададен

en: Contact sent to Light Blue!
bg: Контакт изпратен на Light Blue!

en: Failed to send contact to Light Blue
bg: Не успя да изпрати контакт до Light Blue

en: Order sent to Light Blue!
bg: Поръчката е изпратена на Light Blue!

en: Failed to send order to Light Blue
bg: Не успя да изпрати поръчка на Light Blue

en: Allow fullscreen
bg: Разрешаване на цял екран

en: Allow slideshow
bg: Разрешаване на слайдшоу

en: Time for each slide
bg: Време за всеки слайд

en: in seconds
bg: в секунди

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Highlight color
bg: Светъл цвят

en: Navigation Method
bg: Метод за навигация

en: Thumbnails
bg: Миниатюри

en: Pager
bg: Пейджър

en: Open Gallery
bg: Отворена галерия

en: No lists were found in your MailChimp account. You must create a list for subscribers to be placed.
bg: В профила ви в MailChimp не бяха открити списъци. Трябва да създадете списък, в който да бъдат поставени абонатите.

en: Could not connect to MailChimp API
bg: Не може да се свърже с MailChimp API

en: MailChimp lists have been retrieved
bg: Извлечени са списъци на MailChimp

en: cURL support is required, but cannot be found.
bg: поддръжката на cURL е необходима, но не може да бъде намерена.

en: Invalid MailChimp API key supplied.
bg: Предоставен е невалиден MailChimp API ключ.

en: Custom Message
bg: Избрано съобщение

en: General template for custom messages
bg: Общ шаблон за персонализирани съобщения

en: Message failed to send
bg: Съобщението не е изпратено

en: Invite user to gallery
bg: Покана към потребител в галерията

en: Custom email template to invite a user to gallery
bg: Персонализиран шаблон за имейл, за да поканите потребител в галерията

en: You have been invited to [gallery_name]
bg: Поканени сте в [име на галерията]

en: Invite to Gallery
bg: Покана за участие в галерия

en: Invite user to register
bg: Покана към потребителя да се регистрира

en: Template when inviting user to register on your site
bg: Шаблон, когато каните потребителя да се регистрира в сайта ви

en: Please register on [site_name]
bg: Моля, регистрирайте се в [име на сайта]

en: Invite User to Register
bg: Покана към потребителя да се регистрира

en: Messaging
bg: Изпращане на съобщения

en: To
bg: Дo

en: Custom email address
bg: Персонализиран имейл адрес

en: Custom Email Addresses
bg: Потребителски имейл адреси

en: Enter email addresses separated by comma
bg: Въведете имейл адреси, разделени със запетая

en: Choose a gallery for gallery specific template tags to be available
bg: Изберете галерия, за да бъдат налични специфични за галерията тагове на шаблона

en: Allowed template tags:
bg: Позволени тагове на шаблона:

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: No To recipient was selected
bg: Не е избран получател

en: No custom recipients were provided
bg: Не са предоставени персонализирани получатели

en: Your subject contains gallery template tags but no gallery was selected
bg: Вашата тема съдържа тагове на шаблона за галерия, но не е избрана галерия

en: Your message contains gallery template tags but no gallery was selected
bg: Съобщението ви съдържа тагове на шаблона за галерия, но не е избрана галерия

en: Message sent successfully
bg: Съобщението е изпратено успешно

en: Minimum Order
bg: Минимална поръчка

en: Minimum amount a customer must have in cart before they can checkout
bg: Минимална сума, която клиентът трябва да има в количката, преди да може да се отпише

en: You must have at least %s in your cart before you can checkout
bg: Трябва да имате поне %s в количката си, преди да можете да се откажете

en: Mollie
bg: Моли

en: Pay with Mollie
bg: Плащане с Моли

en: Test Secret Key
bg: Тестови таен ключ

en: There was an error processing your payment (%s)
bg: Имаше грешка при обработката на плащането ви (%s)

en: Refund payment in Mollie
bg: Възстановяване на плащания в Mollie

en: Reason for refund
bg: Причина за възстановяване

en: Refund could not be processed
bg: Възстановяването не може да бъде обработено

en: Number of images
bg: Брой изображения

en: User will get to select up to this many images
bg: Потребителят ще може да избере до толкова изображения

en: Sources
bg: Източници

en: Which sources can the user select images from. Will be restricted to galleries the user has access.
bg: От кои източници потребителят може да избира изображения. Ще бъде ограничено до галериите, до които потребителят има достъп.

en: Any gallery the user has access
bg: Всяка галерия, до която потребителят има достъп

en: Current gallery
bg: Настояща галерия

en: Sibling galleries of the current gallery
bg: Галерии на роднини на текущата галерия

en: Sub galleries of the current gallery
bg: Подгалерии на текущата галерия

en: Cart item could not be found
bg: Елементът от количката не може да бъде намерен

en: Cart item images could not be updated
bg: Изображенията на елементите в количката не могат да бъдат актуализирани

en: Multi-image
bg: Много изображения

en: Select Image(s)
bg: Изберете изображение(я)

en: Select images for %s
bg: Изберете изображения за %s

en: I'm done
bg: Приключих

en: Products in package
bg: Продукти в опаковката

en: You do not have any products setup yet
bg: Все още нямате настроени продукти

en: Remove
bg: Премахни

en: You must fill your package before checking out
bg: Трябва да попълните опаковката си, преди да проверите

en: Item not filled
bg: Позицията не е попълнена

en: Included in this package:
bg: В този пакет са включени:

en: View Sunshine Galleries
bg: Вижте галериите на Sunshine

en: Accounts
bg: Профили

en: Disable Signup
bg: Деактивиране на регистрацията

en: Disable sign up throughout Sunshine
bg: Деактивиране на регистрацията през Sunshine

en: Rank Math SEO is blocking attachment URLs, please disable the "Redirect Attachments" setting
bg: Rank Math SEO блокира URL адресите на прикачени файлове, моля, деактивирайте настройката "Пренасочване на прикачени файлове"

en: Already have an account?
bg: Вече имате акаунт?

en: Click here to login
bg: Влезт от тук

en: You are logged in as an administrator and have access to this gallery without password
bg: Вие сте влезли като администратор и имате достъп до тази галерия без парола

en: All price levels
bg: Всички ценови нива

en: See all prices
bg: Вижте всички цени

en: Base price off
bg: Базова цена извън

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products.
bg: По избор изберете съществуващо ценово ниво, за да генерирате цени за това ново ценово ниво за всички съществуващи продукти.

en: Percentage
bg: Проценти

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
bg: Какъв процент от избраното ценово ниво, за да създадете цени за това ново ценово ниво. За да създадете по-високи цени, въведете стойност, по-голяма от 100. За да направите по-малки цени, въведете стойност, по-малка от 100.

en: Product Pricing
bg: Ценообразуване на продукти

en: If a price is left blank, the product will not be made available for this price level
bg: Ако дадена цена е оставена празна, продуктът няма да бъде достъпен за това ценово ниво

en: Price level (%s) does not exist
bg: Ценово ниво (%s) не съществува

en: Add Option
bg: Добави опция

en: No price levels set
bg: Не са определени ценови равнища

en: Product options allow you to add customizations to this product such as paper type, frames, image editing, etc
bg: Опциите на продукта ви позволяват да добавяте персонализации към този продукт, като например вид хартия, рамки, редактиране на изображения и др

en: Create your first product options
bg: Създаване на първите опции на продукта

en: Required
bg: Задължително

en: Set product option price failed
bg: Неуспешно задаване на цената на опцията на продукта

en: Set product option price failed - no gallery found
bg: Задаването на цената на опцията на продукта се провали - не е намерена галерия

en: Set product option price failed - no product found
bg: Задаването на цената на опцията на продукта не е успешно - не е намерен продукт

en: Product Options
bg: Продуктови опции

en: Product Option
bg: Опция на продукта

en: Search Product Options
bg: Търсене на опции за продукти

en: All Product Options
bg: Всички опции на продукта

en: Parent Product Option
bg: Опция за родителски продукт

en: Parent Product Option:
bg: Възможност за родителски продукт:

en: Edit Product Option
bg: Редактиране на опцията на продукта

en: Update Product Option
bg: Актуализиране на опцията за продукт

en: Add New Product Option
bg: Добавяне на нова опция за продукт

en: New Product Option Name
bg: Име на опцията за нов продукт

en: Separate options with commas
bg: Разделяйте опциите със запетаи

en: Choose from the most used options
bg: Изберете от най-използваните опции

en: No product options found
bg: Не са намерени опции за продукти

en: Go to product options
bg: Отидете на опциите на продукта

en: Clear selection
bg: Изчисти селекцията

en: Quantity Discount
bg: Количество

en: Calculate quantities per line item
bg: Изчисляване на количествата за всяка позиция

en: Min Qty
bg: Мин. количество

en: Discount per item
bg: Отстъпка за артикул

en: %s: %u or more in cart
bg: %s: %u или повече в количката

en: %u total in your cart for %s each
bg: %u общо в количката ви за %s всяка

en: Buy %u for %s each
bg: Купете %u за %s всяка

en: You have (%u) %s in cart already
bg: Вече имате (%u) %s в количката

en: Price Type
bg: Тип цена

en: Entire cart
bg: Цялата количка

en: Per line item in cart
bg: За всеки елемент в количката

en: Each item in cart
bg: Всеки елемент в количката

en: Minimum Order Amount
bg: Минимална Сума за Поръчка

en: Maximum Order Amount
bg: Максимална сума на поръчката

en: Only make this shipping option available when cart contains only the selected products. Leave empty for all products.
bg: Направете тази опция за доставка достъпна само когато количката съдържа само избраните продукти. Оставете празно за всички продукти.

en: Only make this shipping option available when cart contains items from the selected galleries. Leave empty for all galleries.
bg: Направете тази опция за доставка достъпна само когато количката съдържа елементи от избраните галерии. Оставете празно за всички галерии.

en: Allowed Countries, States/Provinces
bg: Позволени държави, щати/провинции

en: Which countries will this option be shown. Leave empty for all countries.
bg: В кои държави ще бъде показана тази опция. Оставете празно за всички държави.

en: No data found
bg: Няма намерени данни

en: Purchases
bg: Покупки

en: Quantity
bg: Количество

en: Image %s added to favorites
bg: Изображение %s добавено в любими

en: Image %s removed from favorites
bg: Изображение %s премахнато от любимите

en: Comment added on %s
bg: Коментар, добавен на %s

en: %s added to cart
bg: %s Добавено в количката

en: Shared %s
bg: Споделено %s

en: Viewed gallery %s
bg: Разгледана галерия %s

en: Viewed image %s
bg: Прегледано изображение %s

en: Downloaded free image %s
bg: Изтеглено безплатно изображение %s

en: Downloaded free gallery %s
bg: Изтеглена безплатна галерия %s

en: Signup
bg: Регистрация

en: Analytics
bg: Анализ

en: Total gallery views
bg: Общ брой преглеждания на галерията

en: Free gallery downloads
bg: Безплатни изтегляния на галерии

en: Free Downloads
bg: Безплатни изтегляния

en: Views
bg: Преглеждания

en: Cost
bg: Цена

en: How much this product costs you to be produced, used to determine your profit every time you sell this item
bg: Колко ви струва производството на този продукт, което се използва за определяне на печалбата ви при всяка продажба на този продукт

en: Profit
bg: Печалба

en: Current Image Count
bg: Текущ брой изображения

en: Customer Count
bg: Брой клиенти

en: Total Profit
bg: Общо печалба

en: Average Profit Per Order
bg: Средна печалба на поръчка

en: Transaction Type
bg: Вид транзакция

en: Authorize and Capture
bg: Разрешаване и улавяне

en: Authorize Only
bg: Само разрешаване

en: Authorize and Capture is the recommended option as it will immediately place the money into your account
bg: Препоръчителният вариант е "Оторизиране и прихващане", тъй като при него парите веднага ще бъдат преведени в сметката ви

en: Live Login ID
bg: Идентификатор за вход в реално време

en: Live Transaction Key
bg: Ключ за транзакции в реално време

en: Test Login ID
bg: Идентификатор за вход в теста

en: Test Transaction Key
bg: Ключ за тестова транзакция

en: Card number
bg: Номер на картата

en: Zipcode
bg: Пощенски код

en: Sunshine Photo Cart Order
bg: Поръчка на количка за снимки Sunshine

en: Error processing credit card: %s (%s)
bg: Грешка при обработката на кредитна карта: %s (%s)

en: No response from credit card processor
bg: Няма отговор от процесора на кредитни карти

en: Refund payment in Authorize.net
bg: Възстановяване на плащане в Authorize.net

en: Not enough data on transaction to process refund
bg: Недостатъчно данни за транзакцията, за да се обработи възстановяването

en: Not enough transaction data on %s to process refund
bg: Няма достатъчно данни за транзакции в %s за обработка на възстановяването

en: Could not refund payment in Authorize.net: %s
bg: Не може да възстанови плащане в Authorize.net: %s

en: Automated Emails
bg: Автоматизирани имейли

en: Add email subject
bg: Добавяне на тема на имейл

en: Send Date
bg: Дата на изпращане

en: See email log
bg: Вижте дневника за имейли

en: Process Queue
bg: Опашка за процеси

en: Email Content
bg: Имейл съдържание

en: Details
bg: Детайли

en: Sent to
bg: Изпратен до

en: Sent on
bg: Изпратен на

en: Source Email
bg: Източник Имейл

en: Template Tags
bg: Етикети на шаблона

en: Trigger
bg: Тригер

en: Time
bg: Време

en: User has favorites
bg: Потребителят има любими

en: User has items in cart
bg: Потребителят има елементи в количката

en: User has ordered
bg: Потребителят е поръчал

en: User has no orders
bg: Потребителят няма поръчки

en: User has not ordered item from gallery
bg: Потребителят не е поръчал артикул от галерията

en: Select user attributes to determine who should receive this email
bg: Изберете атрибути на потребителя, за да определите кой трябва да получи този имейл

en: None
bg: Без

en: Discount (optional)
bg: Отстъпка (по избор)

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
bg: Ще бъде генериран уникален код на купона въз основа на настройките на избрания купон и ще бъде присвоен на конкретния потребител, на когото е изпратен имейл

en: Discount Expiration (Optional)
bg: Срок на валидност на отстъпката (по избор)

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
bg: Колко време трябва да е валиден купонът след създаването му? Това ще замени всички настройки за срок на валидност на избрания код за отстъпка

en: Automated Email
bg: Автоматизирана електронна поща

en: This is a general template for automated emails
bg: Това е общ шаблон за автоматични имейли

en: Add New Automated Email
bg: Добавяне на нов автоматичен имейл

en: Edit Automated Email
bg: Редактиране на автоматизирана електронна поща

en: New Automated Email
bg: Нов автоматичен имейл

en: All Automated Emails
bg: Всички автоматични имейли

en: View Automated Emails
bg: Преглед на автоматични имейли

en: Search Automated Emails
bg: Търсене на автоматични имейли

en: No automated emails found
bg: Не са намерени автоматични имейли

en: No automated emails found in trash
bg: Не са намерени автоматични имейли в кошчето

en: Email Log
bg: Имейл дневник

en: Add New Email Log
bg: Добавяне на нов имейл дневник

en: Edit Email Log
bg: Редактиране на дневника за имейли

en: New Email Log
bg: Нов дневник за имейли

en: All Email Log
bg: Всички имейли в дневника

en: View Email Log
bg: Преглед на дневника за имейли

en: Search Email Log
bg: Търсене в дневника за имейли

en: No Email Log found
bg: Не е намерен дневник за имейли

en: No Email Log found in trash
bg: В кошчето не е намерен дневник за имейли

en: After user registers
bg: След като потребителят се регистрира

en: After user adds item to cart
bg: След като потребителят добави елемент в количката

en: After user adds image to favorites
bg: След като потребителят добави изображение към любими

en: After user submits order
bg: След като потребителят подаде поръчка

en: After user views gallery for first time
bg: След като потребителят разгледа галерията за първи път

en: Before gallery expires
bg: Преди изтичането на срока на валидност на галерията

en: After gallery expires
bg: След изтичане на галерията

en: After providing email to access gallery
bg: След предоставяне на имейл за достъп до галерията

en: %s for %s
bg: %s за %s

en: Queue processed!
bg: Обработване на опашката!

en: You have not set up any automated emails
bg: Не сте настроили автоматични имейли

en: Create your first automated email
bg: Създайте първия си автоматичен имейл

en: Creating automated emails in Sunshine Photo Cart
bg: Създаване на автоматични имейли в Sunshine Photo Cart

en: Bulk add galleries
bg: Добавяне на галерии в насипно състояние

en: Bulk Add New
bg: Добавяне на нови в насипно състояние

en: Bulk Add Galleries
bg: Добавяне на галерии в насипно състояние

en: Source Gallery
bg: Галерия с източници

en: The settings from this gallery will be used for all generated galleries unless explicity overridden in CSV data file
bg: Настройките от тази галерия ще се използват за всички генерирани галерии, освен ако не са отменени изрично в CSV файла с данни

en: Malaysian Ringgits
bg: Малайзийски рингитс

en: Mexican Peso
bg: Мексиканско песо

en: Nigerian Naira
bg: Нигерииска наира

en: Norwegian Krone
bg: Норвежка крона

en: New Zealand Dollar
bg: Новозеландски долар

en: Paraguayan Guaraní
bg: Парагвайско гуарани

en: Peruvian Sol
bg: Перуански сол

en: Philippine Pesos
bg: Филипински песос

en: Polish Zloty
bg: Полски злоти

en: Pounds Sterling
bg: Паунд Стерлинг

en: Qatari Riyal
bg: Катарски риал

en: Romanian Leu
bg: Румънска лея

en: Russian Ruble
bg: Руската рубла

en: Seychelles Rupee
bg: Сейшелска рупия

en: Singapore Dollar
bg: Сингапурски долар

en: South African rand
bg: Южноафрикански ранд

en: Swedish Krona
bg: Шведска крона

en: Swiss Franc
bg: Швейцарски франк

en: Taiwan New Dollars
bg: Тайван нови долари

en: Thai Baht
bg: Тайландски бат

en: Turkish Lira
bg: Турска лира

en: Ukrainian Hryvnia
bg: Украинска гривна

en: US Dollars
bg: Щатски Долар

en: Venezuelan bol&iacute;var
bg: Венецуелски боливар

en: Vietnamese Dong
bg: Виетнамски донг

en: Egyptian Pound
bg: Египетска лира

en: Failed modal security check
bg: Неуспешна модална проверка за сигурност

en: Failed security check
bg: Неуспешна проверка за сигурност.

