Sunshine Photo Cart - en to nl translation catalogue (1886 entries)

en:  Allow free gallery download (no checkout required)
nl:  Gratis galerijdownload toestaan (geen checkout nodig)

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
nl: %1$sBekijk de details van %3$sversie%2$s of %4$supdate nu%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
nl: %1$sBekijk de details van %3$sversie%2$s.

en: %s %s has sent you favorited images on %s
nl: %s %s heeft u favoriete afbeeldingen gestuurd op %s

en: %s added to cart
nl: %s toegevoegd aan winkelwagen

en: %s credits used
nl: %s gebruikte credits

en: %s fee
nl: %s kosten

en: %s for %s
nl: %s voor %s

en: %s has been automatically applied to your cart
nl: %s is automatisch toegepast op uw winkelwagen

en: %s more image available to select | %s more images available to select
nl[0]: %s meer afbeeldingen beschikbaar om te selecteren
nl[1]: %s meer beelden beschikbaar om te selecteren

en: %s order | %s orders
nl[0]: %s bestelling
nl[1]: %s bestellingen

en: %s summary
nl: %s samenvatting

en: %s/each
nl: %s/per stuk

en: %s: %u or more in cart
nl: %s: %u of meer in winkelwagen

en: %u total in your cart for %s each
nl: %u totaal in uw winkelwagen voor %s per stuk

en: &#197;land Islands
nl: &#197;land Eilanden

en: * Required
nl: * Vereist

en: <strong style="color: red;">It is recommended to make a backup before running this tool. Images will be completely deleted from your server.</strong></p>
nl: <strong style="color: red;">Het wordt aanbevolen om een back-up te maken voordat je deze tool uitvoert. Afbeeldingen worden volledig verwijderd van je server.</strong></p>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
nl: <strong>Galerij gemaakt</strong>, <a href="%s">galerij bekijken</a>

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
nl: <strong>Galerij bijgewerkt</strong>, <a href="%s">galerij bekijken</a>

en: <strong>Thank you for updating to the latest version!</strong> Sunshine %1$s is the most comprehensive client proofing and photo cart plugin for WordPress. We hope you enjoy greater selling success!
nl: <strong>Bedankt voor het updaten naar de nieuwste versie!</strong> Sunshine %1$s is de meest uitgebreide klantproef en fotokart plugin voor WordPress. We wensen je nog meer verkoopsucces!

en: A comment has been made on %s from %s
nl: Er is een opmerking gemaakt over %s van %s

en: A custom note from the sender:
nl: Een aangepast bericht van de afzender:

en: A customer will need to enter an email address in order to get a free download
nl: Een klant moet een e-mailadres invoeren om een gratis download te krijgen

en: A free shipping method
nl: Een gratis verzendmethode

en: A new comment by %s on %s
nl: Een nieuwe reactie door %s op %s

en: A new customer has signed up in Sunshine Photo Cart
nl: Een nieuwe klant heeft zich aangemeld bij Sunshine Photo Cart

en: A new gallery will be created from each individual image or folder of images within the selected folder.
nl: Er wordt een nieuwe galerie aangemaakt van elke individuele afbeelding of map met afbeeldingen in de geselecteerde map.

en: A new user account for %s has been created and you have been automatically logged in
nl: Er is een nieuwe gebruikersaccount voor %s aangemaakt en u bent automatisch ingelogd

en: A photo from the gallery %1$s by %2$s
nl: Een foto uit de galerij %1$s door %2$s

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
nl: Er wordt een unieke couponcode gegenereerd op basis van de instellingen van de geselecteerde coupon en toegewezen aan de specifieke gebruiker die wordt gemaild

en: API Key
nl: API sleutel

en: Abort
nl: Afbreken

en: Abort Export
nl: Export afbreken

en: Access Type
nl: Toegangstype

en: Access account
nl: Toegang account

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access gallery with email
nl: Toegang galerij met e-mail

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Account Endpoints
nl: Account eindpunten

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate this add-on
nl: Deze add-on activeren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Automated Email
nl: Nieuwe geautomatiseerde e-mail toevoegen

en: Add New Discount
nl: Voeg korting toe

en: Add New Email Log
nl: Nieuw e-mail log toevoegen

en: Add New Gallery
nl: Nieuw album toevoegen

en: Add New Order
nl: Nieuwe Bestelling Toevoegen

en: Add New Order Status
nl: Toevoegen nieuwe Bestelstatus

en: Add New Price Level
nl: Nieuw prijsniveau toevoegen

en: Add New Product
nl: Nieuw Product Toevoegen

en: Add New Product Category
nl: Product Categorie Toevoegen

en: Add New Product Option
nl: Optie nieuw product toevoegen

en: Add Option
nl: Voeg optie toe

en: Add Product
nl: Product toevoegen

en: Add comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add comments for this item
nl: Voeg opmerkingen toe voor dit item

en: Add email subject
nl: Onderwerp e-mail toevoegen

en: Add gallery name
nl: Naam galerij toevoegen

en: Add product name
nl: Productnaam toevoegen

en: Add shipping method
nl: Verzendmethode toevoegen

en: Add tax rate
nl: Belastingpercentage(s) toevoegen

en: Add to cart
nl: In winkelwagen

en: Additional shipping cost, intended for larger items such as canvases
nl: Extra verzendkosten, bedoeld voor grotere artikelen zoals doeken

en: Address
nl: Adres

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address Line 2
nl: Adresregel 2

en: Addresses
nl: Adressen

en: Addresses updated
nl: Adressen bijgewerkt

en: Admin Only
nl: Alleen beheerder

en: Admin Order Receipt
nl: Admin Orderontvangst

en: Administration Options
nl: Administratieve opties

en: After Sunshine
nl: Na zonneschijn

en: After free gallery download
nl: Na de gratis galerie download

en: After free image download
nl: Na gratis downloaden van afbeeldingen

en: After gallery expires
nl: Na afloop van de galerie

en: After providing email to access gallery
nl: Na het verstrekken van een e-mail om toegang te krijgen tot de galerij

en: After user adds image to favorites
nl: Nadat gebruiker afbeelding toevoegt aan favorieten

en: After user adds item to cart
nl: Nadat de gebruiker een item aan de winkelwagen heeft toegevoegd

en: After user registers
nl: Nadat de gebruiker zich heeft geregistreerd

en: After user submits order
nl: Nadat de gebruiker de bestelling heeft ingediend

en: After user views gallery for first time
nl: Nadat de gebruiker een galerie voor de eerste keer bekijkt

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: All
nl: Alle

en: All Automated Emails
nl: Alle geautomatiseerde e-mails

en: All Discounts
nl: Alle kortingen

en: All Email Log
nl: Alle e-maillogboeken

en: All Galleries
nl: Alle galeries

en: All Order Status
nl: Alle bestelstatussen

en: All Orders
nl: Alle bestellingen

en: All Price Levels
nl: Alle prijsniveaus

en: All Product Categories
nl: Alle Productcategorieën

en: All Product Options
nl: Alle productopties

en: All Products
nl: Alle producten

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: All countries
nl: Alle landen

en: All orders
nl: Alle bestellingen

en: All payment methods
nl: Alle betalingsmethoden

en: All price levels
nl: Alle prijsniveaus

en: All time
nl: Altijd

en: Allow Guest Checkout
nl: Afrekenen met gasten toestaan

en: Allow Tracking
nl: Volgen Toestaan

en: Allow Venmo
nl: Venmo toestaan

en: Allow comments on images in this gallery
nl: Commentaar op afbeeldingen in deze galerij toestaan

en: Allow free downloads
nl: Gratis downloads toestaan

en: Allow free image downloads (no checkout required)
nl: Gratis afbeeldingen downloaden (geen checkout nodig)

en: Allow fullscreen
nl: Volledig scherm toestaan

en: Allow galleries to use a different theme layout from the main pages
nl: Galeries toestaan om een andere thema opmaak te gebruiken dan de hoofdpagina's

en: Allow product comments
nl: Sta commentaar op producten toe

en: Allow slideshow
nl: Diavoorstelling toestaan

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
nl: Sta gebruikers toe zonder account af te rekenen

en: Allow users to enter comments when adding an item to cart
nl: Gebruikers toestaan opmerkingen in te voeren bij het toevoegen van een item aan de winkelwagen

en: Allowed Categories
nl: Toegestane Categorieën

en: Allowed Countries
nl: Toegestane landen

en: Allowed Countries, States/Provinces
nl: Toegestane landen, staten/provincies

en: Allowed Customers
nl: Toegestane klanten

en: Allowed Customers For Free Downloads
nl: Toegestane klanten voor gratis downloads

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Allowed Galleries
nl: Toegestane galerijen

en: Allowed Products
nl: Toegestane producten

en: Allowed Zip / Post codes
nl: Toegestane postcode

en: Allowed template tags:
nl: Toegestane sjabloonlabels:

en: Allowed zipcode or postal codes that are allowed for this shipping option, separated by commas. Ex: 80525,80526,80527. Leave empty to allow all.
nl: Toegestane postcode of postcodes die zijn toegestaan voor deze verzendoptie, gescheiden door komma's. Voorbeeld: 80525,80526,80527. Laat leeg om alles toe te staan.