en: Select one of many
bg: Изберете един от многото

en: Single checkbox (Yes/No)
bg: Единично квадратче за отметка (Да/Не)

en: Print
bg: Печат

en: Yoast SEO is blocking attachment URLs, please enable this feature for Sunshine to work properly
bg: Yoast SEO блокира URL адресите за прикачване, моля, разрешете тази функция, за да работи Sunshine правилно

en: Click here
bg: Кликнете тук

en: Previous
bg: Предишен

en: Next
bg: Следващ

en: Load more
bg: Зареди още

en: Menu
bg: Меню

en: Close
bg: Затвори

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
bg: Срокът на валидност на тази галерия изтича на <strong>%s</strong>

en: Return to gallery "%s"
bg: Върнете се към галерията "%s"

en: * Required
bg: * Изисква се

en: Every %d Minutes
bg: На всеки %d минути

en: For processing free orders
bg: За обработка на безплатни поръчки

en: Offline
bg: Извън линия

en: Payments handled offline (like check or cash)
bg: Плащания, извършвани офлайн (като чек или пари в брой)

en: Instructions
bg: Инструкции

en: Instructions included on order receipt page and email with how to complete payment
bg: Инструкции, включени в страницата за получаване на поръчката и в имейла, за това как да завършите плащането

en: Submit order
bg: Подаване на поръчка

en: Pay with credit card or your PayPal account
bg: Платете с кредитна карта или с акаунта си в PayPal

en: Mode
bg: Режим

en: Live
bg: На живо

en: Sandbox
bg: Пясъчник

en: Live Client ID
bg: Идентификатор на клиент в реално време

en: Live Secret
bg: Тайната на живо

en: Sandbox Client ID
bg: Идентификатор на клиент на пясъчна кутия

en: Sandbox Live Secret
bg: Тайната на Sandbox Live

en: Allow Venmo
bg: Разрешаване на Venmo

en: Venmo button will appear when available to the customer
bg: Бутонът Venmo ще се появи, когато е на разположение на клиента

en: Button Layout
bg: Оформление на бутоните

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: See details
bg: Вижте подробности

en: Color
bg: Цвят

en: Gold
bg: Злато

en: Blue
bg: Син

en: Silver
bg: Сребрист

en: White
bg: Бял

en: Black
bg: Черен

en: Button Shape
bg: Форма на бутона

en: Rectangle
bg: Правоъгълник

en: Pill
bg: Хапче

en: Label
bg: Етикет

en: Buy Now
bg: Купи сега

en: Pay
bg: Плати

en: Installment
bg: Разсрочено плащане

en: Tagline
bg: Телефон

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: Hide funding sources
bg: Скриване на източниците на финансиране

en: Credit or debit cards
bg: Кредитни или дебитни карти

en: PayPal Credit (US, UK)
bg: PayPal Credit (САЩ, Великобритания)

en: Pay Later (US, UK), Pay in 4 (AU), 4X PayPal (France), Später Bezahlen (Germany)
bg: Pay Later (САЩ, Великобритания), Pay in 4 (Австралия), 4X PayPal (Франция), Später Bezahlen (Германия)

en: By default, all possible funding sources will be shown. This setting can disable funding sources such as Credit Cards, Pay Later, Venmo, or other <a href="%s" target="_blank">Alternative Payment Methods</a>
bg: По подразбиране ще бъдат показани всички възможни източници на финансиране. Тази настройка може да деактивира източници на финансиране като кредитни карти, Pay Later, Venmo или други <a href="%s" target="_blank">алтернативни методи за плащане</a>

en: This will be processed as a test payment and no real money will be exchanged
bg: Това ще бъде обработено като тестово плащане и няма да се разменят истински пари

en: Payment processed by %s
bg: Плащане, обработено от %s

en: Transaction ID
bg: Транзакция ID

en: Net amount
bg: Нетна сума

en: Payment Source
bg: Източник на плащане

en: Capture ID
bg: Идентификатор на улавяне

en: Refund payment in PayPal
bg: Възстановяване на плащане в PayPal

en: Notify customer via email
bg: Уведомяване на клиента чрез имейл

en: Full refund
bg: Пълно възстановяване

en: Amount to refund
bg: Сума за възстановяване

en: Order %s failed refund in PayPal
bg: Поръчката %s не успя да се възстанови в PayPal

en: Square
bg: Квадрат

en: Pay with credit card
bg: Плащане чрез кредитна карта

en: Note: You are using the free Square payment gateway integration. This includes an additional %s%% fee for payment processing on each order that goes to Sunshine Photo Cart in addition to Square processing fees. This added fee is removed by using the Square Pro add-on.
bg: Забележка: Използвате безплатната интеграция на шлюза за плащания Square. Това включва допълнително %s%% fee за обработка на плащанията за всяка поръчка, която отива в Sunshine Photo Cart, в допълнение към таксите за обработка на Square. Тази допълнителна такса се премахва, като се използва добавката Square Pro.

en: Connect (Production)
bg: Свързване (продукция)

en: Sandbox Settings
bg: Настройки на пясъчната кутия

en: Sandbox details can be created at: %s
bg: Подробности за пясъчната кутия могат да бъдат създадени на адрес: %s

en: Sandbox Application ID
bg: Идентификатор на приложението Sandbox

en: Sandbox Access Token
bg: Токен за достъп до Sandbox

en: Use default location
bg: Използване на местоположението по подразбиране

en: Location (Production)
bg: Местоположение (производство)

en: Refresh locations
bg: Опресняване на местоположенията

en: Sandbox Location
bg: Местоположение на пясъчника

en: Disconnect from Square
bg: Прекъсване на връзката със Square

en: Refresh connection
bg: Обновяване на връзката

en: Connect to Square
bg: Свържете се с Square

en: Square could not be connected
bg: Квадратът не може да бъде свързан

en: Square has successfully been connected
bg: Квадратът е успешно свързан

en: Failed to remove association from Sunshine Photo Cart: %s
bg: Не успя да премахне асоциацията от Sunshine Photo Cart: %s

en: Square has successfully been disconnected
bg: Square е успешно изключен

en: Locations refreshed from Square
bg: Местоположения, обновени от Square

en: Could not get locations from Square
bg: Не мога да получа локации от Square

en: Failed to refresh Square token: %s
bg: Неуспешно опресняване на маркера на площада: %s

en: Square token successfully refreshed
bg: Токенът Square е успешно обновен

en: Failed to pass security
bg: Не успя да премине защитата

en: No source ID
bg: Няма идентификатор на източника

en: Application Fee Amount (To Sunshine)
bg: Размер на таксата за кандидатстване (за Sunshine)

en: Upgrade to remove this fee on future transactions
bg: Актуализация за премахване на тази такса при бъдещи трансакции

en: Refund payment in Square
bg: Възстановяване на плащане в Square

en: Sunshine contributed %s towards refund from processing fees
bg: Sunshine е допринесъл %s за възстановяването от таксите за обработка

en: Invalid payment
bg: Невалидно плащане

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. This includes an additional %s%% fee for payment processing on each order that goes to Sunshine Photo Cart in addition to Stripe processing fees. This added fee is removed by using the Stripe Pro add-on.
bg: Забележка: Използвате безплатната интеграция на шлюза за плащания Stripe. Това включва допълнително %s%% fee за обработка на плащанията за всяка поръчка, която отива в Sunshine Photo Cart, в допълнение към таксите за обработка на Stripe. Тази допълнителна такса се премахва, като се използва добавката Stripe Pro.

en: Test
bg: Тест

en: Stripe Connection (Live)
bg: Stripe Connection (на живо)

en: Stripe Connection (Test)
bg: Свързване на ленти (тест)

en: Disconnect from
bg: Прекъсване на връзката с

en: Connect to
bg: Не може да се свърже

en: Stripe could not be connected
bg: Stripe не може да бъде свързан

en: Stripe has successfully been connected
bg: Stripe е успешно свързан

en: Stripe has successfully been disconnected
bg: Stripe е успешно изключен

en: No Stripe payment intent id
bg: Няма идентификатор на намерението за плащане на Stripe

en: Order not found in Stripe to process refund
bg: Поръчката не е намерена в Stripe, за да се обработи възстановяването

en: Order not found in Stripe to process refund (Order ID: %s)
bg: Поръчката не е намерена в Stripe за обработка на възстановяването (ID на поръчката: %s)

en: Refund amount is higher than allowed
bg: Сумата на възстановяването е по-висока от разрешената

en: Refund amount is higher than allowed (Total allowed: %1$s, Refund Requested: %2$s)
bg: Сумата за възстановяване е по-висока от разрешената (Общо разрешена сума: %1$s, Поискано възстановяване: %2$s)

en: For processing test orders
bg: За обработка на поръчки за тестове

en: Admin Only
bg: Само администратор

en: Only allow for admin users
bg: Разрешаване само за потребители на администратора

en: Flat Rate
bg: Плоска ставка

en: A free shipping method
bg: Метод за безплатна доставка

en: Via Discount
bg: Чрез отстъпка

en: Only allow this method via discount code that enables Free Shipping
bg: Разрешете този метод само чрез код за отстъпка, който позволява безплатна доставка

en: Local Delivery
bg: Местна Доставка

en: Allowed Zip / Post codes
bg: Разрешени пощенски кодове

en: Allowed zipcode or postal codes that are allowed for this shipping option, separated by commas. Ex: 80525,80526,80527. Leave empty to allow all.
bg: Позволен пощенски код или пощенски кодове, които са разрешени за тази опция за доставка, разделени със запетаи. Например: 80525,80526,80527. Оставете празно, за да разрешите всички.

en: Sorry, no gallery with that ID
bg: Съжалявам, но няма галерия с този идентификатор

en: The gallery you tried to access is private and requires you to login first
bg: Галерията, до която сте се опитали да получите достъп, е частна и изисква първо да влезете в нея

en: You must have proper permissions to view this gallery
bg: Трябва да имате съответните разрешения, за да видите тази галерия

en: Save Changes
bg: Запази промените

en: You are already logged in
bg: Вече сте вписани

en: Invalid reset password URL
bg: Невалиден URL адрес за нулиране на паролата

en: Sorry, invalid search
bg: Съжалявам, невалидно търсене

en: Sunshine Gallery Password Box
bg: Sunshine Gallery Кутия за пароли

en: Display a gallery password box
bg: Показване на поле за парола на галерията

en: Title (Optional):
bg: Заглавие (по избор):

en: Visibility (Optional):
bg: Видимост (по избор):

en: Only visible when on Sunshine pages
bg: Вижда се само в страниците Sunshine

en: Sunshine Main Menu
bg: Основно меню на Sunshine

en: Display Sunshine's main menu links
bg: Показване на връзките от главното меню на Sunshine

en: Sunshine Search
bg: Търсене на слънчева светлина

en: Display a search box
bg: Показване на поле за търсене

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
bg: Здравей %1$s (Не си %1$s? <a href="%2$s">Изход</a>)

en: E-mail address
bg: Адрес на електронна поща

en: Lost password?
bg: Забравена Парола?

en: An email will be sent to this address with instructions on how to reset your password
bg: На този адрес ще бъде изпратен имейл с инструкции как да възстановите паролата си

en: Get New Password
bg: Вземи нова парола

en: Back to login
bg: Обратно към формуляра за вход

en: Order #
bg: Поръчка #

en: You do not have any orders yet
bg: Все още нямате поръчки

en: New Password Confirmation
bg: Потвърждаване на нова парола

en: Optionally set a password
bg: По желание задайте парола

en: Create Account
bg: Създайте Профил

en: Unlock more professional level features for Sunshine Photo Cart by upgrading
bg: Отключване на повече професионални функции за Sunshine Photo Cart чрез надграждане

en: You have not set up any galleries
bg: Не сте настроили галерии

en: Create your first gallery
bg: Създайте първата си галерия

en: Creating galleries in Sunshine Photo Cart
bg: Създаване на галерии в Sunshine Photo Cart

en: Watch training video
bg: Гледайте видеоклип за обучение

en: See gallery help articles
bg: Вижте статиите за помощ в галерията

en: You do not have any orders yet :(
bg: Все още нямате поръчки :(

en: You have not set up any products
bg: Не сте настроили никакви продукти

en: Create your first product
bg: Създайте първия си продукт

en: Creating products in Sunshine Photo Cart
bg: Създаване на продукти в Sunshine Photo Cart

en: See product help articles
bg: Вижте статии за помощ за продукта

en: Order item list
bg: Списък на елементите на поръчката

en: Update Cart
bg: Обнови количката

en: Continue to checkout
bg: Продължете към касата

en: You do not have anything in your cart yet!
bg: Все още нямате нищо в количката си!

en: %s item | %s items
bg[0]: %s елемент
bg[1]: %s артикули

en: Your cart is empty
bg: Вашата количка е празна

en: %s more image available to select | %s more images available to select
bg[0]: %s повече изображения за избор
bg[1]: %s повече налични изображения за избор

en: Edit images
bg: Редактиране на изображения

en: includes %s tax
bg: включва %s данък

en: Discount Code or Gift Card
bg: Код за отстъпка или карта за подарък

en: Order Summary
bg: Обобщение на поръчката

en: A custom note from the sender:
bg: Персонализирана бележка от подателя:

en: View all favorites
bg: Преглед на всички любими

en: View order
bg: Преглед на поръчката

en: Files
bg: Файлове

en: Customer Information
bg: Информация за клиента

en: A new customer has signed up in Sunshine Photo Cart
bg: Нов клиент се е регистрирал в Sunshine Photo Cart

en: View Customer
bg: Виж клиент

en: Manage comments on this image
bg: Управление на коментарите за това изображение

en: Order status for %s has changed
bg: Статусът на поръчката за %s е променен

en: Click to reset password
bg: Кликнете, за да нулирате паролата

en: Your Sunshine Photo Cart Weekly Summary
bg: Седмично обобщение на вашата количка за снимки Sunshine

en: New Customers
bg: Нови Клиенти

en: New Galleries
bg: Нови галерии

en: New Images
bg: Нови изображения

en: View All Reports
bg: Преглед на всички доклади

en: You do not have any favorites yet
bg: Все още нямате любими

en: Share Your Favorites
bg: Споделяне на любимите ви

en: Recipients
bg: Получатели

en: Custom recipients
bg: Персонализирани получатели

en: Enter email addresses separated by commas
bg: Въведете имейл адреси, разделени със запетаи

en: Notice: A unique URL is generated and emailed to your recipients. Your selected favorite images will be accessible via this URL to anyone who has it.
bg: Известие: Генерира се уникален URL адрес, който се изпраща по имейл на получателите. Избраните от вас любими изображения ще бъдат достъпни чрез този URL адрес за всеки, който разполага с него.

en: Custom Note
bg: Потребителска бележка

en: Share Favorites
bg: Споделяне на любими

en: Sorry, no galleries have been setup yet
bg: Съжаляваме, все още няма създадени галерии

en: Password hint:
bg: Намек за парола:

en: Submit
bg: Изпрати

en: The gallery %1$s expired on %2$s and is no longer accessible
bg: Срокът на действие на галерията %1$s изтече на %2$s и тя вече не е достъпна

en: This gallery expires on %s
bg: Тази галерия изтича на %s

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
bg: Съжаляваме, но все още няма добавени изображения в тази галерия

en: You do not have permission to view this gallery
bg: Нямате разрешение да разглеждате тази галерия

en: Submit Comment
bg: Изпрати коментар

en: Comment awaiting approval
bg: Коментар в очакване на одобрение

en: Return to products
bg: Връщане към продукти

en: Increase quantity
bg: Увеличаване на количеството

en: Decrease quantity
bg: Намаляване на количеството

en: Add comments for this item
bg: Добавяне на коментари за този елемент

en: Add to cart
bg: Добави в количката

en: You have (%u) %s of this image already in cart
bg: Вече имате (%u) %s от това изображение в количката

en: See options
bg: Вижте опциите

en: Copy
bg: Копиране

en: Copied!
bg: Копирано!

en: Invoice for %s
bg: Фактура за %s

en: Invoice #%s
bg: Фактура #%s

en: No images in this gallery
bg: Няма изображения в тази галерия

en: Apply selected images
bg: Прилагане на избрани изображения

en: Select photos
bg: Избиране на снимки

en: Show selected
bg: Показване на избраното

en: Delivery
bg: Доставка

en: Sorry, no images matched your search
bg: Съжаляваме, но няма изображения, които да отговарят на вашето търсене

en: You searched for "%s"
bg: Търсихте "%s"

en: Search %s
bg: Търси %s

en: Search galleries
bg: Търсене в галерии

en: Select Images
bg: Изберете изображения

en: %s/each
bg: %s/всеки

en: Cover Theme Options
bg: Опции на темата на корицата

en: View gallery
bg: Виж галерия

en: Kumi
bg: Куми

en: Lira
bg: Лира

en: Mbarara
bg: Мбарара

en: Nakapiripirit
bg: Накапирипирит

en: Napak
bg: Напак

en: Pakwach
bg: Паквач

en: Rukungiri
bg: Рукунгири

en: Soroti
bg: Сороти

en: Tororo
bg: Тороро

en: Wakiso
bg: Вакисо

en: Yumbe
bg: Юмбе

en: Zombo
bg: Зомбо

en: Baker Island
bg: Остров Бейкър

en: Howland Island
bg: Остров Хауланд

en: Jarvis Island
bg: Остров Джарвис

en: Johnston Atoll
bg: Атол Джонстън

en: Kingman Reef
bg: Риф Кингман

en: Midway Atoll
bg: Атол Мидуей

en: Navassa Island
bg: Остров Наваса

en: Palmyra Atoll
bg: Атол Палмира

en: Wake Island
bg: Остров Уейк

en: Alabama
bg: Алабама

en: Alaska
bg: Аляска

en: Arizona
bg: Аризона

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: California
bg: Калифорния

en: Colorado
bg: Колорадо

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: Delaware
bg: Делауеър

en: District Of Columbia
bg: Окръг Колумбия

en: Florida
bg: Флорида

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
bg: Джорджия

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: Idaho
bg: Айдахо

en: Illinois
bg: Илинойс

en: Indiana
bg: Индиана

en: Iowa
bg: Айова

en: Kansas
bg: Канзас

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Maine
bg: Мейн

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Missouri
bg: Мисури

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Nevada
bg: Невада

en: New Hampshire
bg: Ню Хемпшир

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: New Mexico
bg: Ню Мексико

en: New York
bg: Ню Йорк

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: North Dakota
bg: Северна Дакота

en: Ohio
bg: Охайо

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Oregon
bg: Орегон

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Rhode Island
bg: Роуд Айлънд