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Already have an account?
nl: Heb je al een account?

en: Already uploaded to gallery
nl: Reeds geüpload naar galerij

en: Alternate integration
nl: Alternatieve integratie

en: Always collect an address
nl: Verzamel altijd een adres

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Amount off order
nl: Bedrag van bestelling

en: Amount off product(s)
nl: Bedrag van product(en)

en: Amount to refund
nl: Terug te betalen bedrag

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads/sunshine" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
nl: Er is een <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> bestand gemaakt voor je map "wp-content/uploads/sunshine" om directe toegang tot afbeeldingen te voorkomen, zodat je digitale downloadbestanden worden beschermd

en: An account has been created for you at %s
nl: Er is een account voor je aangemaakt bij %s

en: An email has been sent to %s with information on resetting your password
nl: Er is een e-mail verzonden naar %s met informatie over het opnieuw instellen van uw wachtwoord

en: An email will be sent to this address with instructions on how to reset your password
nl: Er wordt een e-mail naar dit adres gestuurd met instructies om je wachtwoord opnieuw in te stellen

en: An error occurred, please try again.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: An image did not fully upload because it is too large for your server to handle. Thumbnails and watermarks may not have been applied.
nl: Een afbeelding is niet volledig geüpload omdat deze te groot is voor de server. Miniaturen en watermerken zijn mogelijk niet toegepast.

en: An item has been removed from your cart because it no longer exists
nl: Een item is verwijderd uit je winkelwagentje omdat het niet langer bestaat

en: Andaman and Nicobar Islands
nl: Andamanen en Nicobaren

en: Animals
nl: Dieren

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Antique
nl: Antiek

en: Any gallery
nl: Elke galerie

en: Any gallery the user has access
nl: Elke galerij waartoe de gebruiker toegang heeft

en: Any state/province
nl: Elke staat/provincie

en: Appenzell Innerrhoden
nl: Appenzell Binnenrhoden

en: Application Fee Amount (To Sunshine)
nl: Bedrag aanvraagkosten (naar zon)

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply discounts after taxes applied
nl: Kortingen toepassen na belastingen

en: Apply selected images
nl: Geselecteerde afbeeldingen toepassen

en: Apply this discount automatically with no coupon code
nl: Pas deze korting automatisch toe zonder couponcode

en: Apply to Shipping Cost
nl: Toepassen op verzendkosten

en: Apply watermark to the download image
nl: Watermerk toepassen op de gedownloade afbeelding

en: Araba/Álava
nl: Arabië/Álava

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse Peso

en: Arica y Parinacota
nl: Arica en Parinacota

en: Armed Forces (AA)
nl: Strijdkrachten (AA)

en: Armed Forces (AE)
nl: Strijdkrachten (AE)

en: Armed Forces (AP)
nl: Strijdkrachten (AP)

en: Armenia
nl: Armenië

en: Ask users if they want to subscribe
nl: Vraag gebruikers of ze zich willen abonneren

en: Asturias
nl: Asturië

en: Auckland
nl: AUCKLAND

en: Aurora
nl: Poollicht

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Authorize and Capture
nl: Autoriseren en vastleggen

en: Authorize and Capture is the recommended option as it will immediately place the money into your account
nl: Autoriseer en leg vast is de aanbevolen optie omdat het geld dan onmiddellijk op je rekening wordt gestort

en: Auto-include Sunshine main menu
nl: Automatisch Sunshine-hoofdmenu invoegen

en: Automated Email
nl: Geautomatiseerde e-mail

en: Automated Emails
nl: Geautomatiseerde e-mails

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic infinite scrolling
nl: Automatisch oneindig scrollen

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
nl: Het Sunshine hoofdmenu automatisch laten verschijnen boven de Sunshine inhoud

en: Automatically include all sub-galleries when purchasing from a parent gallery
nl: Neem automatisch alle subgalerijen op bij aankopen vanuit een hoofdgalerij

en: Automatically include in any free downloads
nl: Automatisch opnemen in gratis downloads

en: Automatically include in any purchased download
nl: Automatisch opnemen in elke gekochte download

en: Automatically subscribe
nl: Automatisch abonneren

en: Available template tags: %s
nl: Beschikbare sjabloon tags: %s

en: Average Order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Average Profit Per Order
nl: Gemiddelde winst per order

en: Avg Order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Azad Kashmir
nl: Azad Kasjmir

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Back to login
nl: Terug naar inloggen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Bahamas
nl: Bahama’s

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Baranya
nl: Baranja

en: Base price off
nl: Basisprijs uit

en: Basel-Landschaft
nl: Bazel-Landschaft

en: Basel-Stadt
nl: Bazel-Stadt

en: Bavaria
nl: Beieren

en: Bay Islands
nl: Bay Eilanden

en: Be as specific as you need. Order for most priority. You can include multiple zip/postal codes with commas.
nl: Wees zo specifiek als je nodig hebt. Bestel voor de hoogste prioriteit. Je kunt meerdere postcodes opgeven met komma's.

en: Before Sunshine
nl: Voor Sunshine

en: Before downloading you must read and acknowledge the terms of our print release.
nl: Voordat je gaat downloaden, moet je de voorwaarden van onze printvrijgave lezen en accepteren.

en: Before gallery expires
nl: Voordat de galerij verloopt

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bengo
nl: Benguet

en: Benguela
nl: Benguet

en: Berlin
nl: Berlijn

en: Bihar
nl: BIHAR

en: Billing
nl: Facturatie

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Billing Address 1
nl: Factuuradres 1

en: Billing Address 2
nl: Factuuradres 2

en: Billing City
nl: Plaats

en: Billing Country
nl: Land

en: Billing First Name
nl: Voornaam

en: Billing Last Name
nl: Achternaam

en: Billing State
nl: Provincie

en: Billing Zip
nl:  Zip

en: Biscay
nl: Biskaje

en: Black
nl: Zwart

en: Blagoevgrad
nl: Blagoëvgrad

en: Blue
nl: Blauw

en: Bono East
nl: Bono Oost

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse Real

en: British Columbia
nl: Brits-Columbia

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Budapest
nl: Boedapest

en: Building file...
nl: Bestand opbouwen...

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian Lev
nl: Bulgaarse Lev

en: Bulk Add Galleries
nl: Galerijen in bulk toevoegen

en: Bulk Add New
nl: Bulk Nieuw toevoegen

en: Bulk add galleries
nl: Galerijen in bulk toevoegen

en: Burgas
nl: Boergas

en: Button Layout
nl: Knopindeling

en: Button Shape
nl: Knoppen vorm

en: Buy %u for %s each
nl: Koop %u voor %s per stuk

en: Buy Now
nl: Koop Nu

en: By default Sunshine hides images uploaded to Sunshine galleries in the Media Library, enabling this option will show them instead. Use at your own risk.
nl: Standaard verbergt Sunshine afbeeldingen die geüpload zijn naar Sunshine galerijen in de Mediabibliotheek, door deze optie in te schakelen worden ze in plaats daarvan getoond. Gebruik op eigen risico.

en: By default, all possible funding sources will be shown. This setting can disable funding sources such as Credit Cards, Pay Later, Venmo, or other <a href="%s" target="_blank">Alternative Payment Methods</a>
nl: Standaard worden alle mogelijke financieringsbronnen getoond. Deze instelling kan financieringsbronnen zoals Credit Cards, Pay Later, Venmo of andere <a href="%s" target="_blank">Alternatieve Betalingsmethoden</a> uitschakelen

en: By submitting this order, you agree to our <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
nl: Door deze bestelling in te dienen, gaat u akkoord met onze <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: CSV Data File
nl: CSV-gegevensbestand

en: Cairo
nl: Caïro

en: Calculate quantities per line item
nl: Hoeveelheden per regelitem berekenen

en: Calculate tax based on
nl: Bereken belasting gebaseerd op

en: California
nl: Californië

en: Camarines Norte
nl: Labo

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Campaign Monitor
nl: Campagne Monitor

en: Campaign Monitor lists have been retrieved
nl: Campaign Monitor-lijsten zijn opgehaald

en: Canadian Dollars
nl: Canadese Dollars

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot process image, likely out of memory
nl: Kan afbeelding niet verwerken, waarschijnlijk geheugentekort

en: Cantabria
nl: Cantabrië

en: Canton
nl: Kanton

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Capital
nl: Hoofdstad

en: Capital District
nl: Hoofdstedelijk District

en: Capture ID
nl: ID vastleggen

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Cart item could not be found
nl: Item in winkelwagentje kon niet worden gevonden

en: Cart item images could not be updated
nl: Afbeeldingen van winkelwagenitems konden niet worden bijgewerkt

en: Cart updated
nl: Winkelwagen bijgewerkt

en: Category
nl: Categorie

en: Cayman Islands
nl: Kaaiman Eilanden

en: Center
nl: Midden

en: Central
nl: Centrale

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Central Greece
nl: Centraal-Griekenland

en: Central Macedonia
nl: Centraal-Macedonië

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nl: Chaharmahal en Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change status to: %s
nl: Wijzig status in: %s

en: Check this if you want to automatically include the large image in downloads
nl: Vink dit aan als je de grote afbeelding automatisch wilt opnemen in downloads