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Texas
bg: Тексас

en: Utah
bg: Юта

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Washington
bg: Вашингтон

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Armed Forces (AA)
bg: Въоръжени сили (АА)

en: Armed Forces (AE)
bg: Въоражени Сили (AE)

en: Armed Forces (AP)
bg: Въоражени Сили (AP)

en: Artigas
bg: Артигас

en: Canelones
bg: Канелони

en: Cerro Largo
bg: Серо Ларго

en: Colonia
bg: Колония

en: Durazno
bg: Дуразно

en: Flores
bg: Флорес

en: Montevideo
bg: Монтевидео

en: Rivera
bg: Ривера

en: Soriano
bg: Сориано

en: Capital
bg: Столица

en: Apure
bg: Апуре

en: Aragua
bg: Арагуа

en: Barinas
bg: Баринас

en: Carabobo
bg: Карабобо

en: Falcón
bg: Фалкон

en: Guárico
bg: Гуарико

en: Lara
bg: Лара

en: Mérida
bg: Мерида

en: Miranda
bg: Миранда

en: Trujillo
bg: Трухильо

en: Yaracuy
bg: Яракуй

en: Zulia
bg: Сулия

en: Federal Dependencies
bg: Федерални зависимости

en: Delta Amacuro
bg: Делта Амакуро

en: Eastern Cape
bg: Източен Нос

en: Free State
bg: Свободен Щат

en: Gauteng
bg: Гуатенг

en: KwaZulu-Natal
bg: КваЗулу-Натал

en: Limpopo
bg: Лимпопо

en: Mpumalanga
bg: Мпумаланга

en: Northern Cape
bg: Северен Кейп

en: North West
bg: Северозапад

en: Western Cape
bg: Западен Кейп

en: Luapula
bg: Луапула

en: North-Western
bg: Северозападен

en: Southern
bg: Южен

en: Copperbelt
bg: Меден колан

en: Lusaka
bg: Лусака

en: Select country
bg: Изберете държава

en: Select state
bg: Изберете състояние

en: County
bg: Област

en: Province
bg: Провинция

en: Suburb
bg: Предградие

en: Postcode
bg: Пощенски код

en: State
bg: Област

en: Canton
bg: Кантон

en: District
bg: Регион

en: Department
bg: Отдел

en: Postal code
bg: Пощенски код

en: Region
bg: Регион

en: Parish
bg: Енория

en: Town / District
bg: Град / Област

en: Eircode
bg: Еиркод

en: PIN Code
bg: ПИН код

en: Town / City / Post Office
bg: Село / Град / Пощенска станция

en: Postal Code
bg: Пощенски код

en: Prefecture
bg: Префектура

en: Municipality
bg: Община

en: State / Zone
bg: Държава/област

en: Municipality / District
bg: Община / област

en: Town / Village
bg: Град / Село

en: ZIP Code
bg: Пощенски код

en: Address 2
bg: Адрес 2

en: Zip / Postal Code
bg: Пощенски код

en: Enable %s
bg: Активиране на %s

en: Available template tags: %s
bg: Налични етикети на шаблона: %s

en: Enabled
bg: Разрешен

en: Recipient(s)
bg: Получател(и)

en: Comma separated list of email addresses
bg: Списък с имейл адреси, разделени със запетая

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Sorry, you do not have permission to view this page
bg: Съжаляваме, но нямате разрешение да видите тази страница

en: Sign Up
bg: Регистрация

en: Return to gallery
bg: Върнете се към галерията

en: Favorite
bg: Любим

en: Purchase options
bg: Опции за закупуване

en: Share
bg: Сподели

en: Visit store
bg: Посетете магазина

en: Return to %s
bg: Върни към %s

en: Share your favorites
bg: Споделете любимите си

en: A photo from the gallery %1$s by %2$s
bg: Снимка от галерията %1$s от %2$s

en: Photo gallery %1$s by %2$s
bg: Фотогалерия %1$s от %2$s

en: Sorry, you are not allowed to view this image
bg: Съжаляваме, но нямате право да видите това изображение

en: Access denied
bg: Достъп отказан

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
bg: Изображенията във вашата количка са премахнати, защото вече не са налични

en: Password access granted for
bg: Предоставен достъп с парола за

en: No gallery found with that password
bg: Не е намерена галерия с тази парола

en: Invalid submission
bg: Невалидно подаване

en: Invalid gallery password submission
bg: Подаване на невалидна парола за галерията

en: Invalid gallery
bg: Невалидна галерия

en: Invalid gallery password submission: gallery not found
bg: Подаване на невалидна парола за галерията: галерията не е намерена

en: Invalid gallery password submission for
bg: Подаване на невалидна парола за галерия за

en: Email address provided for
bg: Имейл адрес, предоставен за

en: Not a valid email address
bg: Не е валиден имейл адрес

en: Invalid email address provided for
bg: Невалиден имейл адрес, предоставен за

en: You have been logged out
bg: Излезли сте от системата

en: Status change from %1$s to %2$s
bg: Промяна на състоянието от %1$s на %2$s

en: Status set to %s
bg: Статусът е зададен на %s

en: Order #%s
bg: Поръчка #%s

en: Refund has been processed for %s
bg: Възстановяването е обработено за %s

en: Refund on %s has been processed for %s
bg: Възстановяването на %s е обработено за %s

en: Name displayed on the checkout page to the customer
bg: Името, което се показва на страницата за поръчка на клиента

en: Description displayed on the checkout page to the customer
bg: Описание, което се показва на страницата за поръчка на клиента

en: Shipping or delivery
bg: Доставка или доставяне

en: Add New
bg: Добави нов

en: Add New Gallery
bg: Добави нова Галерия

en: New Gallery
bg: Нова Галерия

en: Edit Gallery
bg: Редактиране на галерия

en: View Gallery
bg: Виж галерия

en: All Galleries
bg: Всички Галерии

en: Search Galleries
bg: Търсене в галерии

en: Parent Gallery:
bg: Галерия за родители:

en: No galleries found.
bg: Не са намерени галерии.

en: No galleries found in Trash
bg: Няма намерени галерии в Кошче

en: Gallery Featured Image
bg: Галерия Препоръчано изображение

en: Set featured image image
bg: Задаване на изображение на изображението

en: Remove featured image
bg: Премахване на избраното изображение

en: Use as featured image
bg: Използване като избрано изображение

en: Gallery archives
bg: Архив на галерията

en: Insert into gallery
bg: Вмъкване в галерия

en: Uploaded to this gallery
bg: Качени в тази галерия

en: Filter galleries list
bg: Списък с галерии за филтриране

en: Galleries list navigation
bg: Навигация в списъка с галерии

en: Galleries list
bg: Списък на галериите

en: Add Product
bg: Добави продукт

en: Add New Product
bg: Добави нов продукт

en: Edit Product
bg: Редактиране на продукта

en: New Product
bg: Нов Продукт

en: All Products
bg: Всички продукти

en: View Products
bg: Преглед на продукти

en: Search Products
bg: Търсете продукти

en: No products found
bg: Не са открити продукти

en: No products found in trash
bg: Няма намерени продукти в кошчето за боклук

en: Product Categories
bg: Продуктови категории

en: Product Category
bg: Продуктова категория

en: Search Product Categories
bg: Търсене на продуктови категории

en: All Product Categories
bg: Всички Категории Артикули

en: Parent Product Category
bg: Родителска продуктова категория

en: Parent Product Category:
bg: Категория на родителския продукт:

en: Edit Product Category
bg: Редактиране на Продуктова Категория

en: Update Product Category
bg: Обновяване на Продуктова Категория

en: Add New Product Category
bg: Добавяне на Нова Продуктова Категория

en: New Product Category Name
bg: Нова Продуктова Категория

en: Separate categories with commas
bg: Отделни категории със запетаи

en: Choose from the most used categories
bg: Изберете от най-използваните категории

en: Price Levels
bg: Нива на цените

en: Search Price Levels
bg: Търсене на ценови нива

en: All Price Levels
bg: Всички ценови нива

en: Parent Price Level
bg: Ниво на цената на родителя

en: Parent Price Level:
bg: Ниво на цената на родителя:

en: Edit Price Level
bg: Редактиране на нивото на цената

en: Update Price Level
bg: Актуализиране на нивото на цената

en: Add New Price Level
bg: Добавяне на ново ценово ниво

en: New Price Level
bg: Ново ценово ниво

en: Add New Order
bg: Добавете Нова Поръчка

en: Edit Order
bg: Редакция на Поръчка

en: New Order
bg: Нова Поръчка

en: All Orders
bg: Всички поръчки

en: View Orders
bg: Преглед на поръчките

en: Search Orders
bg: Поръчки за търсене

en: No orders found
bg: Няма намерени поръчки

en: No orders found in trash
bg: Няма намерени поръчки в кошчето

en: Order Statuses
bg: Статуси на поръчките

en: Search Order Status
bg: Търсене на статус на поръчката

en: All Order Status
bg: Статус на всички поръчки

en: Parent Order Status
bg: Статус на родителската заповед

en: Parent Order Status:
bg: Статус на родителската заповед:

en: Edit Order Status
bg: Редактиране на статуса на поръчката

en: Update Order Status
bg: Актуализиране на статуса на поръчката

en: Add New Order Status
bg: Добавяне на статус на нова поръчка

en: New Order Status
bg: Статус на Нова поръчка

en: Pickup up your order items
bg: Вземете елементите на поръчката си

en: Order items shipped or delivered to your provided address
bg: Поръчване на артикули, изпратени или доставени на посочения от вас адрес

en: Favorites (Admin)
bg: Любими (администратор)

en: Favorites notification sent by customers to site admin
bg: Известие за любими, изпратено от клиентите до администратора на сайта

en: Favorites submitted by %s on %s
bg: Любими, подадени от %s на %s

en: Admin Order Receipt
bg: Разписка за поръчка на администратора

en: Email receipt sent to admins after successful order
bg: Имейл разписка, изпратена до администраторите след успешна поръчка

en: New order: %s from %s
bg: Нова поръчка: %s от %s

en: Signup (Admin)
bg: Регистрация (администратор)

en: Signup notification with customer information
bg: Известие за регистрация с информация за клиента

en: Customer signup at %s
bg: Регистрация на клиенти в %s

en: Favorites (Custom Recipient)
bg: Любими (персонализиран получател)

en: Favorites notification sent by customers to a custom recipient
bg: Известие за любими, изпратено от клиентите до персонализиран получател

en: %s %s has sent you favorited images on %s
bg: %s %s ви е изпратил любими изображения на %s

en: Customer Order Receipt
bg: Разписка за поръчка на клиента

en: Email receipt sent to customer after successful order
bg: Имейл разписка, изпратена на клиента след успешна поръчка

en: Receipt for %s from %s
bg: Разписка за %s от %s

en: Image Comment (Admin)
bg: Коментар на изображението (Admin)

en: Comment notification to admin
bg: Известие за коментар към администратора

en: A new comment by %s on %s
bg: Нов коментар от %s на %s

en: Order Comment
bg: Коментар на поръчката

en: Email sent to customer when comment added to order
bg: Имейл, изпратен на клиента при добавяне на коментар към поръчката

en: A comment has been made on %s from %s
bg: Беше направен коментар по %s от %s

en: Email sent to customer when resetting password
bg: Имейл, изпратен на клиента при нулиране на паролата

en: Password reset request at %s
bg: Заявка за нулиране на парола в %s

en: Email sent to customer after account sign up
bg: Имейл, изпратен на клиента след регистрация на акаунт

en: Your new account on %s
bg: Вашият нов акаунт в %s

en: Summary
bg: Резюме

en: Weekly email sent with summary of Sunshine sales and stats
bg: Седмично изпращане на имейл с обобщение на продажбите и статистиката на Sunshine

en: %s summary
bg: %s обобщение

en: Invalid login attempt
bg: Невалиден опит за влизане

en: Invalid email or password, please try again
bg: Невалиден имейл или парола, моля, опитайте отново

en: You have been logged in
bg: Влезли сте в системата

en: Invalid signup attempt
bg: Невалиден опит за регистрация

en: Invalid email address
bg: Невалиден email

en: User account already exists with that email address
bg: Потребителският акаунт вече съществува с този имейл адрес

note: translators: %s: User email address
en: A new user account for %s has been created and you have been automatically logged in
bg: Създаден е нов потребителски акаунт за %s и вие сте влезли автоматично

en: Invalid password reset attempt
bg: Невалиден опит за възстановяване на паролата

en: No user with that email address
bg: Няма потребител с този имейл адрес

note: translators: %s: User email address
en: An email has been sent to %s with information on resetting your password
bg: На адрес %s е изпратен имейл с информация за нулиране на паролата ви

en: Dashboard
bg: Табло

en: Current Password
bg: Настояща парола

en: Leave empty to keep current password
bg: Оставете празно, за да запазите текущата парола

en: New Password
bg: Нова парола

en: Confirm New Password
bg: Потвърждение на новата парола

en: Missing required password reset fields
bg: Липсващи задължителни полета за нулиране на паролата

en: New passwords do not match
bg: Новите пароли не съвпадат

en: Password updated
bg: Паролата е актуализирана

en: Profile updated
bg: Профилът е обновен

en: Addresses updated
bg: Актуализирани адреси

en: No image ID provided
bg: Не е предоставен идентификатор на изображението

en: Not a valid image ID
bg: Не е валиден идентификатор на изображение

en: Show product options failed
bg: Неуспешно показване на опциите на продукта

en: Show product details failed - no image found
bg: Показването на детайли за продукта се провали - не е намерено изображение

en: Show product details failed - no product found
bg: Показването на подробности за продукта се провали - не е намерен продукт

en: No product provided
bg: Не е предоставен продукт

en: Item not added to cart
bg: Артикулът не е добавен в количката

en: Cart updated
bg: Количката е актуализирана

en: Item removed from cart
bg: Артикулът е премахнат от количката

en: Invalid comment submission - failed security check
bg: Невалидно подаване на коментар - неуспешна проверка за сигурност

en: Invalid comment submission - no image ID or content
bg: Невалидно подаване на коментар - няма идентификатор на изображението или съдържание

en: Invalid comment submission - no image found
bg: Невалидно подаване на коментар - не е намерено изображение

en: Invalid comment submission - comments not allowed
bg: Невалидно подаване на коментар - коментарите не са разрешени

en: Invalid comment submission - invalid email address
bg: Невалидно подаване на коментар - невалиден имейл адрес

en: Invalid comment submission - unknown reason
bg: Невалидно подаване на коментар - неизвестна причина

en: You will need an account to remember your favorites the next time you visit
bg: Ще ви е необходим акаунт, за да запомните предпочитанията си при следващото си посещение

en: Image added to favorites
bg: Изображението е добавено към любимите

en: Favorites cleared
bg: Изчистване на любими

en: Customer Profile
bg: Профил на клиента

en: Image File List
bg: Списък на файловете с изображения

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
bg: Копирайте и поставете имената на файловете по-горе във функцията за търсене на Lightroom (филтър "Библиотека"), за да намерите и създадете бързо нова колекция, която да улесни обработката на тази поръчка. Уверете се, че използвате параметъра за търсене "Contains" (съдържа), а не "Contains All" (съдържа всичко).

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
bg: Изображенията в любимите ви са премахнати, защото вече не са налични

en: Free
bg: Безплатно

en: United Arab Emirates Dirham
bg: Обединени Арабски Емирства

en: Argentine Peso
bg: Аржентинско песо

en: Australian Dollars
bg: Австралийски долар

en: Bangladeshi Taka
bg: Бангладеш Така

en: Brazilian Real
bg: Бразилски Реал

en: Bulgarian Lev
bg: Български Лев

en: Canadian Dollars
bg: Канадски долари

en: Chilean Peso
bg: Чилийско песо

en: Chinese Yuan
bg: Китайски юан

en: Colombian Peso
bg: Колумбийско песо

en: Czech Koruna
bg: Чешка крона

en: Danish Krone
bg: Датска крона

en: Dominican Peso
bg: Доминиканско песо

en: Euros
bg: Евро

en: Hong Kong Dollar
bg: Хонконг - ДОЛАР

en: Croatia kuna
bg: Хърватска куна

en: Hungarian Forint
bg: Унгарски форинт

en: Icelandic krona
bg: Исландска крона

en: Indonesia Rupiah
bg: Индонезия Рупия

en: Indian Rupee
bg: Индийска рупия

en: Nepali Rupee
bg: Непалска рупия

en: Israeli Shekel
bg: Израелски шекел

en: Japanese Yen
bg: Японска йена

en: Kenyan Shilling
bg: Кенийски шилинг

en: Lao Kip
bg: Лао кип

en: South Korean Won
bg: Южнокорейски вон

en: Siquijor
bg: Сикиджор

en: Sorsogon
bg: Сорсогон

en: South Cotabato
bg: Южен Котабато

en: Southern Leyte
bg: Южен Лейте

en: Sultan Kudarat
bg: Султан Кударат

en: Surigao del Norte
bg: Суригао дел Норте

en: Surigao del Sur
bg: Суригао дел Сур

en: Tarlac
bg: Тарлак

en: Tawi-Tawi
bg: Тави-Тави

en: Zambales
bg: Замбалес

en: Zamboanga del Sur
bg: Замбоанга дел Сур

en: Zamboanga Sibugay
bg: Замбоанга Сибугай

en: Metro Manila
bg: Метро Манила

en: Asunción
bg: Асунсион

en: San Pedro
bg: Сан Педро

en: Cordillera
bg: Кордилера

en: Guairá
bg: Гуайра

en: Itapúa
bg: Итапуа

en: Amambay
bg: Амамбай

en: Presidente Hayes
bg: Президент Хейс

en: Alto Paraguay
bg: Алто Парагвай

en: Boquerón
bg: Бокерон

en: Alba
bg: Алба

en: Arad
bg: Арад

en: Argeș
bg: Арджеш

en: Bacău
bg: Бакъу

en: Bihor
bg: Бихор

en: Bistrița-Năsăud
bg: Бистрица-Насъуд

en: Botoșani
bg: Ботошани

en: Brăila
bg: Браила

en: Brașov
bg: Брашов

en: București
bg: Букурещ

en: Buzău
bg: Бузъу

en: Caraș-Severin
bg: Караш-Северин

en: Cluj
bg: Клуж

en: Constanța
bg: Констанца

en: Covasna
bg: Ковасна

en: Dâmbovița
bg: Дъмбовица

en: Dolj
bg: Долж

en: Galați
bg: Галац

en: Giurgiu
bg: Гюргево

en: Harghita
bg: Харгита

en: Hunedoara
bg: Хунедоара

en: Ialomița
bg: Яломица

en: Iași
bg: Яш

en: Ilfov
bg: Илфов

en: Olt
bg: Олт

en: Sibiu
bg: Сибиу

en: Suceava
bg: Сучава

en: Teleorman
bg: Телеорман

en: Tulcea
bg: Тулча

en: Vrancea
bg: Вранча

en: Dakar
bg: Дакар

en: Kolda
bg: Колда

en: Louga
bg: Луга

en: Chalatenango
bg: Чалатенанго

en: Santa Ana
bg: Санта Ана

en: San Miguel
bg: Сан Мигел

en: San Salvador
bg: Сан Салвадор

en: San Vicente
bg: Сан Висенте

en: Amnat Charoen
bg: Амнат Чароен

en: Ang Thong
bg: Анг Тонг

en: Ayutthaya
bg: Аютая

en: Bangkok
bg: Банкок

en: Bueng Kan
bg: Буенг Кан

en: Buri Ram
bg: Бури Рам

en: Chachoengsao
bg: Чачоенгсао

en: Chai Nat
bg: Чай Нат

en: Chaiyaphum
bg: Чайяфум

en: Chanthaburi
bg: Чантабури

en: Chiang Mai
bg: Чианг Май

en: Chiang Rai
bg: Чианг Рай

en: Chonburi
bg: Чонбури

en: Chumphon
bg: Чумфон

en: Kalasin
bg: Каласин

en: Kamphaeng Phet
bg: Кампхаенг Пхет

en: Kanchanaburi
bg: Канчанабури

en: Khon Kaen
bg: Кхон Каен

en: Krabi
bg: Краби

en: Lampang
bg: Лампанг

en: Lopburi
bg: Лопбури

en: Mae Hong Son
bg: Мае Хонг Сон

en: Maha Sarakham
bg: Маха Саракхам

en: Nan
bg: Нан

en: Narathiwat
bg: Наративат

en: Nong Khai
bg: Нонг Кхай

en: Nonthaburi
bg: Нонтабури

en: Pattani
bg: Патани

en: Phang Nga
bg: Пханг Нга

en: Phuket
bg: Пукет

en: Ratchaburi
bg: Ратчабури

en: Samut Prakan
bg: Самут Пракан

en: Samut Sakhon
bg: Самут Сахон

en: Samut Songkhram
bg: Самут Сонгхрам

en: Saraburi
bg: Сарабури

en: Satun
bg: Сатун

en: Sing Buri
bg: Синг Бури

en: Songkhla
bg: Сонгхла

en: Sukhothai
bg: Сухотай

en: Suphan Buri
bg: Супан Бури

en: Surat Thani
bg: Сурат Тани

en: Trang
bg: Транг

en: Trat
bg: Трат

en: Ubon Ratchathani
bg: Убон Ратчатхани

en: Udon Thani
bg: Удон Тани

en: Uthai Thani
bg: Утай Тани

en: Uttaradit
bg: Уттарадит

en: Yala
bg: Яла

en: Yasothon
bg: Ясотон

en: Adana
bg: Адана

en: Adıyaman
bg: Адъяман

en: Afyon
bg: Афион

en: Amasya
bg: Амасия

en: Ankara
bg: Анкара

en: Antalya
bg: Анталия

en: Artvin
bg: Артвин

en: Aydın
bg: Айдън

en: Bolu
bg: Болу

en: Burdur
bg: Бурдур

en: Bursa
bg: Бурса

en: Çanakkale
bg: Чанаккале

en: Denizli
bg: Денизли

en: Edirne
bg: Одрин

en: Eskişehir
bg: Ескишехир

en: Gaziantep
bg: Газиантеп

en: Giresun
bg: Гиресун

en: Hakkari
bg: Хаккари

en: Hatay
bg: Хатай

en: Isparta
bg: Испарта

en: İçel
bg: Ишел

en: İstanbul
bg: Истанбул

en: İzmir
bg: Измир

en: Kars
bg: Карс

en: Kocaeli
bg: Коджаели

en: Konya
bg: Коня

en: Malatya
bg: Малатия

en: Mardin
bg: Мардин

en: Nevşehir
bg: Невшехир

en: Sakarya
bg: Сакария

en: Sinop
bg: Синоп

en: Sivas
bg: Сивас

en: Tokat
bg: Токат

en: Trabzon
bg: Трабзон

en: Tunceli
bg: Тунджели

en: Uşak
bg: Ушак

en: Van
bg: Микробус

en: Zonguldak
bg: Зонгулдак

en: Bayburt
bg: Байбърт

en: Batman
bg: Батман

en: Bartın
bg: Бартин

en: Kilis
bg: Килис

en: Arusha
bg: Аруша

en: Dar es Salaam
bg: Дар ес Салаам

en: Dodoma
bg: Додома

en: Iringa
bg: Иринга

en: Kagera
bg: Кагера

en: Pemba North
bg: Северна Пемба

en: Zanzibar North
bg: Занзибар Север

en: Kigoma
bg: Кигома

en: Kilimanjaro
bg: Килиманджаро

en: Pemba South
bg: Пемба Юг

en: Zanzibar South
bg: Занзибар Юг

en: Lindi
bg: Линди

en: Mara
bg: Мара

en: Mbeya
bg: Мбея

en: Zanzibar West
bg: Занзибар Запад

en: Morogoro
bg: Морогоро

en: Mtwara
bg: Мтвара

en: Mwanza
bg: Мванза

en: Coast
bg: Крайбрежие

en: Shinyanga
bg: Шинянга

en: Singida
bg: Сингида

en: Tabora
bg: Табора

en: Manyara
bg: Маняра

en: Geita
bg: Гейта

en: Katavi
bg: Катави

[ctx: district]
en: Belgrade
bg: Белград

[ctx: district]
en: Bor
bg: Бор

[ctx: district]
en: Braničevo
bg: Браничево

[ctx: district]
en: Central Banat
bg: Централен Банат

[ctx: district]
en: Danube
bg: Дунав

[ctx: district]
en: Jablanica
bg: Ябланица

[ctx: district]
en: Kolubara
bg: Колубара

[ctx: district]
en: Mačva
bg: Мачва

[ctx: district]
en: Morava
bg: Морава

[ctx: district]
en: Nišava
bg: Нишава

[ctx: district]
en: North Bačka
bg: Северна Бачка

[ctx: district]
en: North Banat
bg: Северен Банат

[ctx: district]
en: Pirot
bg: Пирот

[ctx: district]
en: Rasina
bg: Расина

[ctx: district]
en: Raška
bg: Рашка

[ctx: district]
en: South Bačka
bg: Южна Бачка

[ctx: district]
en: South Banat
bg: Южен Банат

[ctx: district]
en: Srem
bg: Срем

[ctx: district]
en: Šumadija
bg: Шумадия

[ctx: district]
en: Toplica
bg: Топлица

[ctx: district]
en: West Bačka
bg: Западна Бачка

[ctx: district]
en: Zaječar
bg: Зайчар

[ctx: district]
en: Zlatibor
bg: Златибор

[ctx: district]
en: Kosovo
bg: Косово

[ctx: district]
en: Peć
bg: Печ

[ctx: district]
en: Prizren
bg: Призрен

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
bg: Косовска Митровица

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
bg: Косово-Поморавле

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
bg: Косово-Метохия

[ctx: district]
en: Vojvodina
bg: Войводина

en: Volyn
bg: Волин

en: Zhytomyrshchyna
bg: Житомирщина

en: Zakarpattia
bg: Закарпатия

en: Zaporizhzhya
bg: Запорожие

en: Kyiv
bg: Киев

en: Sevastopol
bg: Севастопол

en: Crimea
bg: Крим

en: Kharkivshchyna
bg: Харковщина

en: Khersonshchyna
bg: Херсоншчина

en: Chernivtsi Oblast
bg: Чернивска област

en: Abim
bg: Абим

en: Adjumani
bg: Аджумани

en: Agago
bg: Агаго

en: Alebtong
bg: Алебтонг

en: Amolatar
bg: Амолатар

en: Amudat
bg: Амудат

en: Amuria
bg: Амурия

en: Amuru
bg: Амуру

en: Apac
bg: АПАК

en: Arua
bg: Аруа

en: Budaka
bg: Будака

en: Bududa
bg: Будуда

en: Bugiri
bg: Бугири

en: Bugweri
bg: Бугвери

en: Buhweju
bg: Бухведжу

en: Buikwe
bg: Буикве

en: Bukedea
bg: Букедеа

en: Bukomansimbi
bg: Букомансимби

en: Bukwa
bg: Буква

en: Bulambuli
bg: Буламбули

en: Buliisa
bg: Булииса

en: Bundibugyo
bg: Бундибугьо

en: Bunyangabu
bg: Бунянгабу

en: Bushenyi
bg: Бушени

en: Butaleja
bg: Буталея

en: Butambala
bg: Бутамбала

en: Butebo
bg: Бутебо

en: Buvuma
bg: Бувума

en: Dokolo
bg: Доколо

en: Gomba
bg: Гомба

en: Gulu
bg: Гулу

en: Hoima
bg: Хойма

en: Ibanda
bg: Ибанда

en: Iganga
bg: Иганга

en: Kabarole
bg: Кабароле

en: Kagadi
bg: Кагади

en: Kalangala
bg: Калангала

en: Kalungu
bg: Калунгу

en: Kampala
bg: Кампала

en: Kanungu
bg: Канунгу

en: Kapchorwa
bg: Капчорва

en: Kibaale
bg: Кибаале

en: Kiboga
bg: Кибога

en: Kiryandongo
bg: Кириандонго

en: Kisoro
bg: Кисоро

en: Kole
bg: Коле

en: Kotido
bg: Котидо

en: Kunene
bg: Кунене

en: Omaheke
bg: Омахеке

en: Oshana
bg: Ошана

en: Zambezi
bg: Замбези

en: Imo
bg: Имо

en: Bagmati
bg: Багмати

en: Dhaulagiri
bg: Дхаулагири

en: Gandaki
bg: Гандаки

en: Janakpur
bg: Джанакпур

en: Karnali
bg: Карнали

en: Koshi
bg: Коши

en: Lumbini
bg: Лумбини

en: Mahakali
bg: Махакали

en: Mechi
bg: Мечи

en: Narayani
bg: Нараяни

en: Sagarmatha
bg: Сагарматха

en: Seti
bg: Сети

en: Boaco
bg: Боако

en: Carazo
bg: Каразо

en: Chinandega
bg: Чинандега

en: Chontales
bg: Четот на Chontales

en: Jinotega
bg: Хинотега

en: Managua
bg: Манагуа

en: Masaya
bg: Масая

en: Matagalpa
bg: Матагалпа

en: Rivas
bg: Ривас

en: Río San Juan
bg: Рио Сан Хуан

en: Northland
bg: Северна страна

en: Auckland
bg: Окланд

en: Waikato
bg: Уайкато

en: Bay of Plenty
bg: Заливът на изобилието

en: Taranaki
bg: Таранаки

en: Gisborne
bg: Гисборн

en: Hawke’s Bay
bg: Хоукс Бей

en: Manawatu-Wanganui
bg: Манавату-Уангануи

en: Wellington
bg: Уелингтън

en: Nelson
bg: Нелсон

en: Marlborough
bg: Марлборо

en: Tasman
bg: Тасман

en: West Coast
bg: Западен бряг

en: Canterbury
bg: Кентърбъри

en: Otago
bg: Отаго

en: Bocas del Toro
bg: Бокас дел Торо

en: Darién
bg: Дариен

en: Herrera
bg: Херера

en: Los Santos
bg: Лос Сантос

en: Panamá
bg: Панама

en: Veraguas
bg: Верагуас

en: West Panamá
bg: Западна Панама

en: Guna Yala
bg: Гуна Яла

en: Arequipa
bg: Арекипа

en: Ayacucho
bg: Аякучо

en: Cajamarca
bg: Кахамарка

en: Cusco
bg: Куско

en: Huancavelica
bg: Хуанкавелика

en: Huánuco
bg: Хуануко

en: Ica
bg: Ика

en: Junín
bg: Хунин

en: Lima
bg: Лима

en: Loreto
bg: Лорето

en: Pasco
bg: Паско

en: Piura
bg: Пиура

en: Puno
bg: Пуно

en: San Martín
bg: Сан Мартин

en: Tacna
bg: Такна

en: Tumbes
bg: Тумбес

en: Ucayali
bg: Укаяли

en: Abra
bg: Абра

en: Agusan del Norte
bg: Агусан дел Норте

en: Agusan del Sur
bg: Агусан дел Сур

en: Aklan
bg: Аклан

en: Albay
bg: Албай

en: Antique
bg: Антични

en: Apayao
bg: Апаяо

en: Aurora
bg: Аврора

en: Basilan
bg: Базилан

en: Bataan
bg: Батаан

en: Batanes
bg: Батанес

en: Batangas
bg: Батангас

en: Benguet
bg: Бенгует

en: Bohol
bg: Бохол

en: Bukidnon
bg: Букиднон

en: Bulacan
bg: Булакан

en: Cagayan
bg: Кагаян

en: Camarines Norte
bg: Камаринес Норте

en: Camiguin
bg: Камигуин

en: Catanduanes
bg: Катандуанес

en: Cavite
bg: Кавите

en: Cebu
bg: Себу

en: Compostela Valley
bg: Долината Компостела

en: Cotabato
bg: Котабато

en: Davao del Norte
bg: Давао дел Норте

en: Davao del Sur
bg: Давао дел Сур

en: Davao Occidental
bg: Давао Оксидентал

en: Davao Oriental
bg: Давао Ориентал

en: Dinagat Islands
bg: Острови Динагат

en: Eastern Samar
bg: Източен Самар

en: Guimaras
bg: Гуимарас

en: Ifugao
bg: Ифугао

en: Ilocos Norte
bg: Илокос Норте

en: Ilocos Sur
bg: Илокос Сур

en: Iloilo
bg: Илоило

en: Isabela
bg: Изабела

en: Laguna
bg: Лагуна

en: Lanao del Norte
bg: Ланао дел Норте

en: Lanao del Sur
bg: Ланао дел Сур

en: Maguindanao
bg: Магуинданао

en: Marinduque
bg: Мариндуке

en: Misamis Occidental
bg: Мисамис Оксидентал

en: Misamis Oriental
bg: Мисамис Ориентал

en: Mountain Province
bg: Планинска провинция

en: Negros Occidental
bg: Негрос Оксидентал

en: Negros Oriental
bg: Негрос Ориентал

en: Northern Samar
bg: Северен Самар

en: Nueva Ecija
bg: Нуева Еча

en: Nueva Vizcaya
bg: Нуева Визкая

en: Oriental Mindoro
bg: Източен Миндоро

en: Palawan
bg: Палаван

en: Pampanga
bg: Пампанга

en: Pangasinan
bg: Пангасинан

en: Quezon
bg: Кесон

en: Rizal
bg: Ризал

en: Romblon
bg: Ромблон

en: Clarendon
bg: Кларендън

en: Saint Catherine
bg: Света Екатерина

en: Hokkaido
bg: Хокайдо

en: Aomori
bg: Аомори

en: Miyagi
bg: Мияги

en: Akita
bg: Акита

en: Yamagata
bg: Ямагата

en: Fukushima
bg: Фукушима

en: Ibaraki
bg: Ибараки

en: Tochigi
bg: Точиги

en: Gunma
bg: Гунма

en: Saitama
bg: Сайтама

en: Chiba
bg: Чиба

en: Tokyo
bg: Токио

en: Kanagawa
bg: Канагава

en: Niigata
bg: Ниигата

en: Toyama
bg: Тояма

en: Ishikawa
bg: Ишикава

en: Fukui
bg: Фукуи

en: Yamanashi
bg: Яманаши

en: Nagano
bg: Нагано

en: Shizuoka
bg: Шидзуока

en: Aichi
bg: Аичи

en: Shiga
bg: Шига

en: Kyoto
bg: Киото

en: Osaka
bg: Осака

en: Hyogo
bg: Хього

en: Nara
bg: Нара

en: Wakayama
bg: Уакаяма

en: Tottori
bg: Тотори

en: Shimane
bg: Шимане

en: Okayama
bg: Окаяма

en: Hiroshima
bg: Хирошима

en: Yamaguchi
bg: Ямагучи

en: Tokushima
bg: Токушима

en: Kagawa
bg: Кагава

en: Ehime
bg: Ехиме

en: Kochi
bg: Кочи

en: Fukuoka
bg: Фукуока

en: Saga
bg: Сага

en: Nagasaki
bg: Нагасаки

en: Kumamoto
bg: Кумамото

en: Oita
bg: Оита

en: Miyazaki
bg: Миядзаки

en: Kagoshima
bg: Кагошима

en: Okinawa
bg: Окинава

en: Baringo
bg: Баринго

en: Bomet
bg: Бомет

en: Bungoma
bg: Бунгома

en: Busia
bg: Бусиа

en: Elgeyo-Marakwet
bg: Елгейо-Мараквет

en: Embu
bg: Ембу

en: Garissa
bg: Гариса

en: Homa Bay
bg: Хома Бей

en: Kericho
bg: Керичо

en: Kilifi
bg: Килифи

en: Kirinyaga
bg: Кириняга

en: Lamu
bg: Ламу

en: Mombasa
bg: Момбаса

en: Murang’a
bg: Муранга

en: Nairobi County
bg: Област Найроби

en: Nakuru
bg: Накуру

en: Nandi
bg: Нанди

en: Samburu
bg: Самбуру

en: Tana River
bg: Река Тана

en: Trans Nzoia
bg: Транс Нзоя

en: Turkana
bg: Туркана

en: Uasin Gishu
bg: Уасин Гишу

en: Vihiga
bg: Вихига

en: Wajir
bg: Ваджир

en: West Pokot
bg: Западен Покот

en: Attapeu
bg: Атапеу

en: Bokeo
bg: Бокео

en: Bolikhamsai
bg: Боликамсай

en: Champasak
bg: Чампасак

en: Houaphanh
bg: Хуафан

en: Khammouane
bg: Кхамуан

en: Luang Namtha
bg: Луанг Намта

en: Luang Prabang
bg: Луанг Прабанг

en: Salavan
bg: Салаван

en: Vientiane Province
bg: Провинция Виентян

en: Vientiane
bg: Виентян

en: Xiangkhouang
bg: Сянкхуанг

en: Bomi
bg: Боми

en: Bong
bg: Бонг

en: Gbarpolu
bg: Гбарполу

en: Grand Bassa
bg: Гранд Баса

en: Grand Cape Mount
bg: Гранд Кейп Маунт

en: Grand Gedeh
bg: Гранд Гедех

en: Grand Kru
bg: Гранд Кру

en: Margibi
bg: Маргиби

en: Maryland
bg: Мериленд

en: Nimba
bg: Нимба

en: River Gee
bg: Ривър Джи

en: Chișinău
bg: Кишинев

en: Bălți
bg: Бълци

en: Anenii Noi
bg: Анении Ной

en: Briceni
bg: Бричени

en: Cahul
bg: Кахул

en: Cantemir
bg: Кантемир

en: Călărași
bg: Кълъраш

en: Căușeni
bg: Къушени

en: Cimișlia
bg: Чимишлия

en: Criuleni
bg: Криулени

en: Dondușeni
bg: Дондушени

en: Drochia
bg: Дрохия

en: Edineț
bg: Единец

en: Fălești
bg: Фълещ

en: Florești
bg: Флорещ

en: Glodeni
bg: Глодени

en: Hîncești
bg: Хинчещ

en: Șoldănești
bg: Шолдънещ

en: Ștefan Vodă
bg: Щефан Вода

en: Ungheni
bg: Унгени

en: Ciudad de México
bg: Сиудад де Мексико

en: Jalisco
bg: Халиско

en: Nuevo León
bg: Нуево Леон

en: Aguascalientes
bg: Агуаскалиентес

en: Baja California
bg: Баха Калифорния

en: Baja California Sur
bg: Баха Калифорния Сур

en: Campeche
bg: Кампече

en: Chiapas
bg: Чиапас

en: Chihuahua
bg: Чихуахуа

en: Coahuila
bg: Коауила

en: Colima
bg: Колима

en: Guanajuato
bg: Гуанахуато

en: Guerrero
bg: Гереро

en: Hidalgo
bg: Идалго

en: Michoacán
bg: Мичоакан

en: Morelos
bg: Морелос

en: Nayarit
bg: Наярит

en: Oaxaca
bg: Оахака

en: Puebla
bg: Пуебла

en: Querétaro
bg: Керетаро

en: Quintana Roo
bg: Кинтана Роо

en: San Luis Potosí
bg: Сан Луис Потоси

en: Sinaloa
bg: Синалоа

en: Sonora
bg: Сонора

en: Tabasco
bg: Табаско

en: Tamaulipas
bg: Тамаулипас

en: Tlaxcala
bg: Тлакскала

en: Veracruz
bg: Веракрус

en: Yucatán
bg: Юкатан

en: Zacatecas
bg: Сакатекас

en: Labuan
bg: Лабуан

en: Malacca (Melaka)
bg: Малака (Мелака)