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Cherkashchyna
nl: Tsjerkasjtsjna

en: Child galleries of selected galleries will automatically be included
nl: Kindgalerijen van geselecteerde galeries worden automatisch opgenomen

en: Chile
nl: Chili

en: Chilean Peso
nl: Chileense Peso

en: Choose a gallery for gallery specific template tags to be available
nl: Kies een galerij om galerij-specifieke sjabloon-tags beschikbaar te maken

en: Choose an action...
nl: Kies een actie...

en: Choose from Media Library
nl: Kies uit de mediabibliotheek

en: Choose from the most used categories
nl: Kies uit de meest gebruikte categorieën

en: Choose from the most used options
nl: Kies uit de meest gebruikte opties

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: City
nl: Stad

en: Ciudad de México
nl: Mexico stad

en: Classic
nl: Klassiek

en: Classic Theme Options
nl: Klassieke Thema-opties

en: Clear All Favorites
nl: Wis alle favorieten

en: Clear Sesssions
nl: Duidelijke Sessies

en: Clear log
nl: Logboek opschonen

en: Clear selection
nl: Wis selectie

en: Clear sessions
nl: Duidelijke sessies

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click here if the download does not start immediately
nl: Klik hier als het downloaden niet meteen begint

en: Click here to login
nl: Klik hier om in te loggen

en: Click the links below to download your photo files
nl: Klik op de onderstaande links om uw fotobestanden te downloaden

en: Click to reset password
nl: Klik om wachtwoord te resetten

en: Client Galleries
nl: Galerijen van klanten

en: Close
nl: Sluiten

en: Coast
nl: Kust

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Kokos Eilanden

en: Colombian Peso
nl: Colombiaanse Peso

en: Colonia
nl: Kolonie

en: Color
nl: Kleur

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comma separated list of email addresses
nl: Lijst met e-mailadressen, gescheiden door komma's

en: Comment added on %s
nl: Commentaar toegevoegd op %s

en: Comment awaiting approval
nl: Reactie wacht op goedkeuring

en: Comment notification to admin
nl: Commentaarmelding naar admin

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments require approval
nl: Reacties vereisen goedkeuring

en: Como
nl: COMO

en: Comoros
nl: Comoren

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed Orders
nl: Bestellingen afgerond

en: Configure
nl: Configureren

en: Confirm New Password
nl: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Congo (Kinshasa)
nl: Democratische Republiek Congo (Kinshasa)

en: Connect (Production)
nl: Verbinden (Productie)

en: Connect to
nl: Stripe Connect Commission Rapport

en: Connect to Square
nl: Aansluiten op Square

en: Constantine
nl: Constantijn

en: Contact Information
nl: Contact informatie

en: Contact sent to Light Blue!
nl: Contact verzonden naar Light Blue!

en: Contact your network administrator to install the update.
nl: Neem contact op met de netwerkbeheerder om de update te installeren.

en: Continue to checkout
nl: Ga verder naar de kassa

en: Continue to payment details
nl: Doorgaan naar betalingsgegevens

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy and paste the file names above into Lightroom search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
nl: Kopieer en plak de bestandsnamen hierboven in de zoekfunctie van Lightroom (Bibliotheekfilter) om snel een nieuwe verzameling te vinden en te maken om het verwerken van deze bestelling gemakkelijker te maken. Zorg ervoor dat je de zoekparameter "Contains" (en niet "Contains All") gebruikt.

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
nl: Kopieer en plak de bestandsnamen hierboven in de zoekfunctie van Lightroom (Bibliotheekfilter) om snel een nieuwe verzameling te vinden en te maken om deze opdracht gemakkelijker te kunnen verwerken. Zorg ervoor dat je de zoekparameter "Bevat" (en niet "Bevat alles") gebruikt.

en: Copy system info to clipboard
nl: Kopieer systeem info naar klembord

en: Copy to clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

en: Cost
nl: Kosten

en: Could not automatically retrieve the license key for %s
nl: Kon de licentiesleutel niet automatisch ophalen voor %s

en: Could not connect to Campaign Monitor API
nl: Kan geen verbinding maken met Campaign Monitor API

en: Could not connect to MailChimp API
nl: Kan geen verbinding maken met MailChimp API

en: Could not connect to PayPal
nl: Kon geen verbinding maken met PayPal

en: Could not find original file to regenerate from
nl: Kon origineel bestand niet vinden om opnieuw te genereren van

en: Could not get download file
nl: Kan downloadbestand niet krijgen

en: Could not get locations from Square
nl: Kan geen locaties krijgen van Square

en: Could not refund payment in Authorize.net: %s
nl: Kan betaling niet terugbetalen in Authorize.net: %s

en: Could not upload image %s: %s
nl: Kon afbeelding niet uploaden %s: %s

en: Country
nl: Land

en: County
nl: Provincie

en: Cover Theme Options
nl: Thema-opties omslag

en: Create Account
nl: Account aanmaken

en: Create Users
nl: Maak gebruikers aan

en: Create galleries
nl: Galeries maken

en: Create user accounts
nl: Gebruiker account aanmaken

en: Create user accounts for any that do not yet exist in your data file
nl: Gebruikersaccounts aanmaken voor gebruikers die nog niet bestaan in je gegevensbestand

en: Create your first automated email
nl: Maak uw eerste automatische email

en: Create your first discount
nl: Creëer je eerste korting

en: Create your first gallery
nl: Maak je eerste galerij

en: Create your first product
nl: Maak je eerste product

en: Create your first product options
nl: Maak je eerste productopties

en: Creating automated emails in Sunshine Photo Cart
nl: Maak automatisch emails aan in Sunshine Photo Cart

en: Creating discounts in Sunshine Photo Cart
nl: Kortingen maken in Sunshine Photo Cart

en: Creating galleries in Sunshine Photo Cart
nl: Galeries maken in Sunshine Photo Cart

en: Creating products in Sunshine Photo Cart
nl: Producten maken in Sunshine Photo Cart

en: Credit or debit cards
nl: Creditcards of bankpassen

en: Credits Applied
nl: Toegepaste studiepunten

en: Crete
nl: Kreta

en: Crimea
nl: Krim

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Crop image to this exact size. Note: Cropped images not recommended for Justified or Masonry layouts
nl: Snijd de afbeelding bij tot deze exacte grootte. Opmerking: bijgesneden afbeeldingen worden niet aanbevolen voor lay-outs met justering of metselwerk

en: Cropping option not recommended for justified or masonry
nl: Knipoptie niet aanbevolen voor gerechtvaardigd of metselwerk

en: Cross River
nl: Rivier oversteken

en: Cunene
nl: Cuneo

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency Formatting
nl: Valuta opmaken

en: Currency symbol position
nl: Positie valuta symbool

en: Current Image Count
nl: Huidige aantal afbeeldingen

en: Current Password
nl: Huidig Wachtwoord

en: Current gallery
nl: Huidige galerij

en: Current month sales
nl: Verkopen huidige maand

en: Cusco
nl: Cuzco

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom Email Addresses
nl: Aangepaste e-mailadressen

en: Custom Message
nl: Aangepast bericht

en: Custom Note
nl: Aangepaste notitie

en: Custom email address
nl: Aangepast e-mailadres

en: Custom email template to invite a user to gallery
nl: Aangepaste e-mailsjabloon om een gebruiker uit te nodigen voor de galerij

en: Custom ordering
nl: Aangepaste volgorde

en: Custom recipients
nl: Aangepaste ontvangers

en: Customer
nl: Klant

en: Customer Count
nl: Aantal klanten

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Customer Information
nl: Klant informatie