en: Negeri Sembilan
bg: Негери Сембилан

en: Penang (Pulau Pinang)
bg: Пенанг (Пулау Пинанг)

en: Perak
bg: Перак

en: Perlis
bg: Перлис

en: Sabah
bg: Сабах

en: Sarawak
bg: Саравак

en: Selangor
bg: Селангор

en: Terengganu
bg: Теренгану

en: Putrajaya
bg: Путраджая

en: Kuala Lumpur
bg: Куала Лумпур

en: Cabo Delgado
bg: Кабо Делгадо

en: Gaza
bg: Газа

en: Inhambane
bg: Инхамбане

en: Maputo Province
bg: Провинция Мапуто

en: Maputo
bg: Мапуто

en: Nampula
bg: Нампула

en: Niassa
bg: Ниаса

en: Sofala
bg: Софала

en: Tete
bg: Тете

en: Erongo
bg: Еронго

en: Hardap
bg: Хардап

en: Kavango East
bg: Източен Каванго

en: Kavango West
bg: Каванго Запад

en: Khomas
bg: Хомас

en: Napo
bg: Напо

en: Orellana
bg: Ореляна

en: Pichincha
bg: Пичинча

en: Santa Elena
bg: Санта Елена

en: Tungurahua
bg: Тунгурахуа

en: Zamora-Chinchipe
bg: Замора-Чинчипе

en: Alexandria
bg: Александрия

en: Aswan
bg: Асуан

en: Asyut
bg: Асют

en: Red Sea
bg: Червено море

en: Beheira
bg: Бехейра

en: Beni Suef
bg: Бени Суеф

en: Cairo
bg: Кайро

en: Dakahlia
bg: Дакалия

en: Damietta
bg: Дамиета

en: Faiyum
bg: Фаюм

en: Gharbia
bg: Гарбия

en: Giza
bg: Гиза

en: Ismailia
bg: Исмаилия

en: South Sinai
bg: Южен Синай

en: Kafr el-Sheikh
bg: Кафр ел-Шейх

en: Luxor
bg: Луксор

en: Minya
bg: Миня

en: Port Said
bg: Порт Саид

en: Al Sharqia
bg: Ал Шаркия

en: North Sinai
bg: Северен Синай

en: Suez
bg: Суец

en: New Valley
bg: Нова долина

en: A Coruña
bg: А Коруня

en: Araba/Álava
bg: Араба/Алава

en: Alicante
bg: Аликанте

en: Almería
bg: Алмерия

en: Asturias
bg: Астурия

en: Badajoz
bg: Бадахоз

en: Baleares
bg: Балеарски острови

en: Barcelona
bg: Барселона

en: Burgos
bg: Бургос

en: Cádiz
bg: Кадис

en: Cantabria
bg: Кантабрия

en: Castellón
bg: Кастельон

en: Ceuta
bg: Сеута

en: Ciudad Real
bg: Сиудад Реал

en: Cuenca
bg: Куенка

en: Girona
bg: Жирона

en: Granada
bg: Гранада

en: Guadalajara
bg: Гуадалахара

en: Gipuzkoa
bg: Гипускоа

en: Huelva
bg: Уелва

en: Huesca
bg: Уеска

en: Jaén
bg: Хаен

en: Las Palmas
bg: Лас Палмас

en: León
bg: Леон

en: Madrid
bg: Мадрид

en: Málaga
bg: Малага

en: Melilla
bg: Мелиля

en: Murcia
bg: Мурсия

en: Navarra
bg: Навара

en: Pontevedra
bg: Понтеведра

en: Salamanca
bg: Саламанка

en: Santa Cruz de Tenerife
bg: Санта Круз де Тенерифе

en: Segovia
bg: Сеговия

en: Sevilla
bg: Севиля

en: Tarragona
bg: Тарагона

en: Teruel
bg: Теруел

en: Toledo
bg: Толедо

en: Valencia
bg: Валенсия

en: Valladolid
bg: Валядолид

en: Biscay
bg: Бискай

en: Zaragoza
bg: Сарагоса

en: Ahafo
bg: Ахафо

en: Ashanti
bg: Ашанти

en: Brong-Ahafo
bg: Бронг-Ахафо

en: Bono
bg: Боно

en: Bono East
bg: Боно Изток

en: Central
bg: Централен

en: Eastern
bg: Източен

en: Greater Accra
bg: Голяма Акра

en: North East
bg: Североизток

en: Northern
bg: Северна

en: Savannah
bg: Савана

en: Upper East
bg: Горен Изток

en: Upper West
bg: Горен Запад

en: Volta
bg: Волта

en: Western
bg: Уестърн

en: Western North
bg: Западен север

en: Attica
bg: Атика

en: East Macedonia and Thrace
bg: Източна Македония и Тракия

en: Central Macedonia
bg: Централна Македония

en: West Macedonia
bg: Западна Македония

en: Epirus
bg: Епир

en: Thessaly
bg: Тесалия

en: Ionian Islands
bg: Йонийски острови

en: West Greece
bg: Западна Гърция

en: Central Greece
bg: Централна Гърция

en: Peloponnese
bg: Пелопонес

en: North Aegean
bg: Северно Егейско море

en: South Aegean
bg: Южно Егейско море

en: Crete
bg: Крит

en: Alta Verapaz
bg: Алта Верапаз

en: Baja Verapaz
bg: Баха Верапаз

en: Chimaltenango
bg: Чималтенанго

en: Chiquimula
bg: Чикимула

en: El Progreso
bg: Ел Прогресо

en: Escuintla
bg: Ескуинтла

en: Izabal
bg: Изабал

en: Quetzaltenango
bg: Кетцалтенанго

en: Sacatepéquez
bg: Сакатепекес

en: San Marcos
bg: Сан Маркос

en: Santa Rosa
bg: Санта Роса

en: Zacapa
bg: Закапа

en: Hong Kong Island
bg: Остров Хонг Конг

en: Kowloon
bg: Коулун

en: New Territories
bg: Нови територии

en: Bay Islands
bg: Бей Айлъндс

en: Colón
bg: Колон

en: Comayagua
bg: Комаягуа

en: Cortés
bg: Кортес

en: Francisco Morazán
bg: Франсиско Морасан

en: Ocotepeque
bg: Окотепеке

en: Santa Bárbara
bg: Санта Барбара

en: Valle
bg: Ел Вале

en: Yoro
bg: Йоро

en: Baranya
bg: Бараня

en: Budapest
bg: Будапеща

en: Győr-Moson-Sopron
bg: Гьор-Мосон-Сопрон

en: Hajdú-Bihar
bg: Хайду-Бихар

en: Heves
bg: Хевес

en: Pest
bg: Вредители

en: Tolna
bg: Толна

en: Vas
bg: Вас

en: Zala
bg: Зала

en: Sumatera Utara
bg: Суматера Утара

en: Sumatera Barat
bg: Суматера Барат

en: Kepulauan Riau
bg: Кепулауан Риау

en: Sumatera Selatan
bg: Суматера Селатан

en: Bangka Belitung
bg: Бангка Белитунг

en: Bengkulu
bg: Бенгкулу

en: Lampung
bg: Лампунг

en: DKI Jakarta
bg: ДКИ Джакарта

en: Jawa Barat
bg: Джава Барат

en: Banten
bg: Бантен

en: Jawa Timur
bg: Джава Тимур

en: Bali
bg: Бали

en: Nusa Tenggara Barat
bg: Нуса Тенгара Барат

en: Nusa Tenggara Timur
bg: Нуса Тенгара Тимур

en: Kalimantan Barat
bg: Калимантан Барат

en: Kalimantan Tengah
bg: Калимантан Тенга

en: Kalimantan Timur
bg: Калимантан Тимур

en: Kalimantan Selatan
bg: Калимантан Селатан

en: Kalimantan Utara
bg: Калимантан Утара

en: Sulawesi Utara
bg: Сулавеси Утара

en: Sulawesi Tengah
bg: Сулавеси Тенга (Sulawesi Tengah)

en: Sulawesi Tenggara
bg: Сулавеси Тенгара

en: Sulawesi Barat
bg: Сулавеси Барат

en: Sulawesi Selatan
bg: Сулавеси Селатан

en: Gorontalo
bg: Горонтало

en: Maluku
bg: Малуку

en: Maluku Utara
bg: Малуку Утара

en: Papua
bg: Папуа

en: Papua Barat
bg: Папуа Барат

en: Andhra Pradesh
bg: Андхра Прадеш

en: Arunachal Pradesh
bg: Аруначал Прадеш

en: Assam
bg: Асам

en: Bihar
bg: Бихар

en: Chhattisgarh
bg: Чхатисгарх

en: Goa
bg: Гоа

en: Gujarat
bg: Гуджарат

en: Haryana
bg: Харияна

en: Himachal Pradesh
bg: Химачал Прадеш

en: Jammu and Kashmir
bg: Джаму и Кашмир

en: Jharkhand
bg: Джаркханд

en: Karnataka
bg: Карнатака

en: Kerala
bg: Керала

en: Ladakh
bg: Ладакх

en: Madhya Pradesh
bg: Мадхя Прадеш

en: Maharashtra
bg: Махаращра

en: Manipur
bg: Манипур

en: Meghalaya
bg: Мегалайя

en: Mizoram
bg: Мизорам

en: Nagaland
bg: Нагаланд

en: Odisha
bg: Одиша

en: Punjab
bg: Пенджаб

en: Rajasthan
bg: Раджастан

en: Sikkim
bg: Сиким

en: Tamil Nadu
bg: Тамил Наду

en: Telangana
bg: Телангана

en: Tripura
bg: Трипура

en: Uttarakhand
bg: Утаракханд

en: Uttar Pradesh
bg: Утар Прадеш

en: West Bengal
bg: Западен Бенгал

en: Andaman and Nicobar Islands
bg: Андамански и Никобарски острови

en: Chandigarh
bg: Чандигар

en: Dadra and Nagar Haveli
bg: Дадра и Нагар Хавели

en: Daman and Diu
bg: Даман и Диу

en: Delhi
bg: Делхи

en: Lakshadeep
bg: Лакшадип

en: Pondicherry (Puducherry)
bg: Пондичери (Puducherry)

en: Khuzestan (خوزستان)
bg: Хузестан (خوزستان)

en: Tehran (تهران)
bg: Техеран (تهران)

en: Ilaam (ایلام)
bg: Илаам (ایلام)

en: Bushehr (بوشهر)
bg: Бушер (بوشهر)

en: Ardabil (اردبیل)
bg: Ардабил (اردبیل)

en: Isfahan (اصفهان)
bg: Исфахан (اصفهان)

en: Yazd (یزد)
bg: Язд (یزد)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
bg: Керманшах (کرمانشاه)

en: Kerman (کرمان)
bg: Керман (کرمان)

en: Hamadan (همدان)
bg: Хамадан (همدان)

en: Ghazvin (قزوین)
bg: Гхазвин (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
bg: Занджан (زنجان)

en: Luristan (لرستان)
bg: Луристан (لرستان)

en: Alborz (البرز)
bg: Алборз (البرز)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
bg: Източен Азърбайджан (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
bg: Западен Азарбайджан (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
bg: Чахармахал и Бахтиари (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
bg: Южен Хорасан (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
bg: Разави Хорасан (خراسان رضوی)

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
bg: Северен Хорасан (خراسان شمالی)

en: Semnan (سمنان)
bg: Семнан (سمنان)

en: Fars (فارس)
bg: Фарс (فارس)

en: Qom (قم)
bg: Кум (قم)

en: Kurdistan / کردستان)
bg: Кюрдистан / کردستان)

en: Golestan (گلستان)
bg: Голестан (گلستان)

en: Gilan (گیلان)
bg: Гилан (گیلان)

en: Mazandaran (مازندران)
bg: Мазандаран (مازندران)

en: Hormozgan (هرمزگان)
bg: Хормозган (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
bg: Систан и Белуджистан (سیستان و بلوچستان)

en: Agrigento
bg: Агридженто

en: Alessandria
bg: Алесандрия

en: Ancona
bg: Анкона

en: Aosta
bg: Аоста

en: Arezzo
bg: Арецо

en: Ascoli Piceno
bg: Асколи Пичено

en: Asti
bg: Асти

en: Avellino
bg: Авелино

en: Bari
bg: Бари

en: Bergamo
bg: Бергамо

en: Biella
bg: Биела

en: Bologna
bg: Болоня

en: Bolzano
bg: Болцано

en: Brescia
bg: Бреша

en: Brindisi
bg: Бриндизи

en: Cagliari
bg: Каляри

en: Caltanissetta
bg: Калтанисета

en: Campobasso
bg: Кампобасо

en: Caserta
bg: Казерта

en: Catania
bg: Катания

en: Catanzaro
bg: Катандзаро

en: Chieti
bg: Киети

en: Cremona
bg: Кремона

en: Crotone
bg: Кротоне

en: Cuneo
bg: Кунео

en: Enna
bg: Ена

en: Ferrara
bg: Ферара

en: Foggia
bg: Фоджия

en: Forlì-Cesena
bg: Форли-Чезена

en: Frosinone
bg: Фрозинон

en: Gorizia
bg: Гориция

en: Grosseto
bg: Гросето

en: Isernia
bg: Исерния

en: La Spezia
bg: Ла Специя

en: Latina
bg: Латиноамерикански

en: Lecce
bg: Лече

en: Livorno
bg: Ливорно

en: Lodi
bg: Лоди

en: Lucca
bg: Лука

en: Mantova
bg: Мантова

en: Massa-Carrara
bg: Маса-Карара

en: Matera
bg: Матера

en: Messina
bg: Месина

en: Milano
bg: Милано

en: Modena
bg: Модена

en: Padova
bg: Падова

en: Palermo
bg: Палермо

en: Pavia
bg: Павия

en: Perugia
bg: Перуджа

en: Pescara
bg: Пескара

en: Piacenza
bg: Пиаченца

en: Pisa
bg: Пиза

en: Pistoia
bg: Пистоя

en: Ravenna
bg: Равена

en: Reggio Calabria
bg: Реджо Калабрия

en: Reggio Emilia
bg: Реджо Емилия

en: Rieti
bg: Риети

en: Rimini
bg: Римини

en: Rovigo
bg: Ровиго

en: Salerno
bg: Салерно

en: Sassari
bg: Сасари

en: Siena
bg: Сиена

en: Siracusa
bg: Сиракуза

en: Taranto
bg: Таранто

en: Teramo
bg: Терамо

en: Terni
bg: Терни

en: Torino
bg: Торино

en: Trapani
bg: Трапани

en: Treviso
bg: Тревизо

en: Trieste
bg: Триест

en: Udine
bg: Удине

en: Varese
bg: Варезе

en: Venezia
bg: Венеция

en: Vercelli
bg: Верчели

en: Verona
bg: Верона

en: Vibo Valentia
bg: Вибо Валентия

en: Vicenza
bg: Виченца

en: Viterbo
bg: Витербо

en: Kingston
bg: Кингстън

en: Saint Andrew
bg: Свети Андрей

en: Saint Thomas
bg: Сейнт Томас

en: Portland
bg: Портланд

en: Saint Mary
bg: Света Мария

en: Saint Ann
bg: Света Анна

en: Trelawny
bg: Трелони

en: Saint James
bg: Сейнт Джеймс

en: Hanover
bg: Хановер

en: Westmoreland
bg: Уестморланд

en: Saint Elizabeth
bg: Света Елизабет

en: Manchester
bg: Манчестър

en: Lunda-Norte
bg: Лунда-Норте

en: Malanje
bg: Маланж

en: Zaire
bg: Заир

en: Buenos Aires
bg: Буенос Айрес

en: Catamarca
bg: Катамарка

en: Chaco
bg: Чако

en: Chubut
bg: Чубут

en: Córdoba
bg: Кордоба

en: Corrientes
bg: Кориентес

en: Formosa
bg: Формоса

en: Jujuy
bg: Джуджу

en: La Pampa
bg: Ла Пампа

en: La Rioja
bg: Ла Риоха

en: Mendoza
bg: Мендоса

en: Misiones
bg: Мисионес

en: Neuquén
bg: Неукен

en: Río Negro
bg: Рио Негро

en: Salta
bg: Салта

en: San Juan
bg: Сан Хуан

en: San Luis
bg: Сан Луис

en: Santa Cruz
bg: Санта Круз

en: Santa Fe
bg: Санта Фе

en: Santiago del Estero
bg: Сантяго дел Естеро

en: Tierra del Fuego
bg: Огнена земя (Tierra del Fuego)

en: Australian Capital Territory
bg: Австралийска столична територия

en: New South Wales
bg: Нов Южен Уелс

en: Northern Territory
bg: Северна територия

en: Queensland
bg: Куийнсленд

en: South Australia
bg: Южна Австралия

en: Tasmania
bg: Тасмания

en: Victoria
bg: Виктория

en: Western Australia
bg: Западна Австралия

en: Bagerhat
bg: Багерхат

en: Bandarban
bg: Бандарбан

en: Barguna
bg: Баргуна

en: Barishal
bg: Баришал

en: Bhola
bg: Бхола

en: Bogura
bg: Богура

en: Brahmanbaria
bg: Брахманбария

en: Chandpur
bg: Чандпур

en: Chattogram
bg: Чатограма

en: Cox's Bazar
bg: Кокс Базар

en: Cumilla
bg: Кумила

en: Dhaka
bg: Дака

en: Dinajpur
bg: Динайпур

en: Faridpur
bg: Фаридпюр

en: Gazipur
bg: Газипур

en: Gopalganj
bg: Гопалгандж

en: Jamalpur
bg: Джамалпур

en: Kishoreganj
bg: Кишорегандж

en: Kurigram
bg: Куриграм

en: Kushtia
bg: Куштия

en: Lakshmipur
bg: Лакшмипур

en: Lalmonirhat
bg: Лалмонирхат

en: Madaripur
bg: Мадарипур

en: Manikganj
bg: Маникгандж

en: Meherpur
bg: Мехерпур

en: Moulvibazar
bg: Мулвибазар

en: Narail
bg: Нараил

en: Narayanganj
bg: Нараянгандж

en: Narsingdi
bg: Нарсингди

en: Nawabganj
bg: Навабгандж

en: Nilphamari
bg: Нилфамари

en: Pabna
bg: Пабна

en: Panchagarh
bg: Панчагарх

en: Patuakhali
bg: Патуакхали

en: Pirojpur
bg: Пироджпур

en: Rangamati
bg: Рангамати

en: Rangpur
bg: Рангпур

en: Satkhira
bg: Сатхира

en: Shariatpur
bg: Шириатпур

en: Sherpur
bg: Шерпур

en: Sirajganj
bg: Сираджгандж

en: Tangail
bg: Тангаил

en: Blagoevgrad
bg: Благоевград

en: Burgas
bg: Бургас

en: Dobrich
bg: Добрич

en: Gabrovo
bg: Габрово

en: Haskovo
bg: Хасково

en: Kardzhali
bg: Кърджали

en: Kyustendil
bg: Кюстендил

en: Lovech
bg: Ловеч

en: Montana
bg: Монтана

en: Pazardzhik
bg: Пазарджик

en: Pernik
bg: Перник

en: Pleven
bg: Плевен

en: Plovdiv
bg: Пловдив

en: Razgrad
bg: Разград

en: Ruse
bg: Русе

en: Shumen
bg: Шумен

en: Sliven
bg: Сливен

en: Smolyan
bg: Смолян

en: Sofia District
bg: Област София

en: Sofia
bg: София

en: Stara Zagora
bg: Стара Загора

en: Targovishte
bg: Търговище

en: Varna
bg: Варна

en: Veliko Tarnovo
bg: Велико Търново

en: Vidin
bg: Видин

en: Vratsa
bg: Враца

en: Yambol
bg: Ямбол

en: Alibori
bg: Алибори

en: Atakora
bg: Атакора

en: Atlantique
bg: Атлантика

en: Borgou
bg: Боргу

en: Collines
bg: Колини

en: Donga
bg: Донга

en: Littoral
bg: Литорални

en: Zou
bg: Зоу

en: Beni
bg: Бени

en: Chuquisaca
bg: Чукисака

en: Cochabamba
bg: Кочабамба

en: La Paz
bg: Ла Пас

en: Oruro
bg: Оруро

en: Potosí
bg: Потоси

en: Acre
bg: Акр

en: Alagoas
bg: Алагоас

en: Bahia
bg: Баия

en: Distrito Federal
bg: Федерален окръг

en: Goiás
bg: Гояс

en: Maranhão
bg: Маранхао

en: Mato Grosso
bg: Мато Гросо

en: Mato Grosso do Sul
bg: Мато Гросо до Сул

en: Minas Gerais
bg: Минас Жераис

en: Pará
bg: Пара

en: Paraíba
bg: Параиба

en: Paraná
bg: Парана

en: Pernambuco
bg: Пернамбуко

en: Piauí
bg: Пиауи

en: Rio de Janeiro
bg: Рио де Жанейро

en: Rio Grande do Norte
bg: Рио Гранде до Норте

en: Rio Grande do Sul
bg: Рио Гранде до Сул

en: Rondônia
bg: Рондония

en: Roraima
bg: Рорайма

en: Santa Catarina
bg: Санта Катарина

en: São Paulo
bg: Сао Пауло

en: Sergipe
bg: Сержипе

en: Tocantins
bg: Токантинс

en: Alberta
bg: Алберта

en: British Columbia
bg: Британска Колумбия

en: Manitoba
bg: Манитоба

en: New Brunswick
bg: Ню Брънзуик

en: Newfoundland and Labrador
bg: Нюфаундленд и Лабрадор

en: Northwest Territories
bg: Северозападни територии

en: Nova Scotia
bg: Нова Скотия

en: Nunavut
bg: Нунавут

en: Ontario
bg: Онтарио

en: Prince Edward Island
bg: Остров Принц Едуард

en: Quebec
bg: Квебек

en: Saskatchewan
bg: Саскачеван

en: Yukon Territory
bg: Територия Юкон

en: Aargau
bg: Ааргау

en: Basel-Landschaft
bg: Базел-Ландшафт

en: Basel-Stadt
bg: Базел-Щат

en: Bern
bg: Берн

en: Fribourg
bg: Фрибург

en: Geneva
bg: Женева

en: Glarus
bg: Гларус

en: Graubünden
bg: Граубюнден

en: Neuchâtel
bg: Ньошател

en: Nidwalden
bg: Нидвалден

en: Obwalden
bg: Обвалден

en: Schaffhausen
bg: Шафхаузен

en: Schwyz
bg: Швиц

en: Solothurn
bg: Солотурн

en: St. Gallen
bg: Санкт Гален

en: Ticino
bg: Тичино

en: Uri
bg: Ури

en: Valais
bg: Вале

en: Vaud
bg: Во

en: Zug
bg: Цуг

en: Zürich
bg: Цюрих

en: Antofagasta
bg: Антофагаста

en: Atacama
bg: Атакама

en: Coquimbo
bg: Кокимбо

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
bg: Генерал Либертадор Бернардо О'Хигинс

en: Los Lagos
bg: Лос Лагос

en: Valparaíso
bg: Валпараисо

en: Yunnan / 云南
bg: Юнан / 云南

en: Beijing / 北京
bg: Пекин / 北京

en: Tianjin / 天津
bg: Тиендзин / 天津

en: Hebei / 河北
bg: Хъбей / 河北

en: Shanxi / 山西
bg: Шанси / 山西

en: Inner Mongolia / 內蒙古
bg: Вътрешна Монголия / 內蒙古

en: Liaoning / 辽宁
bg: Ляонин / 辽宁

en: Jilin / 吉林
bg: Дзилин / 吉林

en: Shanghai / 上海
bg: Шанхай / 上海

en: Jiangsu / 江苏
bg: Дзянсу / 江苏

en: Anhui / 安徽
bg: Анхуей / 安徽

en: Fujian / 福建
bg: Фудзиен / 福建

en: Jiangxi / 江西
bg: Дзянси / 江西

en: Shandong / 山东
bg: Шандун / 山东

en: Henan / 河南
bg: Хенан / 河南

en: Hubei / 湖北
bg: Хубей / 湖北

en: Hunan / 湖南
bg: Хунан / 湖南

en: Guangdong / 广东
bg: Гуандун / 广东

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
bg: Гуанси Джуан / 广西壮族

en: Hainan / 海南
bg: Хайнан / 海南

en: Chongqing / 重庆
bg: Чунцин / 重庆

en: Sichuan / 四川
bg: Съчуан / 四川

en: Guizhou / 贵州
bg: Гуейджоу / 贵州

en: Shaanxi / 陕西
bg: Шаанси / 陕西

en: Gansu / 甘肃
bg: Гансу / 甘肃

en: Qinghai / 青海
bg: Цинхай / 青海

en: Ningxia Hui / 宁夏
bg: Нинся Хуей / 宁夏

en: Macao / 澳门
bg: Макао / 澳门

en: Tibet / 西藏
bg: Тибет / 西藏

en: Xinjiang / 新疆
bg: Синдзян / 新疆

en: Antioquia
bg: Антиокия

en: Arauca
bg: Араука

en: Bolívar
bg: Боливар

en: Caldas
bg: Калдас

en: Casanare
bg: Казанаре

en: Cauca
bg: Каука

en: Cesar
bg: Сезар

en: Capital District
bg: Столичен район

en: Guaviare
bg: Гуавиаре

en: Huila
bg: Хуила

en: La Guajira
bg: Ла Гуахира

en: Magdalena
bg: Магдалена

en: Nariño
bg: Нариньо

en: San Andrés & Providencia
bg: Сан Андрес и Провиденсия

en: Sucre
bg: Сукре

en: Tolima
bg: Толима

en: Vichada
bg: Вичада

en: Alajuela
bg: Алахуела

en: Cartago
bg: Картаго

en: Guanacaste
bg: Гуанакасте

en: Heredia
bg: Ередия

en: Puntarenas
bg: Пунтаренас

en: San José
bg: Сан Хосе

en: Baden-Württemberg
bg: Баден-Вюртемберг

en: Bavaria
bg: Бавария

en: Berlin
bg: Берлин

en: Brandenburg
bg: Бранденбург

en: Bremen
bg: Бремен

en: Hamburg
bg: Хамбург

en: Hesse
bg: Хесен

en: Mecklenburg-Vorpommern
bg: Мекленбург-Предна Померания

en: Lower Saxony
bg: Долна Саксония

en: North Rhine-Westphalia
bg: Северен Рейн-Вестфалия

en: Rhineland-Palatinate
bg: Рейнланд-Пфалц

en: Saarland
bg: Саарланд

en: Saxony
bg: Саксония

en: Saxony-Anhalt
bg: Саксония-Анхалт

en: Schleswig-Holstein
bg: Шлезвиг-Холщайн

en: Thuringia
bg: Тюрингия

en: Distrito Nacional
bg: Национален окръг

en: Azua
bg: Азуа

en: Baoruco
bg: Баоруко

en: Barahona
bg: Барахона

en: Cibao Norte
bg: Сибао Норте

en: Cibao Sur
bg: Чибао Сур

en: Duarte
bg: Дуарте

en: El Seibo
bg: Ел Сейбо

en: El Valle
bg: Ел Вале

en: Elías Piña
bg: Елиас Пиня

en: Enriquillo
bg: Енрикильо

en: Espaillat
bg: Еспайлат

en: Hato Mayor
bg: Хато Майор

en: Hermanas Mirabal
bg: Херманас Мирабал

en: Monseñor Nouel
bg: Монсеньор Нуел

en: Monte Cristi
bg: Монте Кристи

en: Monte Plata
bg: Монте Плата

en: Peravia
bg: Перавия

en: Puerto Plata
bg: Пуерто Плата

en: San Cristóbal
bg: Сан Кристобал

en: San José de Ocoa
bg: Сан Хосе де Окоа

en: San Pedro de Macorís
bg: Сан Педро де Макорис

en: Santiago
bg: Сантяго

en: Santiago Rodríguez
bg: Сантяго Родригес

en: Santo Domingo
bg: Санто Доминго

en: Valdesia
bg: Валдесия

en: Valverde
bg: Валверде

en: Yuma
bg: Юма

en: Adrar
bg: Адрар

en: Chlef
bg: Хлеф

en: Batna
bg: Батна

en: Biskra
bg: Бискра

en: Béchar
bg: Бешар

en: Blida
bg: Блида

en: Bouira
bg: Буира

en: Tlemcen
bg: Тлемсен

en: Algiers
bg: Алжир

en: Djelfa
bg: Джелфа

en: Annaba
bg: Анаба

en: Guelma
bg: Гуелма

en: Constantine
bg: Константин

en: Mostaganem
bg: Мостаганем

en: M’Sila
bg: M'Sila

en: Mascara
bg: Спирала за мигли

en: Ouargla
bg: Уаргла

en: Oran
bg: Оран

en: El Bayadh
bg: Ел Баяд

en: Illizi
bg: Илизи

en: El Tarf
bg: Ел Тарф

en: Tindouf
bg: Тиндуф

en: El Oued
bg: Ел Уед

en: Khenchela
bg: Кенчела

en: Mila
bg: Мила

en: Naama
bg: Наама

en: Azuay
bg: Азуай

en: Cañar
bg: Каняр

en: Carchi
bg: Карчи

en: Chimborazo
bg: Чимборасо

en: Cotopaxi
bg: Котопакси

en: El Oro
bg: Ел Оро

en: Esmeraldas
bg: Есмералдас

en: Galápagos
bg: Галапагос

en: Guayas
bg: Гуаяс

en: When will this gallery expire and no longer be accessible
bg: Кога тази галерия ще изтече и няма да бъде достъпна

en: Comments
bg: Коментари

en: Allow comments on images in this gallery
bg: Позволете коментари на изображенията в тази галерия

en: Comments require approval
bg: Коментарите изискват одобрение

en: Should comments require approval before being shown
bg: Трябва ли коментарите да изискват одобрение, преди да бъдат показани

en: Disable favorites for this gallery
bg: Деактивиране на любимите за тази галерия

en: Gallery Sharing
bg: Споделяне на галерия

en: Disable gallery sharing
bg: Деактивиране на споделянето на галерията

en: Image Sharing
bg: Споделяне на изображения

en: Disable individual image sharing for this gallery
bg: Деактивиране на споделянето на отделни изображения за тази галерия

en: Disable Products
bg: Деактивиране на продукти

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
bg: Потребителите няма да могат да купуват продукти за тази галерия

en: Price Level
bg: Ценово ниво

en: Emails
bg: Имейли

en: Provided Emails
bg: Предоставени имейли

en: Title
bg: Заглавие

en: Expires
bg: Изтича

en: Date
bg: Дата

en: Expired
bg: Изтекла

en: Drop files here
bg: Пуснете файловете тук

en: Select Files from Computer
bg: Изберете файлове от компютъра

en: Recommend image size larger than %s
bg: Препоръчайте размер на изображението, по-голям от %s

en: FTP Folders
bg: FTP папки

en: Select folder
bg: Изберете папка

en: Import
bg: Импорт

en: Choose from Media Library
bg: Изберете от медийната библиотека

en: Select all images
bg: Избиране на всички изображения

en: Delete selected images
bg: Изтриване на избрани изображения

en: Showing %1$s of %2$s images
bg: Показване на %1$s от %2$s изображения

en: Load %s more images
bg: Зареждане на %s повече изображения

en: GO
bg: НАПРЕД

en: Loading
bg: Зареждане

en: Saving image order...
bg: Запазване на реда на изображенията...

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
bg: Съжалявам, но по някаква причина изображението не може да бъде изтрито

en: Sorry, the image could not be set as featured
bg: Съжаляваме, но изображението не може да бъде зададено като водещо

en: Select no images
bg: Изберете да няма изображения

en: Allowed Files
bg: Позволени файлове

en: An image did not fully upload because it is too large for your server to handle. Thumbnails and watermarks may not have been applied.
bg: Дадено изображение не е качено напълно, защото е твърде голямо, за да се справи с него вашият сървър. Възможно е миниатюрите и водните знаци да не са били приложени.

en: Invalid file type
bg: Невалиден тип файл

en: images
bg: снимки

en: Already uploaded to gallery
bg: Вече е качена в галерията

en: The selected file could not be copied to %s.
bg: Избраният файл не може да бъде копиран в %s.

en: No emails collected yet
bg: Все още няма събрани имейли

en: Add gallery name
bg: Добавяне на име на галерията

en: All
bg: Всички

en: Trash
bg: Кошче

en: Filter by customer
bg: Филтриране по клиент

en: View ordered products
bg: Преглед на поръчаните продукти

en: Change status to: %s
bg: Променете статуса на: %s

en: Select All
bg: Избор на всичко

en: Order
bg: Поръчка

en: Customer
bg: Клиент

en: Status
bg: Статус

en: Order Total
bg: Обща стойност на поръчката

en: View invoice
bg: Преглед на фактурата

en: Order Actions
bg: Действия по поръчката

en: Order Data
bg: Данни за поръчка

en: Delete permanently
bg: Изтрий за постоянно

en: Move to Trash
bg: Преместване в коша

en: Choose an action...
bg: Изберете действие...

en: Apply
bg: Приложи

en: Resend order email to customer
bg: Повторно изпращане на имейл за поръчка до клиента

en: Test Order
bg: Поръчка за изпитване

en: %1$s &mdash; %2$s
bg: %1$s - %2$s

en: Payment Method
bg: Метод на плащане

en: Delivery/Shipping Method
bg: Доставка/Метод на доставка

en: Order Status
bg: Състояние на поръчката

en: Notify customer of status change
bg: Уведомяване на клиента за промяна на статуса

en: Shipping
bg: Доставка

en: No shipping address collected for this order
bg: Няма събран адрес за доставка за тази поръчка

en: Billing
bg: Фактуриране

en: No billing address collected for this order
bg: За тази поръчка не е събран адрес за фактуриране

en: EU VAT Number
bg: Номер по ДДС на ЕС

en: Items
bg: Елементи

en: Log
bg: Регистър

en: Refunds
bg: Възстановявания

en: Image
bg: Изображение

en: Image Data
bg: Данни за изображенията

en: Product
bg: Продукт

en: Qty
bg: Количество

en: Item Price
bg: Сума

en: Item Total
bg: ОБЩО КОЛИЧЕСТВО

en: Price
bg: Цена

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Shipping via %s
bg: Доставка с/със %s

en: Discounts
bg: Отстъпки

en: Tax
bg: Данък

en: Credits Applied
bg: Приложени кредити

en: Copy and paste the file names above into Lightroom search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
bg: Копирайте и поставете имената на файловете по-горе във функцията за търсене в Lightroom (филтър "Библиотека"), за да намерите и създадете бързо нова колекция, която да улесни обработката на тази поръчка. Уверете се, че използвате параметъра за търсене "Contains" (съдържа), а не "Contains All" (съдържа всичко).