en: Customer Order Receipt
nl: Ontvangst klantorder

en: Customer Profile
nl: Accountprofiel

en: Customer Views
nl: Bekeken door klanten

en: Customer downloaded "%s" from order
nl: Klant heeft "%s" uit bestelling gedownload

en: Customer has been updated
nl: Klant is bijgewerkt

en: Customer signup at %s
nl: Aanmelding klant bij %s

en: Customer was notified via email about new files available for download
nl: De klant werd via e-mail op de hoogte gesteld van nieuwe bestanden die kunnen worden gedownload

en: Customers
nl: Klanten

en: Customizations
nl: Aanpassingen

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Dadra and Nagar Haveli
nl: Dadra en Nagar Haveli

en: Daerah Istimewa Aceh
nl: Daerah Istimewa Atjeh

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
nl: Jogjakarta

en: Daman and Diu
nl: Daman en Diu

en: Danish Krone
nl: Deense kroon

en: Data
nl: Gegevens

en: Data & Logging
nl: Gegevens en registratie

en: Date
nl: Datum

en: Dates
nl: Datums

en: Day
nl: Dag

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Decimal separator
nl: Decimaalscheidingsteken

en: Decrease quantity
nl: Verlaag aantal

en: Default
nl: Standaard

en: Default customer location
nl: Standaard klantlocatie

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete FTP folder
nl: FTP-map verwijderen

en: Delete Unused Image Sizes
nl: Verwijder ongebruikte afbeeldingsformaten

en: Delete all Galleries, Products, Orders, and settings data will be removed when Sunshine is uninstalled. WARNING! This will delete all images uploaded to your galleries as well!
nl: Alle Galeries, Producten, Bestellingen en instellingen worden verwijderd wanneer Sunshine wordt gedeïnstalleerd. WAARSCHUWING! Dit verwijdert ook alle afbeeldingen die zijn geüpload naar je galerijen!

en: Delete data on uninstall
nl: Verwijderen van gegevens bij de-installatie

en: Delete orphaned images
nl: Verweesde afbeeldingen verwijderen

en: Delete permanently
nl: Definitief Verwijderen

en: Delete selected images
nl: Geselecteerde afbeeldingen verwijderen

en: Delivery
nl: Levering

en: Delivery & Shipping
nl: Levering & verzending

en: Delivery Method
nl: Verzend Methode

en: Delivery/Shipping Method
nl: Levering/verzendmethode

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Department
nl: Afdeling

en: Description
nl: Omschrijving

en: Description displayed on the checkout page to the customer
nl: Beschrijving die op de afrekenpagina aan de klant wordt getoond

en: Design
nl: Ontwerp

en: Design Elements
nl: Ontwerpelementen

en: Digital Download
nl: Digitale Download

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Direct URL
nl: Directe URL

en: Disable Favorites
nl: Favorieten uitschakelen

en: Disable Gallery Sharing
nl: Galerij delen uitschakelen

en: Disable Image Sharing
nl: Delen van afbeeldingen uitschakelen

en: Disable Products
nl: Producten uitschakelen

en: Disable Shipping
nl: Verzending uitschakelen

en: Disable Signup
nl: Aanmelden uitschakelen

en: Disable Store
nl: Winkel uitschakelen

en: Disable favorites for this gallery
nl: Favorieten voor deze galerij uitschakelen

en: Disable gallery sharing
nl: Delen van galerij uitschakelen

en: Disable individual image sharing for this gallery
nl: Individueel afbeeldingen delen voor deze galerij uitschakelen

en: Disable promos throughout Sunshine Photo Cart
nl: Schakel promoties uit in Sunshine Photo Cart

en: Disable sign up throughout Sunshine
nl: Aanmelden bij Sunshine uitschakelen

en: Disallowed Categories
nl: Niet-toegestane categorieën

en: Disallowed Galleries
nl: Verboden galerijen

en: Disallowed Products
nl: Niet-toegestane producten

en: Disconnect from
nl: Loskoppelen van

en: Disconnect from Square
nl: Loskoppelen van Square

en: Discount
nl: Korting

en: Discount "%s" removed because it is no longer valid
nl: Korting "%s" verwijderd omdat het niet langer geldig is

en: Discount (optional)
nl: Korting (optioneel):

en: Discount Amount
nl: Kortingsbedrag

en: Discount Code
nl: Kortingscode

en: Discount Code or Gift Card
nl: Kortingscode of cadeaubon

en: Discount Expiration (Optional)
nl: Korting verloopt op (optioneel)

en: Discount Info
nl: Korting

en: Discount Type
nl: Kortingstype

en: Discount code could not be removed
nl: Kortingscode kon niet worden verwijderd

en: Discount code is invalid
nl: Kortingscode is ongeldig

en: Discount per item
nl: Korting per item

en: Discount percentage will be applied to shipping cost as well
nl: Kortingspercentage wordt ook toegepast op de verzendkosten

en: Discounts
nl: Kortingen

en: Display Fields
nl: Velden weergeven

en: Display Options
nl: Weergaveopties

en: Display Sunshine's main menu links
nl: Geef de links in het hoofdmenu van Sunshine weer

en: Display a gallery password box
nl: Toon een gallery wachtwoordvak

en: Display a search box
nl: Een zoekvak weergeven

en: Display prices
nl: Prijzen weergeven

en: Distraction Free Checkout
nl: Zonder afleiding afrekenen

en: District
nl: Regio

en: Distrito Nacional
nl: Nationaal district

en: Do not allow customer to add more than this amount to cart
nl: Laat de klant niet meer dan dit bedrag toevoegen aan de winkelwagen

en: Do not allow saving images to favorites across all galleries
nl: Sta het opslaan van afbeeldingen bij favorieten niet toe in alle galerijen

en: Do not allow sharing galleries
nl: Galerijen delen niet toestaan

en: Do not allow sharing images within a gallery
nl: Sta het delen van afbeeldingen binnen een galerij niet toe

en: Do not require shipping for this item at checkout
nl: Vraag geen verzending voor dit item bij het afrekenen

en: Dobrich
nl: Dobritsj

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Dominican Peso
nl: Dominicaanse Peso

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Done!
nl: Gereed!

en: Download Gallery
nl: Galerij downloaden

en: Download additional files for this order
nl: Extra bestanden voor deze bestelling downloaden

en: Download all order items
nl: Alle bestelde artikelen downloaden

en: Download file
nl: Download bestand

en: Download files
nl: Bestanden downloaden

en: Download unavailable until payment is complete
nl: Download niet beschikbaar tot betaling is voltooid

en: Download your order items
nl: Bestelitems downloaden

en: Downloaded free gallery %s
nl: Gedownloade gratis galerie %s

en: Downloaded free image %s
nl: Gratis afbeelding gedownload %s

en: Drop files here
nl: Bestanden hier neerzetten

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: ERROR, something went really wrong
nl: FOUT, er ging iets echt mis

en: EU VAT Number
nl: EU BTW-nummer

en: Each item in cart
nl: Elk item in winkelwagen

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nl: Oosten Azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: East Macedonia and Thrace
nl: Oost-Macedonië en Thracië

en: Eastern
nl: Oostelijk

en: Eastern Cape
nl: Oost-Kaap

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s
nl: Bewerk %s

en: Edit Automated Email
nl: Geautomatiseerde e-mail bewerken

en: Edit Discount
nl: Wijzig korting

en: Edit Email Log
nl: Bewerk e-mail log

en: Edit Gallery
nl: Bewerk album

en: Edit Order
nl: Bestelling wijzigen

en: Edit Order Status
nl: Bestelstatus bewerken

en: Edit Price Level
nl: Prijsniveau bewerken

en: Edit Product
nl: Bewerk Product

en: Edit Product Category
nl: Bewerk productcategorie

en: Edit Product Option
nl: Bewerk productoptie

en: Edit images
nl: Afbeeldingen bewerken

en: Edit user
nl: Gebruiker bewerken

en: Egypt
nl: Egypte

en: Egyptian Pound
nl: Egyptische Pond

en: Email
nl: E-mail

en: Email Content
nl: Email inhoud

en: Email Log
nl: E-mail log

en: Email Notifications
nl: E-mail notificaties

en: Email Sender
nl: Verzonden door

en: Email Template
nl: E-mail Template

en: Email address provided for
nl: E-mailadres voor

en: Email notifications sent from Sunshine Photo Cart are listed below. Click on an email to configure it.
nl: E-mailmeldingen die worden verzonden vanuit Sunshine Photo Cart staan hieronder vermeld. Klik op een e-mail om deze te configureren.