en: Notify customer?
bg: Да уведомите клиента?

en: Add comment
bg: Добави коментар

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
bg: Това е само за вътрешна употреба и не е видимо за клиентите ви

en: Save notes
bg: Запазване на бележки

en: No log entries yet
bg: Все още няма записи в дневника

en: Order status notification email sent to %s
bg: Имейл с известие за състоянието на поръчката, изпратен до %s

en: Order email successfully resent
bg: Имейлът за поръчка е изпратен успешно отново

en: Invalid order ID
bg: Невалидно ID на поръчка

en: Upload Image
bg: Качи снимка

en: Select image to upload
bg: Изберете изображение за качване

en: Use this image
bg: Използвайте това изображение

en: Description
bg: Описание

en: Product Info
bg: Информация за продукта

en: Type
bg: Тип

en: Manage more price levels to offer different pricing in across galleries for the same product
bg: Управление на повече ценови нива за предлагане на различни цени в различните галерии за един и същ продукт

en: Taxable
bg: Облагаем

en: Extra Shipping Cost
bg: Допълнителни разходи за доставка

en: Additional shipping cost, intended for larger items such as canvases
bg: Допълнителни разходи за доставка, предназначени за по-големи артикули като платна

en: Category
bg: Категория

en: All categories
bg: Всички категории

en: Add product name
bg: Добавяне на име на продукта

en: Copy system info to clipboard
bg: Копиране на системна информация в клипборда

en: Invalid tool
bg: Невалиден инструмент

en: Orphaned Images
bg: Осиротели изображения

en: Sometimes when deleting galleries the associated images are not fully deleted. This tool will remove those orphaned images to help reduce file storage.
bg: Понякога при изтриване на галерии свързаните с тях изображения не се изтриват напълно. Този инструмент ще премахне тези осиротели изображения, за да намали съхранението на файловете.

en: Delete orphaned images
bg: Изтриване на осиротели изображения

en: Sunshine found %s orphaned folders of images.
bg: Sunshine откри %s осиротели папки с изображения.

en: <strong style="color: red;">It is recommended to make a backup before running this tool. Images will be completely deleted from your server.</strong></p>
bg: <strong style="color: red;">Препоръчително е да направите резервно копие, преди да стартирате този инструмент. Изображенията ще бъдат напълно изтрити от вашия сървър.</strong></p>

en: No orphans found!
bg: Не са открити сираци!

en: Abort
bg: Прекрати

en: Cannot process image, likely out of memory
bg: Не може да обработи изображение, вероятно няма памет

en: Regenerate Images
bg: Регенериране на изображения

en: If you have changed thumbnail size, digital download size or watermark settings, you need to regenerate images.
bg: Ако сте променили размера на миниатюрата, размера на цифровото изтегляне или настройките на водния знак, трябва да регенерирате изображенията.

en: Regenerating images for "%s"
bg: Регенериране на изображения за "%s"

en: Regenerating images
bg: Регенериране на изображения

en: Image did not fully upload because it is too large for your server to handle. Thumbnails and watermarks may not have been applied. Recommend increasing available memory.
bg: Изображението не е качено напълно, тъй като е твърде голямо, за да се справи с него вашият сървър. Възможно е миниатюрите и водните знаци да не са били приложени. Препоръчваме да увеличите наличната памет.

en: Done!
bg: Готово!

en: Could not find original file to regenerate from
bg: Не можах да намеря оригиналния файл, от който да регенерирам

en: Sunshine stores information about user carts in sessions which are saved to the database. If your database is too big, you can clear all the session data here.
bg: Sunshine съхранява информация за потребителските колички в сесии, които се запазват в базата данни. Ако базата ви данни е твърде голяма, можете да изтриете всички данни за сесиите тук.

en: Clear sessions
bg: Изчисти сесии

en: session | sessions
bg[0]: сесия
bg[1]: сесии

en: No sessions found!
bg: Не са намерени сесии!

en: Sessions cleared
bg: Изчистване на сесиите

en: Unused Image Sizes
bg: Неизползвани размери на изображенията

en: Sunshine only needs to generate two image sizes for each: thumbnail and large. Some sites, because of their theme or plugins, have a lot of image sizes generated. This tool will clean them up.
bg: Sunshine трябва да генерира само два размера на изображенията за всяко от тях: миниатюра и голямо изображение. Някои сайтове, поради своята тема или плъгини, генерират много размери на изображенията. Този инструмент ще ги изчисти.

en: Delete Unused Image Sizes
bg: Изтриване на неизползвани размери на изображенията

en: An item has been removed from your cart because it no longer exists
bg: Един артикул е премахнат от количката ви, защото вече не съществува

en: Discount "%s" removed because it is no longer valid
bg: Отстъпката "%s" е премахната, защото вече не е валидна

en: Contact Information
bg: Информация за връзка

en: First Name
bg: Име

en: Last Name
bg: Фамилия

en: Delivery Method
bg: Метод за доставка

en: Shipping Method
bg: Метод на доставка

en: Payment
bg: Плащане

en: Same as shipping address
bg: Същия като адреса за доставка

en: Use a different billing address
bg: Използване на различен адрес за фактуриране

en: Use my credits (%s available)
bg: Използвайте моите кредити (%s налични)

en: Submit Order & Pay %s
bg: Подаване на поръчка и плащане %s

en: Submit Order for Free
bg: Подайте поръчка безплатно

en: By submitting this order, you agree to our <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
bg: С изпращането на тази поръчка се съгласявате с нашите <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: Edit
bg: Редактирай

en: Next Step
bg: Следваща Стъпка

en: Invalid checkout section
bg: Невалиден раздел за касиране

en: Field is required
bg: Полето е задължително

en: Invalid email
bg: Невалиден e-mail адрес

en: No payment method
bg: Няма метод на плащане

en: Afghanistan
bg: Авганистан

en: &#197;land Islands
bg: &#197;земни острови

en: Albania
bg: Албания

en: Algeria
bg: Алжир

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Antarctica
bg: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Armenia
bg: Армения

en: Aruba
bg: Аруба

en: Australia
bg: Австралия

en: Austria
bg: Австрия

en: Azerbaijan
bg: Азербайджан

en: Bahamas
bg: Бахами

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belgium
bg: Белгия

en: Benin
bg: Бенин

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bosnia and Herzegovina
bg: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg: Ботсуана

en: Brazil
bg: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска територия в Индийския океан

en: British Virgin Islands
bg: Британски Вирджински острови

en: Brunei
bg: Бруней

en: Bulgaria
bg: България

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Canada
bg: Канада

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централна Африканска република

en: Chad
bg: Чад

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Christmas Island
bg: Коледни острови

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови (Кийлинг) острови

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Congo (Brazzaville)
bg: Конго (Бразавил)

en: Congo (Kinshasa)
bg: Конго (Киншаса)

en: Cook Islands
bg: Острови Кук

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Croatia
bg: Хърватия

en: Cuba
bg: Куба

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Republic
bg: Чешка република

en: Denmark
bg: Дания

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска Република

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Egypt
bg: Египет

en: El Salvador
bg: Ел Салвадор

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Falkland Islands
bg: Фолкландски острови

en: Faroe Islands
bg: Фарьорските острови

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Finland
bg: Финландия

en: France
bg: Франция

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски Южни Територии

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Georgia
bg: Джорджия

en: Germany
bg: Германия

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Guadeloupe
bg: Гваделупе

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guernsey
bg: Гърнзи

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg: Гвиана

en: Haiti
bg: Хаити

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Hungary
bg: Унгария

en: Iceland
bg: Исландия

en: India
bg: Индия

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Iran
bg: Иран

en: Iraq
bg: Ирак

en: Republic of Ireland
bg: Република Ирландия

en: Isle of Man
bg: Остров Ман

en: Israel
bg: Израел

en: Italy
bg: Италия

en: Ivory Coast
bg: Бряг на слоновата кост

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Jersey
bg: Джърси

en: Jordan
bg: Йордания

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Kenya
bg: Кения

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Laos
bg: Лаос

en: Latvia
bg: Латвия

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Liberia
bg: Либерия

en: Libya
bg: Либия

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Lithuania
bg: Литва

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Macao S.A.R., China
bg: Макао С.А.Р., Китай

en: Macedonia
bg: Македония

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Malawi
bg: Малави

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Mayotte
bg: Майот

en: Mexico
bg: Мексико

en: Micronesia
bg: Микронезия

en: Moldova
bg: Молдова

en: Monaco
bg: Монако

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: Morocco
bg: Мароко

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Namibia
bg: Намибия

en: Nauru
bg: Науруански

en: Nepal
bg: Непал

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Netherlands Antilles
bg: Нидерландски Антили

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Niue
bg: Ниуе

en: Norfolk Island
bg: Остров Норфолк

en: North Korea
bg: Северна Корея

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: Norway
bg: Норвегия

en: Oman
bg: Оман

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Palau
bg: Палау

en: Palestinian Territory
bg: Палестинска територия

en: Panama
bg: Панама

en: Papua New Guinea
bg: Папуа-Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Peru
bg: Перу

en: Philippines
bg: Филипини

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Qatar
bg: Катар

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Romania
bg: Румъния

en: Russia
bg: Русия

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Saint Barth&eacute;lemy
bg: Сен Бартелеми

en: Saint Helena
bg: Света Елена

en: Saint Kitts and Nevis
bg: Сейнт Кристофър и Нейвис

en: Saint Lucia
bg: Санта Лучия

en: Saint Martin (French part)
bg: Сен Мартен (френска част)

en: Saint Pierre and Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Samoa
bg: Самоа

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Seychelles
bg: Сейшелски острови

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Slovakia
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South Georgia/Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия/Сандвичеви острови

en: South Korea
bg: Южна Корея

en: Spain
bg: Испания

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: Sudan
bg: Судан

en: Suriname
bg: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
bg: Шпицберген и Ян Майен

en: Sweden
bg: Швеция

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syria
bg: Сирия

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tanzania
bg: Танзания

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Timor-Leste
bg: Източен Тимор

en: Togo
bg: Того

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Tonga
bg: Тонгански

en: Trinidad and Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос острови

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: U.S. Virgin Islands
bg: Американски Вирджински острови

en: US Armed Forces
bg: Въоръжените сили на САЩ

en: US Minor Outlying Islands
bg: Малки отдалечени острови на САЩ

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ukraine
bg: Украйна

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски Емирства

en: United Kingdom
bg: Обединеното Kралство

en: United States
bg: САЩ

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Vatican
bg: Ватикана

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Vietnam
bg: Виетнам

en: Wallis and Futuna
bg: Уолис и Футуна

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Yemen
bg: Йемен

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Berat
bg: Берат

en: Durrës
bg: Драч

en: Elbasan
bg: Елбасан

en: Fier
bg: Фиер

en: Shkodër
bg: Шкодер

en: Tirana
bg: Тирана

en: Bengo
bg: Бенго

en: Benguela
bg: Бенгела

en: Cabinda
bg: Кабинда

en: Cunene
bg: Кунен

en: Huambo
bg: Хуамбо

en: Huíla
bg: Хуила

en: Kuando Kubango
bg: Куандо Кубанго

en: Luanda
bg: Луанда

en: Could not automatically retrieve the license key for %s
bg: Не можа да извлече автоматично лицензионния ключ за %s

en: Your licenses could not be activated because your server failed to connect to SunshinePhotoCart.com: %s
bg: Лицензите ви не могат да бъдат активирани, защото сървърът ви не успява да се свърже със SunshinePhotoCart.com: %s

en: Unknown error occured
bg: Възникна неизвестна грешка

en: License for %s failed to be activated: %s
bg: Лицензът за %s не е активиран: %s

en: An error occurred, please try again.
bg: Възникна грешка, опитайте отново.

en: Could not get download file
bg: Не мога да получа файл за изтегляне

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
bg: Налична е нова версия на %1$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
bg: Свържете се с мрежовия си администратор, за да инсталирате актуализацията.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
bg: %1$sПреглед на версията %2$s подробности%3$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
bg: %1$sПреглед на версията %2$s подробности %3$s или %4$sактуализиране сега %5$s.

en: Update now.
bg: Актуализирайте сега.

en: You do not have permission to install plugin updates
bg: Нямате разрешение да инсталирате плъгин актуализации

en: Error
bg: Грешка

en: Documentation
bg: Документация

en: Learn more
bg: Научете още

en: View page
bg: Преглед на страницата

en: Please select a page
bg: Моля, изберете страница

en: Upload an image
bg: Качи изображение

en: Use image
bg: Използвай изображението

en: Upload new image
bg: Качване на ново изображение

en: Remove image
bg: Премахване на изображение

en: See upgrade options
bg: Вижте опциите за надграждане

en: Month(s)
bg: Месец(а)

en: Day(s)
bg: Ден(и)

en: Hour(s)
bg: Час/ове

en: Write a Review
bg: Напишете отзив

en: Upgrade
bg: Надграждане

en: Submit Support Ticket
bg: Изпращане на билет за поддръжка

en: Sunshine Main Page
bg: Основна страница на Sunshine

en: Sunshine Account
bg: Сметка Sunshine

en: Sunshine Cart
bg: Количка Sunshine

en: Sunshine Checkout
bg: Проверка на Sunshine

en: Sunshine Favorites
bg: Слънчеви любими

en: Sunshine Terms & Conditions
bg: Условия за ползване на Sunshine

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
bg: Благодарим ви, че използвате <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Моля, <a href="%2$s" target="_blank">оценете ни в</a> <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: The slug for core order statuses is not editable as it could break Sunshine functionality
bg: Слоугът за основните статуси на поръчките не може да се редактира, тъй като това може да наруши функционалността на Sunshine

en: Order Updated
bg: Актуализирана поръчка

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
bg: <strong>Обновена галерия</strong>, <a href="%s">вижте галерията</a>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
bg: <strong>Създадена галерия</strong>, <a href="%s">вижте галерията</a>

en: Sunshine logging is enabled. <a href="%s">Please disable when no longer in use.</a>
bg: Регистрирането на слънчеви лъчи е разрешено. <a href="%s">Моля, деактивирайте го, когато вече не се използва.</a>

en: Sunshine installation process was skipped. <a href="%s">Please complete the installation process.</a>
bg: Процесът на инсталиране на слънцето е пропуснат. <a href="%s">Моля, завършете процеса на инсталиране.</a>

en: %s order | %s orders
bg[0]: %s поръчка
bg[1]: %s поръчки

en: Customers
bg: Клиенти

en: Reports
bg: Отчети

en: Tools
bg: Инструменти

en: Add-ons
bg: Добавки

en: Setup Guide
bg: Ръководство за настройка

en: Keywords
bg: Ключови думи

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Имейл

en: Favorites
bg: Наблюдавани

en: Orders
bg: Поръчки

en: Order Totals
bg: Обща сума на поръчките

en: Latest Activity
bg: Последна активност

en: No customers found
bg: Не са намерени клиенти

note: translators: the license key expiration date
en: Your license key expired on %s.
bg: Лицензионният ви ключ е изтекъл на %s.

en: Your license key has been disabled
bg: Вашият лицензионен ключ е бил деактивиран

en: Invalid license
bg: Невалиден лиценз

en: Your license is not active for this URL
bg: Лицензът ви не е активен за този URL адрес

en: This appears to be an invalid license key
bg: Изглежда, че това е невалиден лицензен ключ

en: Your license key has reached its activation limit
bg: Лицензионният ви ключ е достигнал лимита си за активиране

en: You have a special lifetime license that never expires!
bg: Имате специален доживотен лиценз, който никога не изтича!

en: Expires on %s
bg: Изтича на %s

en: You do not have an active license for %s, please enter and activate your current license on the <a href="%s">Licenses page</a>
bg: Нямате активен лиценз за %s, моля, въведете и активирайте текущия си лиценз на <a href="%s">страницата Лицензи</a>

en: License for %s has been activated
bg: Лицензът за %s е активиран

en: License for %s has been deactivated
bg: Лицензът за %s е деактивиран

en: License for %s could not be deactivated, please <a href="%s" target="_blank">contact support</a>
bg: Лицензът за %s не може да бъде деактивиран, моля, <a href="%s" target="_blank">свържете се с поддръжката</a>

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Licenses</a> page. You can get your license key from <a href="%2$s" target="_blank">your account on SunshinePhotoCart.com</a>.
bg: За да разрешите актуализациите, въведете лицензионния си ключ в страницата <a href="%1$s">Лицензи</a>. Можете да получите лицензионния си ключ от <a href="%2$s" target="_blank">профила си в SunshinePhotoCart.com</a>.

en: License for %s failed to be updated: %s
bg: Лицензът за %s не беше актуализиран: %s

en: License for %s has been updated
bg: Лицензът за %s е актуализиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Upload a file
bg: Качване на файл

en: Select file
bg: Избери файл

en: Upload new file
bg: Качете нов файл

en: Remove file
bg: Премахване на файл

en: Deactivate
bg: Деактивирайте

en: Refresh license
bg: Обновяване на лиценза

en: Activate
bg: Активиране

en: Save Settings
bg: Запис на настройките

en: Update
bg: Обновяване

en: Terms & Conditions
bg: Правила и условия

en: Pickup
bg: Вземане от магазина

en: Ship
bg: Кораб

en: Search Customers
bg: Търсене на клиенти

en: Customer has been updated
bg: Клиентът е актуализиран

en: Profile
bg: Профил

en: Shipping Address
bg: Адрес за доставка

en: No shipping address collected for this customer
bg: За този клиент не е събран адрес за доставка

en: Billing Address
bg: Адрес на плащане

en: No billing address collected for this customer
bg: За този клиент не е събран адрес за фактуриране

en: Credits
bg: Кредити

en: Save credits
bg: Запазване на кредити

en: Total
bg: Общо

en: Avg Order
bg: Средна стойност на поръчката

en: No orders
bg: Няма поръчки

en: Filter by gallery
bg: Филтриране по галерия

en: Copy to clipboard
bg: Копирай в клипборда

en: No favorites
bg: Няма любими

en: Timeline
bg: Времева линия

en: No activity
bg: Няма дейност

en: Logged in
bg: Влязъл

en: Logged out
bg: Излязъл от системата

en: %s credits used
bg: %s използвани кредити

en: Sunshine Photo Cart Sales Summary
bg: Обобщение на продажбите на количката за снимки Sunshine

en: Sunshine Photo Cart Setup
bg: Настройка на количката за снимки на Sunshine

en: Current month sales
bg: Продажби през текущия месец

en: Last month sales
bg: Продажби през последния месец

en: Lifetime sales
bg: Продажби през целия живот

en: New Orders
bg: Нови поръчки

en: Recent Orders
bg: Последни поръчки

en: Client Galleries
bg: Галерии на клиенти

en: Account
bg: Профил

en: Cart
bg: Количка

en: Checkout
bg: Плащане

en: Pending
bg: Изчаква одобрение

en: We have received your order but payment is still pending
bg: Получихме вашата поръчка, но плащането все още не е извършено

en: New
bg: Нов

en: We have received your order and payment
bg: Получихме вашата поръчка и плащане

en: Processing
bg: Обработка

en: The images in your order are being processed and/or printed
bg: Изображенията във вашата поръчка се обработват и/или отпечатват

en: Shipped/Completed
bg: Изпратени/завършени

en: Your items have shipped (or are available for download)!
bg: Вашите продукти са изпратени (или са налични за изтегляне)!