en: Email receipt sent to admins after successful order
nl: Ontvangstbevestiging per e-mail verzonden naar beheerders na succesvolle bestelling

en: Email receipt sent to customer after successful order
nl: Ontvangstbevestiging per e-mail verzonden naar klant na succesvolle bestelling

en: Email required
nl: E-mail verplicht

en: Email sent to customer after account sign up
nl: E-mail verzonden naar klant na aanmelden account

en: Email sent to customer when comment added to order
nl: E-mail verzonden naar klant wanneer opmerking is toegevoegd aan bestelling

en: Email sent to customer when resetting password
nl: E-mail verzonden naar klant bij opnieuw instellen wachtwoord

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable %s
nl: %s inschakelen

en: Enable Taxes
nl: Inschakelen Belastingen

en: Enable logging
nl: Logging inschakelen

en: Enable logging of all events within Sunshine to help with debugging. Disable when not needed.
nl: Loggen van alle gebeurtenissen binnen Sunshine inschakelen om te helpen bij het debuggen. Uitschakelen wanneer niet nodig.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabling this option will attempt to block search engine bots from crawling and indexing galleries and images
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt geprobeerd zoekmachine-bots te blokkeren bij het crawlen en indexeren van galerijen en afbeeldingen

en: Enabling this option will disable the right click menu and also not allow images to be dragged/dropped to the desktop. NOT a 100% effective method, but should stop most people. Is NOT used for admin users.
nl: Door deze optie in te schakelen wordt het rechtsklikmenu uitgeschakeld en is het ook niet mogelijk om afbeeldingen naar het bureaublad te slepen. Dit is GEEN 100% effectieve methode, maar zou de meeste mensen moeten tegenhouden. Wordt NIET gebruikt voor admin-gebruikers.

en: End Date
nl: Einddatum

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the account page.
nl: Endpoints worden toegevoegd aan uw pagina-URL's om specifieke acties op de accountpagina af te handelen.

en: Enter Gallery Access Code
nl: Galerij toegangscode invoeren

en: Enter a Google API key to enable address autocomplete at checkout, <a href="%s" target="_blank">learn more here</a>
nl: Voer een Google API-sleutel in om automatisch aanvullen van adressen bij het afrekenen <a href="%s" target="_blank">in</a> te schakelen

en: Enter email addresses separated by comma
nl: Voer e-mailadressen in, gescheiden door een komma

en: Enter email addresses separated by commas
nl: Voer e-mailadressen in, gescheiden door komma's

en: Entire cart
nl: Hele kar

en: Entire gallery download
nl: Hele galerij downloaden

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Error
nl: Fout

en: Error processing credit card: %s (%s)
nl: Fout bij het verwerken van creditcard: %s (%s)

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Euros
nl: Europese Euro’s

en: Events
nl: Evenementen

en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Expired
nl: Verlopen

en: Expires
nl: Verloopt

en: Expires on %s
nl: Verloopt op %s

en: Explainer text to customers about the print release.
nl: Uitlegtekst voor klanten over de printuitgave.

en: Export
nl: Exportieren

en: Export %s
nl: Exporteer %s

en: Exports
nl: Export

en: Extra Content
nl: Extra content

en: Extra Shipping Cost
nl: Extra verzendkosten

en: Extra content to be shown on all invoices
nl: Extra inhoud die op alle facturen moet worden weergegeven

en: FTP Folders
nl: FTP-mappen

en: FTP Images Folder
nl: FTP afbeeldingen map

en: Failed modal security check
nl: Mislukte modale beveiligingscontrole

en: Failed security check
nl: Mislukte beveiligingscontrole

en: Failed to capture PayPal payment
nl: Geen PayPal-betaling ontvangen

en: Failed to pass security
nl: Niet door de beveiliging gekomen

en: Failed to refresh Square token: %s
nl: Vernieuwen van vierkante token mislukt: %s

en: Failed to remove association from Sunshine Photo Cart: %s
nl: Associatie van Sunshine Photo Cart is niet verwijderd: %s

en: Failed to send contact to Light Blue
nl: Contact verzenden naar Lichtblauw mislukt

en: Failed to send order to Light Blue
nl: Bestelling niet verzonden naar Light Blue

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Fallback Featured Image
nl: Uitgelichte fallback-afbeelding

en: Family
nl: Familie

en: Faroe Islands
nl: Faeroër Eilanden

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Favorites (Admin)
nl: Favorieten (Beheerder)

en: Favorites (Custom Recipient)
nl: Favorieten (aangepaste ontvanger)

en: Favorites cleared
nl: Favorieten gewist

en: Favorites notification sent by customers to a custom recipient
nl: Kennisgeving van favorieten verzonden door klanten naar een aangepaste ontvanger

en: Favorites notification sent by customers to site admin
nl: Kennisgeving van favorieten verzonden door klanten naar sitebeheerder

en: Favorites submitted by %s on %s
nl: Favorieten ingediend door %s op %s

en: Federal Dependencies
nl: Federale afhankelijkheden

en: Fee Amount
nl: Kosten bedrag

en: Fee Name
nl: Kosten naam

en: Fees
nl: Kosten

en: Fees added to the order for using this payment method
nl: Kosten toegevoegd aan de bestelling voor het gebruik van deze betaalmethode

en: Ferrara
nl: FERRARA

en: Field contains invalid data
nl: Veld bevat ongeldige gegevens

en: Field is required
nl: Veld is verplicht

en: File could not be deleted
nl: Bestand kon niet worden verwijderd

en: File for print release information when a customer downloads an image
nl: Bestand voor informatie over vrijgave voor afdrukken wanneer een klant een afbeelding downloadt

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files
nl: Bestanden

en: Files for [order_name] are now available for download
nl: Bestanden voor [order_naam] zijn nu beschikbaar om te downloaden

en: Filter by customer
nl: Filter op klant

en: Filter by gallery
nl: Filter op galerij

en: Filter galleries list
nl: Lijst met galerijen filteren

en: First Name
nl: Voornaam

en: Fixed amount
nl: Vast bedrag

en: Flat Rate
nl: Vaste tarieven

en: Flores
nl: Bloemen

en: For processing free orders
nl: Voor het verwerken van gratis bestellingen

en: For processing test orders
nl: Voor het verwerken van testopdrachten

en: Formosa
nl: FORMOSA

en: France
nl: Frankrijk

en: Free
nl: Gratis

en: Free Download
nl: Gratis download

en: Free Downloads
nl: Gratis Downloads

en: Free Shipping
nl: Gratis verzending

en: Free State
nl: Vrijstaat

en: Free gallery downloads
nl: Gratis downloads galerie

en: Free image download count
nl: Gratis download van afbeeldingen

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse zuidelijke gebieden

en: Friend
nl: Vriend

en: From 1-100, a max percent size of the image
nl: Van 1-100, een maximum procentuele grootte van de afbeelding

en: From Email
nl: E-mail afzender

en: From Name
nl: Naam afzender

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
nl: Vanaf het dashboard van je account kun je je <a href="%1$s">recente bestellingen</a> bekijken, je <a href="%2$s">verzendadres</a> beheren en <a href="%3$s">je wachtwoord en accountgegevens bewerken</a>.

en: Full refund
nl: Volledige terugbetaling

en: GO
nl: GA

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Galleries Layout
nl: Lay-out galerijen

en: Galleries come with a Store where products are shown first and customers add images to cart. You can disable this if you do not want to make it available.
nl: Galerijen worden geleverd met een winkel waar eerst producten worden getoond en klanten afbeeldingen aan hun winkelwagen toevoegen. Je kunt dit uitschakelen als je het niet beschikbaar wilt maken.

en: Galleries list
nl: Lijst met galerijen

en: Galleries list navigation
nl: Lijstnavigatie galerijen

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery Creation Date (New to Old)
nl: Galerij aanmaakdatum (nieuw naar oud)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
nl: Galerij aanmaakdatum (oud naar nieuw)

en: Gallery Featured Image
nl: Aanbevolen afbeelding galerij

en: Gallery Options
nl: Galerij Opties

en: Gallery Order
nl: Galerij bestellen

en: Gallery Password Box
nl: Galerij Wachtwoordvak

en: Gallery Search Box
nl: Galerij zoekvak

en: Gallery Sharing
nl: Galerij delen

en: Gallery Theme
nl: Galerij thema

en: Gallery Type
nl: Galerij Type

en: Gallery access code is incorrect, please try again
nl: De toegangscode van de galerij is onjuist, probeer het opnieuw

en: Gallery archives
nl: Archief

en: Gallery name unavailable
nl: Galerie naam niet beschikbaar

en: General
nl: Algemeen

en: General Options
nl: Algemene opties

en: General template for custom messages
nl: Algemene sjabloon voor aangepaste berichten

en: Generate coupon code
nl: Kortingscode genereren

en: Generate password
nl: Wachtwoord genereren

en: Geneva
nl: Algemeen

en: Genova
nl: Genua

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get Download
nl: Downloaden

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Giresun
nl: Cerasus

en: Giza
nl: Gizeh

en: Glarus
nl: Wit-Rusland

en: Go to product options
nl: Ga naar productopties

en: Gold
nl: Goud

en: Gracias a Dios
nl: Dank aan God

en: Grand Kru
nl: Grote Kru

en: Greater Accra
nl: Groot Accra

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guest
nl: Gast

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Győr-Moson-Sopron
nl: Gyor-Moson-Sopron

en: Hanover
nl: Hannover

en: Haskovo
nl: Chaskovo

en: Hato Mayor
nl: Burgemeester Hato

en: Hawke’s Bay
nl: Hawke's Bay

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
nl: Hallo %1$s (niet %1$s? <a href="%2$s">Log uit</a>)

en: Hesse
nl: Hessen

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide funding sources
nl: Financieringsbronnen verbergen

en: Hide galleries from search engines
nl: Galeries verbergen voor zoekmachines

en: Hide link to main galleries page
nl: Verberg link naar hoofd galerie pagina

en: Hide others
nl: Verberg anderen

en: Hide promos
nl: Verberg promo's

en: Hide the link to your main galleries page in any Sunshine menus. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
nl: Verberg de link naar uw hoofd galerie pagina in elk Sunshine menu. Handig als u wilt dat gebruikers bij één enkele galerie blijven.

en: Highlight color
nl: Highlight kleur

en: Homa Bay
nl: Homa Baai

en: Hong Kong Dollar
nl: Hongkongse Dollar

en: Hong Kong Island
nl: Hongkong (eiland)

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hour(s)
nl: Uren

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
nl: Hoe lang moet de couponcode na de aanmaakdatum geldig zijn? Deze instelling heeft voorrang op de vervaldatuminstellingen van de geselecteerde kortingscode

en: How much this product costs you to be produced, used to determine your profit every time you sell this item
nl: Hoeveel dit product je kost om geproduceerd te worden, gebruikt om je winst te bepalen elke keer dat je dit item verkoopt

en: Howland Island
nl: Howland eiland

en: Huambo
nl: Yambol

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse Forint

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I have read and acknowledge the print release terms
nl: Ik heb de voorwaarden voor het vrijgeven van afdrukken gelezen en ga ermee akkoord

en: I'm done
nl: Ik ben klaar

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icelandic krona
nl: IJslandse Kroon

en: If a price is left blank, the product will not be made available for this price level
nl: Als een prijs leeg wordt gelaten, wordt het product niet beschikbaar gemaakt voor dit prijsniveau

en: If customer does not have address entered yet, what location is used to determine the default location
nl: Als de klant nog geen adres heeft ingevoerd, welke locatie wordt dan gebruikt om de standaardlocatie te bepalen?

en: If multiple flat rate options are available, only show this one if it is the highest priced
nl: Als er meerdere forfaitaire opties beschikbaar zijn, toon deze dan alleen als het de hoogst geprijsde is

en: If you have changed thumbnail size, digital download size or watermark settings, you need to regenerate images.
nl: Als je de miniatuurgrootte, digitale downloadgrootte of watermerkinstellingen hebt gewijzigd, moet je de afbeeldingen opnieuw genereren.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image %s added to favorites
nl: Afbeelding %s toegevoegd aan favorieten

en: Image %s removed from favorites
nl: Afbeelding %s verwijderd uit favorieten

en: Image Comment (Admin)
nl: Afbeelding Commentaar (Admin)

en: Image Data
nl: Beeldgegevens

en: Image File List
nl: Lijst met afbeeldingsbestanden

en: Image Options
nl: Afbeeldingsopties

en: Image Order
nl: Sorteervolgorde afbeeldingen

en: Image Quality
nl: Foto Kwaliteit

en: Image Sharing
nl: Afbeeldingen delen

en: Image Theft Prevention
nl: Preventie van beelddiefstal

en: Image Upload Date (New to Old)
nl: Uploaddatum afbeelding (nieuw naar oud)

en: Image Upload Date (Old to New)
nl: Uploaddatum afbeelding (oud naar nieuw)

en: Image Views
nl: Bekeken afbeeldingen

en: Image added to favorites
nl: Afbeelding toegevoegd aan favorieten

en: Image did not fully upload because it is too large for your server to handle. Thumbnails and watermarks may not have been applied. Recommend increasing available memory.
nl: De afbeelding is niet volledig geüpload omdat deze te groot is voor de server. Miniaturen en watermerken zijn mogelijk niet toegepast. Aanbevolen wordt om het beschikbare geheugen te vergroten.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Images Layout
nl: Afbeelding layout

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
nl: Afbeeldingen in je winkelwagen zijn verwijderd omdat ze niet langer beschikbaar zijn

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
nl: Afbeeldingen in je favorieten zijn verwijderd omdat ze niet langer beschikbaar zijn

en: Imperia
nl: IMPERIA

en: Import
nl: Importeren

en: Include a print release file in every digital download, a PDF file is recommended
nl: Voeg een print release bestand toe aan elke digitale download, een PDF bestand wordt aanbevolen

en: Include large image size in download
nl: Grote afbeelding opnemen in download

en: Include sub galleries
nl: Subgalerijen opnemen

en: Included in footer of every email
nl: Opgenomen in de voettekst van elke e-mail

en: Included in this package:
nl: Inbegrepen in dit pakket:

en: Increase quantity
nl: Verhoog aantal

en: Independencia
nl: Onafhankelijkheid

en: Indian Rupee
nl: Indiase Roepie

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesia Rupiah
nl: Indonesische Roepia

en: Insert into gallery
nl: Invoegen in galerij

en: Installment
nl: Termijn

en: Instructions
nl: Instructies

en: Instructions included on order receipt page and email with how to complete payment
nl: Instructies op de orderontvangstpagina en e-mail over hoe de betaling te voltooien

en: Integrations
nl: Integraties

en: Invalid MailChimp API key supplied.
nl: Ongeldige MailChimp API-sleutel opgegeven.

en: Invalid checkout section
nl: Ongeldig afrekengedeelte

en: Invalid comment submission - comments not allowed
nl: Ongeldig commentaar ingediend - commentaar niet toegestaan

en: Invalid comment submission - failed security check
nl: Ongeldig commentaar ingediend - beveiligingscontrole mislukt

en: Invalid comment submission - invalid email address
nl: Ongeldige reactie - ongeldig e-mailadres

en: Invalid comment submission - no image ID or content
nl: Ongeldig commentaar ingediend - geen afbeeldings-ID of inhoud

en: Invalid comment submission - no image found
nl: Ongeldige opmerking - geen afbeelding gevonden

en: Invalid comment submission - unknown reason
nl: Ongeldig commentaar ingediend - onbekende reden

en: Invalid email
nl: Onjuist e-mailadres

en: Invalid email address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid email address provided for
nl: Ongeldig e-mailadres opgegeven voor

en: Invalid email or password, please try again
nl: Ongeldige e-mail of wachtwoord, probeer het opnieuw

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Invalid file upload
nl: Ongeldige bestandsupload

en: Invalid gallery
nl: Ongeldige galerij

en: Invalid gallery password submission
nl: Ongeldig galerijwachtwoord

en: Invalid gallery password submission for
nl: Ongeldig galerijwachtwoord ingediend voor

en: Invalid gallery password submission: gallery not found
nl: Ongeldig galerijwachtwoord: galerij niet gevonden

en: Invalid license
nl: Ongeldige licentie

en: Invalid license key
nl: Ongeldige licentiesleutel

en: Invalid login attempt
nl: Ongeldige inlogpoging

en: Invalid order ID
nl: Ongeldig bestel ID

en: Invalid passcode
nl: Ongeldig wachtwoord

en: Invalid password reset attempt
nl: Ongeldige wachtwoord reset poging

en: Invalid payment
nl: Ongeldig betaling

en: Invalid request
nl: Ongeldig verzoek

en: Invalid reset password URL
nl: Ongeldige URL voor opnieuw instellen wachtwoord

en: Invalid signup attempt
nl: Ongeldige aanmeldingspoging

en: Invalid submission
nl: Ongeldige inzending

en: Invalid tool
nl: Ongeldig gereedschap

en: Invalid user
nl: Ongeldige gebruiker

en: Invite User to Register
nl: Gebruiker uitnodigen om te registreren

en: Invite to Gallery
nl: Uitnodigen voor Galerij

en: Invite user to gallery
nl: Gebruiker uitnodigen voor galerij

en: Invite user to register
nl: Gebruiker uitnodigen om te registreren

en: Invoice
nl: Factuur

en: Invoice #%s
nl: Factuur #%s

en: Invoice for %s
nl: Factuur voor %s

en: Invoices
nl: Facturen

en: Ionian Islands
nl: Ionische Eilanden

en: Iraq
nl: Irak

en: Islamabad Capital Territory
nl: Islamabad Hoofdstedelijk Territorium

en: Israel
nl: Israël

en: Italy
nl: Italië

en: Item Price
nl: Prijs

en: Item Total
nl: item totaal

en: Item not added to cart
nl: Item niet toegevoegd aan winkelwagen

en: Item not filled
nl: Item niet gevuld

en: Item removed from cart
nl: Item verwijderd uit winkelwagentje

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Jammu and Kashmir
nl: Jammu en Kasjmir

en: Jarvis Island
nl: Het eiland van Jarvis

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Justified
nl: Uitgelijnd

en: Kalimantan Barat
nl: West-Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
nl: Zuid-Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
nl: Midden-Kalimantan

en: Kalimantan Timur
nl: Oost-Kalimantan

en: Kalimantan Utara
nl: Noord-Kalimantan

en: Kardzhali
nl: Kardzjali

en: Kavango East
nl: Kavango Oost

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kenyan Shilling
nl: Keniaanse shilling

en: Kerala
nl: KERALA

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Kingman Reef
nl: Het rif van Kingman