en: Cancelled
bg: Отменен

en: Your order was cancelled
bg: Поръчката ви е отменена

en: Refunded
bg: Възстановени средства

en: Your order was refunded
bg: Поръчката ви е възстановена

en: Ready for pickup
bg: Готов за взимане

en: Your order is ready to be picked up
bg: Поръчката ви е готова за получаване

en: Default
bg: По подразбиране

en: Prints
bg: Отпечатъци

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
bg: Добре дошли в количката за снимки на Sunshine %s

en: <strong>Thank you for updating to the latest version!</strong> Sunshine %1$s is the most comprehensive client proofing and photo cart plugin for WordPress. We hope you enjoy greater selling success!
bg: <strong>Благодарим ви за актуализацията до най-новата версия!</strong> Sunshine %1$s е най-всеобхватният плъгин за проверка на клиенти и количка за снимки за WordPress. Надяваме се да се радвате на по-голям успех в продажбите!

en: Recent Improvements
bg: Последни подобрения

en: See the full Changelog
bg: Вижте пълния списък с промени

en: Configure
bg: Конфигуриране

en: Sorry, there was an error with your request
bg: Съжаляваме, но при заявката ви е възникнала грешка

en: Select shipping method
bg: Изберете метод за доставка

en: Add shipping method
bg: Добави метод за доставка

en: Delete
bg: Изтрий

en: Add tax rate
bg: Добавяне на данъчна ставка

en: Country
bg: Държава

en: State/Province
bg: Община/област/регион

en: Zip/Postal Code(s)
bg: Пощенски код(и)

en: Tax Rate
bg: Данъчна ставка

en: All countries
bg: Всички държави

en: Any state/province
bg: Всеки щат/провинция

en: Options
bg: Опции

en: Download
bg: Изтегляне

en: Multi-Image
bg: Много изображения

en: Package
bg: Пакет

en: Products
bg: Продукти

en: Galleries
bg: Галерии

en: Images
bg: Изображения

en: Profits
bg: Печалби

en: Day
bg: Ден

en: Week
bg: Седмица

en: Month
bg: Месец

en: Year
bg: Година

en: All time
bg: За всички времена

en: Filter
bg: Филтър

en: Refresh data
bg: Опресняване на данните

en: Total Received
bg: Общо получени суми

en: Completed Orders
bg: Завършени поръчки

en: Average Order
bg: Средна поръчка

en: Total Unpaid Orders
bg: Общо неплатени поръчки

en: Address
bg: Адрес

en: Your Address Line 1
bg: Вашият адрес Линия 1

en: Address Line 2
bg: Адресен Офис на Еконт

en: City
bg: Град

en: Zip / Postcode
bg: Пощенски код

en: Currency Formatting
bg: Форматиране на валута

en: Currency
bg: Валута

en: Currency symbol position
bg: Позиция на валутния символ

en: Left
bg: Ляво

en: Right
bg: Дясно

en: Left space
bg: Ляво пространство

en: Right space
bg: Право пространство

en: Thousands separator
bg: Сепаратор за хиляди

en: Decimal separator
bg: Десетичен разделител

en: Number of decimals
bg: Брой десетични знаци

en: Data & Logging
bg: Данни и регистриране

en: Delete data on uninstall
bg: Изтриване на данни при деинсталиране

en: Delete all Galleries, Products, Orders, and settings data will be removed when Sunshine is uninstalled. WARNING! This will delete all images uploaded to your galleries as well!
bg: Изтриване на всички галерии, продукти, поръчки и настройки Данните ще бъдат премахнати, когато Sunshine бъде деинсталиран. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Това ще изтрие и всички изображения, качени в галериите ви!

en: Enable logging
bg: Разреши вход в системата

en: Enable logging of all events within Sunshine to help with debugging. Disable when not needed.
bg: Активирайте записването на всички събития в Sunshine, за да подпомогнете отстраняването на грешки. Деактивирайте, когато не е необходимо.

en: View log
bg: Преглед на дневника

en: General
bg: Основни

en: Page Options
bg: Опции на страницата

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
bg: Следващите страници трябва да се изберат, за да знае Съншайн къде се намират. Тези страници трябва да са създадени при инсталацията, ако не са, ще трябва да ги създадете.

en: Main Galleries Page
bg: Основна страница на галериите

en: URLs
bg: URL адреси

en: Gallery
bg: Галерия

en: Order Received
bg: Поръчката е получена

en: Store
bg: Магазин

en: Account Endpoints
bg: Крайни точки на акаунта

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the account page.
bg: Към URL адресите на страниците се добавят крайни точки за извършване на конкретни действия на страницата на профила.

en: View Order
bg: Преглед на поръчка

en: Addresses
bg: Адреси

en: Account Details
bg: Данни за Профила

en: Login
bg: Вход

en: Reset Password
bg: Нулиране на паролата

en: Logout
bg: Изход

en: Pages & URLs
bg: Страници и URL адреси

en: Administration Options
bg: Административни опции

en: Remove images
bg: Премахване на изображения

en: When a gallery is permanently deleted, remove all associated attachments and image files from the servers
bg: Когато дадена галерия е окончателно изтрита, премахнете всички свързани прикачени файлове и файлове с изображения от сървърите

en: Delete FTP folder
bg: Изтриване на папка FTP

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
bg: Това ще премахне папката и изображенията, добавени чрез FTP, ако това е било използвано за създаване на галерията

en: Show images in Media Library
bg: Показване на изображенията в Библиотеката на медиите

en: By default Sunshine hides images uploaded to Sunshine galleries in the Media Library, enabling this option will show them instead. Use at your own risk.
bg: По подразбиране Sunshine скрива изображенията, качени в галериите на Sunshine, в Библиотеката на медиите, но ако активирате тази опция, те ще бъдат показани вместо това. Използвайте на свой риск.

en: Display Options
bg: Опции за дисплея

en: Hide galleries from search engines
bg: Скриване на галериите от търсачките

en: Enabling this option will attempt to block search engine bots from crawling and indexing galleries and images
bg: Активирането на тази опция ще се опита да блокира ботовете на търсачките да обхождат и индексират галерии и изображения

en: Gallery Order
bg: Поръчка на галерията

en: Custom ordering
bg: Потребителска подредба

en: Gallery Creation Date (New to Old)
bg: Дата на създаване на галерията (от нова към стара)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
bg: Дата на създаване на галерията (от старата към новата)

en: Alphabetical
bg: По азбучен ред

en: Image Order
bg: Поръчка на изображения

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
bg: Поръчайте заснетите изображения (изображенията ТРЯБВА да имат EXIF поле "DateTimeDigitized")

en: Image Upload Date (New to Old)
bg: Дата на качване на изображението (от ново към старо)

en: Image Upload Date (Old to New)
bg: Дата на качване на изображението (от старо към ново)

en: Galleries Layout
bg: Подреждане на галериите

en: Cropping option not recommended for justified or masonry
bg: Опцията за изрязване не се препоръчва за обосновани или зидани стени

en: Standard
bg: Стандарт

en: Images Layout
bg: Оформление на изображенията

en: Columns
bg: Колони

en: Per Page
bg: На страница

en: Numbered pagination
bg: Номериране на страниците

en: Load more button
bg: Зареди още бутон

en: Automatic infinite scrolling
bg: Автоматично безкрайно превъртане

en: Image Theft Prevention
bg: Предотвратяване на кражба на изображения

en: Enabling this option will disable the right click menu and also not allow images to be dragged/dropped to the desktop. NOT a 100% effective method, but should stop most people. Is NOT used for admin users.
bg: Активирането на тази опция ще деактивира менюто с десния бутон на мишката и също така няма да позволи плъзгането/пускането на изображения на работния плот. Това НЕ е 100% eефективен метод, но би трябвало да спре повечето хора. НЕ се използва за администраторски потребители.

en: Proofing Only
bg: Само за проверка

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
bg: Това ще премахне всички аспекти на възможностите за закупуване в целия сайт, като остави само разглеждане на изображения и добавяне към любими

en: Allow product comments
bg: Разрешаване на коментари за продукта

en: Allow users to enter comments when adding an item to cart
bg: Позволете на потребителите да въвеждат коментари при добавяне на елемент в количката

en: Disable Store
bg: Деактивиране на магазина

en: Galleries come with a Store where products are shown first and customers add images to cart. You can disable this if you do not want to make it available.
bg: Галериите се предлагат с магазин, в който първо се показват продуктите, а клиентите добавят изображения в количката. Можете да деактивирате тази опция, ако не искате да я направите достъпна.

en: Show Image Data
bg: Показване на данни за изображението

en: What to show below image thumbnails
bg: Какво да се показва под миниатюрите на изображенията

en: Nothing
bg: Нищо

en: Filename
bg: Име на файла

en: Title (Images MUST have EXIF field "Title")
bg: Заглавие (изображенията ТРЯБВА да имат EXIF поле "Заглавие")

en: Disable Favorites
bg: Деактивиране на любими

en: Do not allow saving images to favorites across all galleries
bg: Не позволявайте запазването на изображения в любими във всички галерии

en: Disable Gallery Sharing
bg: Деактивиране на споделянето на галерията

en: Do not allow sharing galleries
bg: Не разрешавайте споделянето на галерии

en: Disable Image Sharing
bg: Деактивиране на споделянето на изображения

en: Do not allow sharing images within a gallery
bg: Не разрешавайте споделянето на изображения в рамките на галерия

en: Image Options
bg: Опции за изображения

en: Making changes to your image sizes does not immediately affect your galleries and you will need to regenerate all images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
bg: Промените в размерите на изображенията не се отразяват веднага на галериите ви и ще трябва да регенерирате всички изображения. <a href="%s" target="_blank">Моля, вижте тази помощна статия</a>

en: Thumbnail Size
bg: Размер на умалените изображения

en: Thumbnail Crop
bg: Изрязване на миниатюри

en: Crop image to this exact size. Note: Cropped images not recommended for Justified or Masonry layouts
bg: Изрязване на изображението до този точен размер. Забележка: Изрязаните изображения не се препоръчват за оформления Justified или Masonry

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
bg: Трябва ли изображенията да бъдат изрязани до точните размери на ширината/височината на миниатюрата

en: Large Size
bg: Голям размер

en: Image Quality
bg: Качество на изображението

en: Quality that generated images are saved from 1-100. The higher the quality the larger the file size. If left empty, the default is 82.
bg: Качеството, с което се запазват генерираните изображения, е от 1 до 100. Колкото по-високо е качеството, толкова по-голям е размерът на файла. Ако остане празно, по подразбиране е 82.

en: Watermark
bg: Воден знак

en: Watermark Image
bg: Изображение на воден знак

en: Must be a PNG image, ideally with transparency
bg: Трябва да е изображение PNG, в идеалния случай с прозрачност

en: Max Size
bg: Макс. площ

en: From 1-100, a max percent size of the image
bg: От 1 до 100, максимален размер на изображението в проценти

en: Position
bg: Позиция

en: Center
bg: Център

en: Repeat
bg: Повторение

en: Top Left
bg: Горе в ляво

en: Top Right
bg: Горе вдясно

en: Bottom Left
bg: Долу ляво

en: Bottom Right
bg: Отдолу в дясно

en: Margin from edge
bg: Марж от ръба

en: Watermark Thumbnails
bg: Миниатюри с воден знак

en: Enable Taxes
bg: Разреши Таксите

en: Tax Rates
bg: Данъци

en: Be as specific as you need. Order for most priority. You can include multiple zip/postal codes with commas.
bg: Бъдете толкова конкретни, колкото е необходимо. Поръчайте с най-голям приоритет. Можете да включите няколко пощенски кода със запетайки.

en: Default customer location
bg: Местоположение на клиента по подразбиране

en: If customer does not have address entered yet, what location is used to determine the default location
bg: Ако клиентът все още няма въведен адрес, кое местоположение се използва за определяне на местоположението по подразбиране

en: No location by default
bg: Няма местоположение по подразбиране

en: My business location
bg: Местонахождението на бизнеса ми

en: Calculate tax based on
bg: Изчисляване на данъка въз основа на

en: Which address is used to determine if tax is calculated
bg: Кой адрес се използва, за да се определи дали се изчислява данък

en: Display prices
bg: Показване на цените

en: Prices entered with tax
bg: Цените са въведени с данък

en: Price display suffix
bg: Суфикс за показване на цените

en: This shows after a price
bg: Това се вижда след цена

en: Taxes
bg: Данъци

en: Distraction Free Checkout
bg: Проверка без разсейване

en: Remove site header/footer and let user focus only on the checkout experience
bg: Премахнете заглавието на сайта и петата колонка и оставете потребителя да се съсредоточи само върху процеса на плащане

en: Allow Guest Checkout
bg: Разрешаване на регистрацията на гости

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
bg: Позволете на потребителите да се регистрират като гости (не изисквайте потребителски акаунт)

en: Always collect an address
bg: Винаги събирайте адрес

en: There could be instances where no address is needed at checkout, this option forces an address field even in those situations
bg: Възможно е да има случаи, в които не е необходим адрес при поръчка, но тази опция налага въвеждане на поле за адрес дори в такива ситуации

en: Allowed Countries
bg: Разрешени държави

en: Which countries users can select at checkout. If empty, all countries are allowed.
bg: Кои държави могат да избират потребителите при поръчка. Ако е празно, всички държави са разрешени.

en: Google Maps API Key
bg: Google карта API ключ

en: Enter a Google API key to enable address autocomplete at checkout, <a href="%s" target="_blank">learn more here</a>
bg: Въведете Google API ключ, за да активирате автоматичното попълване на адреса при поръчка, <a href="%s" target="_blank">научете повече тук</a>

en: Display Fields
bg: Полета за показване

en: Other Fields
bg: Други полета

en: Phone
bg: Телефон

en: Notes
bg: Бележки

en: VAT Number
bg: ДДС номер

en: VAT Label
bg: Етикет за ДДС

en: Payments
bg: Плащания

en: Delivery & Shipping
bg: Доставка и транспортиране

en: Design Elements
bg: Елементи на дизайна

en: My WordPress Theme
bg: Моята тема на WordPress

en: Classic
bg: Класически

en: Cover
bg: Корица

en: Logo
bg: Лого

en: Classic Theme Options
bg: Класически опции на темата

en: Menu Background
bg: Фона на мнюто

en: Menu Links
bg: Връзки към менюто

en: Main Background
bg: Основен контекст

en: Main Text
bg: Основен текст

en: Main Links
bg: Основни връзки

en: Gallery Password Box
bg: Кутия за парола на галерията

en: Gallery Search Box
bg: Поле за търсене в галерията

en: Miscellaneous Elements
bg: Различни елементи

en: Auto-include Sunshine main menu
bg: Автоматично включване на главното меню на Sunshine

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
bg: Автоматично се появява главното меню на Sunshine над съдържанието на Sunshine

en: Hide link to main galleries page
bg: Скриване на връзката към основната страница на галериите

en: Hide the link to your main galleries page in any Sunshine menus. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
bg: Скрийте връзката към основната си страница с галерии в менютата на Sunshine. Полезно, ако искате потребителите да се придържат само към една галерия.

en: Customizations
bg: Персонализации

en: Custom CSS
bg: Персонализиран CSS

en: Before Sunshine
bg: Преди слънцето

en: Shown before every Sunshine associated page
bg: Показва се преди всяка страница, свързана с Sunshine

en: After Sunshine
bg: След слънчевата светлина

en: Shown after every Sunshine associated page
bg: Показва се след всяка страница, свързана със Sunshine

en: Invoice
bg: Фактура

en: Extra content to be shown on all invoices
bg: Допълнително съдържание, което да се показва във всички фактури

en: Design
bg: Дизайн

en: Email Notifications
bg: Известия по имейл

en: Email notifications sent from Sunshine Photo Cart are listed below. Click on an email to configure it.
bg: Имейл известията, изпратени от Sunshine Photo Cart, са изброени по-долу. Щракнете върху имейл, за да го конфигурирате.

en: Email Sender
bg: Изпращач на имейл

en: From Name
bg: От имени

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
bg: От какво име трябва да идват имейлите, изпратени до клиентите

en: From Email
bg: От Емайл

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
bg: От какъв имейл адрес трябва да се изпращат имейлите до клиентите

en: Email Template
bg: Шаблон за имейл

en: Email logo
bg: Лого на имейл

en: Logo to use in header of email
bg: Лого, което да се използва в заглавието на имейла

en: Signature
bg: Подпис

en: Included in footer of every email
bg: Включен в долния колонтитул на всеки имейл

en: Integrations
bg: Интеграции

en: Please enter your license key in order to enable your add-ons
bg: Моля, въведете лицензионния си ключ, за да разрешите добавките си

en: Licenses
bg: Лицензи

en: Gallery Options
bg: Опции за галерия

en: General Options
bg: Основни настройки

en: Gallery Type
bg: Тип на Галерията

en: Password Protected
bg: Защитена с парола

en: Private (only specified users)
bg: Частно (само определени потребители)

en: Password
bg: Парола

en: Password Hint
bg: Съвет за парола

en: Optionally include a hint for the password
bg: По желание включете подсказка за паролата

en: Allowed Customers
bg: Разрешени Потребители

en: Access Type
bg: Вид на достъп

en: Registered and logged in
bg: Регистрирани и влезли в системата

en: Provide email address
bg: Посочете имейл адрес

en: Direct URL
bg: Директен URL адрес

en: Expiration
bg: Краен срок