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nl: Kohgiluyeh en BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Komárom-Esztergom
nl: Komarom-Esztergom

en: Kurdistan / کردستان)
nl: Koerdistan / کردستان)

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: KwaZulu-Natal
nl: KwaZoeloe-Natal

en: Kyivshchyna
nl: Kyivsjtsjna

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Kyustendil
nl: Kjoestendil

en: Lanao del Norte
nl: Lala

en: Large Size
nl: Groot formaat

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last month sales
nl: Verkopen vorige maand

en: Latest Activity
nl: Meest recente activiteiten

en: Latvia
nl: Letland

en: Learn how to increase the WordPress memory limit
nl: Leer hoe je de geheugenlimiet van WordPress kunt verhogen

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Leave blank for full resolution
nl: Laat leeg voor volledige resolutie

en: Leave blank to use default order numbering, otherwise set the next order number to be used
nl: Laat leeg om de standaard bestelnummering te gebruiken, stel anders het volgende bestelnummer in dat moet worden gebruikt

en: Leave empty to keep current password
nl: Leeg laten om huidig wachtwoord te behouden

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left
nl: Links

en: Left space
nl: Ruimte links

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
nl: Generaal Libertador Bernardo O'Higgins

en: Libya
nl: Libië

en: License for %s could not be deactivated, please <a href="%s" target="_blank">contact support</a>
nl: Licentie voor %s kon niet worden gedeactiveerd, neem <a href="%s" target="_blank">contact op met ondersteuning</a>

en: License for %s failed to be activated: %s
nl: Licentie voor %s is niet geactiveerd: %s

en: License for %s failed to be updated: %s
nl: Licentie voor %s is niet bijgewerkt: %s

en: License for %s has been activated
nl: Licentie voor %s is geactiveerd

en: License for %s has been deactivated
nl: Licentie voor %s is gedeactiveerd

en: License for %s has been updated
nl: Licentie voor %s is bijgewerkt

en: Licenses
nl: Licenties

en: Lifetime sales
nl: Levenslange verkoop

en: Light Blue API key has not been set
nl: Lichtblauwe API-sleutel is niet ingesteld

en: Limits
nl: Limieten

en: List
nl: Lijst

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Littoral
nl: Kuststreek

en: Live Client ID
nl: Live-client-ID

en: Live Login ID
nl: Live aanmeldings-ID

en: Live Public Key
nl: Live openbare sleutel

en: Live Secret
nl: Live Secret Key

en: Live Transaction Key
nl: Live transactiesleutel

en: Load %s more images
nl: Laad %s meer afbeeldingen

en: Load more
nl: Meer laden

en: Load more button
nl: Lees meer button

en: Loading
nl: Laden

en: Local Delivery
nl: Lokale bezorging

en: Location (Production)
nl: Locatie (Productie)

en: Locations refreshed from Square
nl: Locaties ververst vanaf Square

en: Log file has been cleared
nl: Logbestand is gewist

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Logged out
nl: Uitgelogd

en: Login
nl: Inloggen

en: Login to your <a href="%s" target="_blank">MailChimp account</a> to get your API key
nl: Login op je <a href="%s" target="_blank">MailChimp account</a> om je API-sleutel te krijgen

en: Login to your Campaign Monitor account to get your API key
nl: Log in op uw Campaign Monitor-account om uw API-sleutel te krijgen

en: Login to your Campaign Monitor account to get your client ID
nl: Log in op uw Campaign Monitor-account om uw klant-ID te krijgen

en: Login to your Lightblue account to get your API key
nl: Log in op je Lightblue account om je API-sleutel te krijgen

en: Logo to use in header of email
nl: Logo te gebruiken in de koptekst van e-mail

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lovech
nl: Lovetsj

en: Lower Saxony
nl: Niedersachsen

en: Luanda
nl: Rwanda

en: Lunda-Norte
nl: Lanao del Norte

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macao / 澳门
nl: Macau / 澳门

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: MailChimp lists have been retrieved
nl: MailChimp-lijsten zijn opgehaald

en: Main Background
nl: Hoofd achtergrond

en: Main Galleries Page
nl: Hoofd Galeries Pagina

en: Main Links
nl: Belangrijkste koppelingen

en: Main Text
nl: Hoofdtekst

en: Make free shipping available for the order. You must have a Free Shipping Method active with the option to be enabled via discount code.
nl: Maak gratis verzending beschikbaar voor de bestelling. Je moet een Gratis Verzendmethode actief hebben met de optie om deze in te schakelen via een kortingscode.

en: Make name optional when signing up
nl: Maak naam optioneel bij aanmelden

en: Make password optional when signing up (otherwise password will automatically be created for them)
nl: Maak een wachtwoord optioneel bij het aanmelden (anders wordt er automatisch een wachtwoord voor hen aangemaakt)

en: Making changes to your image sizes does not immediately affect your galleries and you will need to regenerate all images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
nl: Als u wijzigingen aanbrengt in uw afbeeldingsformaten, heeft dit geen onmiddellijk effect op uw galerijen en moet u alle afbeeldingen opnieuw genereren. <a href="%s" target="_blank">Raadpleeg dit helpartikel</a>

en: Malacca (Melaka)
nl: Malakka (Melaka)

en: Malanje
nl: Malawi

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Manage comments on this image
nl: Beheer reacties op deze afbeelding

en: Manage more price levels to offer different pricing in across galleries for the same product
nl: Beheer meer prijsniveaus om verschillende prijzen aan te bieden in verschillende galerijen voor hetzelfde product

en: Manawatu-Wanganui
nl: Manawatu-Wanganui Manawatu-Wanganui

en: Mantova
nl: Mantua

en: Maputo Province
nl: Provincie Maputo

en: Margin from edge
nl: Marge vanaf rand

en: Marlborough
nl: MARLBOROUGH

en: Marshall Islands
nl: Marshall Eilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Max Quantity
nl: Max. hoeveelheid

en: Max Size
nl: Max. grootte

en: Max free downloads
nl: Maximum gratis downloads

en: Max number of free downloads allowed between all galleries
nl: Maximum toegestane aantal gratis downloads over alle galeries

en: Max uses per person
nl: Max. gebruik per persoon

en: Maximum Order Amount
nl: Maximale orderwaarde

en: Mecklenburg-Vorpommern
nl: Mecklenburg-Voor-Pommeren

en: Menu Background
nl: Menu Achtergrond

en: Menu Links
nl: Menu links

en: Merchant Key
nl: Merchant Sleutel

en: Message
nl: Bericht

en: Message failed to send
nl: Bericht niet verzonden

en: Message sent successfully
nl: Bericht succesvol verzonden

en: Messaging
nl: Berichten

en: Messina
nl: MESSINA

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse peso

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Midway Atoll
nl: Midway Atol

en: Milano
nl: Milaan

en: Min Qty
nl: Min. aantal

en: Minimum Order
nl: Minimum bestelbedrag

en: Minimum Order Amount
nl: Minum bestel bedrag

en: Minimum amount a customer must have in cart before they can checkout
nl: Minimumbedrag dat een klant in zijn winkelwagentje moet hebben voordat hij kan afrekenen

en: Minimum purchase amount
nl: Minimum aankoopbedrag

en: Miscellaneous Elements
nl: Diverse elementen

en: Missing required password reset fields
nl: Ontbrekende verplichte wachtwoord reset velden

en: Mode
nl: Modus

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Monseñor Nouel
nl: Meneer Nouel

en: Month
nl: Maand

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Morocco
nl: Marokko

en: Moulvibazar
nl: Maulvi Bazar

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar prullenmand

en: Moxico
nl: Mexico

en: Multi-Image
nl: Meerdere afbeeldingen

en: Multi-image
nl: Multi-beeld

en: Municipality
nl: Gemeente

en: Municipality / District
nl: Gemeente

en: Murang’a
nl: Murang'a

en: Must acknowledge print release
nl: Moet printvrijgave bevestigen

en: Must be a PNG image, ideally with transparency
nl: Moet een PNG-afbeelding zijn, idealiter met transparantie

en: My WordPress Theme
nl: Mijn WordPress Thema

en: My business location
nl: Mijn bedrijfslocatie

en: M’Sila
nl: M'Sila

en: Nairobi County
nl: Provincie Nairobi

en: Name
nl: Naam

en: Name Optional for Signup
nl: Naam Optioneel voor aanmelding

en: Name displayed on the checkout page to the customer
nl: Naam die op de afrekenpagina aan de klant wordt getoond

en: Namibe
nl: Namibië

en: Namibia
nl: Namibië

en: Napoli
nl: Napels

en: Navassa Island
nl: Navassa eiland

en: Navigation Method
nl: Navigatiemethode

en: Net amount
nl: Nettobedrag

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New
nl: Nieuw

en: New Automated Email
nl: Nieuwe geautomatiseerde e-mail

en: New Brunswick
nl: Nieuw Brunswick

en: New Caledonia
nl: Nieuw Caledonië

en: New Customers
nl: Nieuwe klanten

en: New Discount
nl: Nieuwe korting

en: New Email Log
nl: Nieuw e-mail log

en: New Galleries
nl: Nieuwe galerijen

en: New Gallery
nl: Nieuwe Galerij

en: New Images
nl: Nieuwe afbeeldingen

en: New Order
nl: Nieuwe Bestelling

en: New Order Status
nl: Nieuwe status van bestelling

en: New Orders
nl: Nieuwe orders

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Password Confirmation
nl: Bevestiging van nieuwe wachtwoord

en: New Price Level
nl: Nieuw prijsniveau

en: New Product
nl: Nieuw Product

en: New Product Category Name
nl: Naam Nieuwe Product Categorie

en: New Product Option Name
nl: Naam nieuwe productoptie

en: New Valley
nl: Nieuwe Vallei

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand Dollar
nl: New Zeelandse Dollar

en: New images are available in your FTP folder
nl: Nieuwe afbeeldingen zijn beschikbaar in je FTP-map

en: New order: %s from %s
nl: Nieuwe bestelling: %s van %s

en: New passwords do not match
nl: De wachtwoorden zijn niet gelijk

en: Newborn
nl: Pasgeboren

en: Newfoundland and Labrador
nl: Newfoundland en Labrador

en: Next
nl: Volgende

en: Next Order Number
nl: Volgende bestelnummer

en: Next Step
nl: Volgende stap

en: Nigerian Naira
nl: Nigeriaanse naira

en: No Email Log found
nl: Geen e-maillog gevonden

en: No Email Log found in trash
nl: Geen e-maillog gevonden in de prullenbak

en: No Stripe payment intent id
nl: Geen Stripe-betalingsintentie-id

en: No To recipient was selected
nl: Er is geen ontvanger geselecteerd

en: No access token
nl: Er is geen toegangstoken aanwezig

en: No activity
nl: Geen activiteiten

en: No added fees
nl: Geen extra kosten

en: No automated emails found
nl: Geen geautomatiseerde e-mails gevonden

en: No automated emails found in trash
nl: Geen geautomatiseerde e-mails gevonden in de prullenbak

en: No billing address collected for this customer
nl: Geen factuuradres verzameld voor deze klant

en: No billing address collected for this order
nl: Geen factuuradres verzameld voor deze bestelling

en: No custom recipients were provided
nl: Er zijn geen aangepaste ontvangers geleverd

en: No customer views
nl: Niet bekeken door klanten

en: No customers found
nl: Geen klanten gevonden

en: No data found
nl: Geen gegevens gevonden

en: No discounts found
nl: Geen kortingscodes gevonden

en: No discounts found in trash
nl: Geen kortingen gevonden in prullenbak

en: No emails collected yet
nl: Nog geen e-mails verzameld

en: No favorites
nl: Geen favorieten

en: No files were attached to this order
nl: Er waren geen bestanden bij deze bestelling gevoegd

en: No galleries found in Trash
nl: Geen albums gevonden in de prullenbak

en: No galleries found.
nl: Geen galerijen gevonden.

en: No gallery found with that password
nl: Geen galerij gevonden met dat wachtwoord

en: No image ID provided
nl: Geen beeld-ID verstrekt

en: No images in this gallery
nl: Geen afbeeldingen in deze galerie

en: No lists were found in your Campaign Monitor account
nl: Er zijn geen lijsten gevonden in uw Campaign Monitor-account

en: No lists were found in your MailChimp account. You must create a list for subscribers to be placed.
nl: Er zijn geen lijsten gevonden in je MailChimp-account. Je moet een lijst maken om abonnees te kunnen plaatsen.

en: No location by default
nl: Standaard geen locatie

en: No log entries yet
nl: Nog geen logboekvermeldingen

en: No merchant ID in %s settings
nl: Geen verkopers-ID in %s instellingen

en: No orders
nl: Geen orders

en: No orders found
nl: Geen bestellingen gevonden

en: No orders found in trash
nl: Geen bestellingen gevonden in de prullenbak

en: No orphans found!
nl: Geen wezen gevonden!

en: No parent gallery
nl: Geen bovenliggende galerie

en: No payment method
nl: Geen betaalmethode

en: No price levels set
nl: Geen prijsniveaus vastgesteld

en: No product options found
nl: Geen productopties gevonden

en: No product provided
nl: Geen product meegeleverd

en: No products found
nl: Geen producten gevonden

en: No products found in trash
nl: Geen producten gevonden in de prullenbak

en: No response from credit card processor
nl: Geen reactie van creditcardverwerker

en: No results for this export
nl: Geen resultaten voor deze export

en: No sessions found!
nl: Geen sessies gevonden!

en: No shipping address collected for this customer
nl: Geen verzendadres verzameld voor deze klant

en: No shipping address collected for this order
nl: Geen verzendadres verzameld voor deze bestelling

en: No source ID
nl: Geen bron-ID

en: No user with that email address
nl: Geen gebruiker met dat e-mailadres

en: None
nl: Geen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk Eilanden

en: Norte de Santander
nl: Noorden van Santander

en: North Aegean
nl: Noord-Egeïsche Zee

en: North Carolina
nl: Noord Carolina

en: North East
nl: Noord-Oost

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
nl: Het noorden Khorasan (خراسان شمالی)

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: North Rhine-Westphalia
nl: Nordrhein-Westfalen

en: North Sinai
nl: Noordelijke Sinaï

en: North West
nl: Noord-West

en: North-Western
nl: Noordwest

en: Northern
nl: Noordelijk

en: Northern Cape
nl: Noord-Kaap

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Northern Territory
nl: Noordelijk Territorium

en: Northland
nl: Noordelijke gebieden

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian Krone
nl: Noorse kroon

en: Not a valid email address
nl: Geen geldig e-mailadres

en: Not a valid image ID
nl: Geen geldige afbeeldings-ID

en: Not enough data on transaction to process refund
nl: Niet genoeg gegevens over transactie om restitutie te verwerken

en: Not enough transaction data on %s to process refund
nl: Niet genoeg transactiegegevens op %s om terugbetaling te verwerken

en: Note: If your source gallery is password protected, a unique password is generated for each gallery that is created in this process.
nl: Opmerking: als uw brongalerie met een wachtwoord beveiligd is, wordt er een uniek wachtwoord gegenereerd voor elke galerie die in dit proces aangemaakt wordt.

en: Note: You are using the free Square payment gateway integration. This includes an additional %s%% fee for payment processing on each order that goes to Sunshine Photo Cart in addition to Square processing fees. This added fee is removed by using the Square Pro add-on.
nl: Opmerking: Je gebruikt de gratis betalingsgateway-integratie van Square. Dit is inclusief een extra %s%% f ee voor betalingsverwerking op elke bestelling die naar Sunshine Photo Cart gaat, naast de verwerkingskosten van Square. Deze extra kosten worden verwijderd door de Square Pro add-on te gebruiken.

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. This includes an additional %s%% fee for payment processing on each order that goes to Sunshine Photo Cart in addition to Stripe processing fees. This added fee is removed by using the Stripe Pro add-on.
nl: Opmerking: Je gebruikt de gratis Stripe betalingsgateway-integratie. Dit is inclusief een extra %s%% f ee voor betalingsverwerking op elke bestelling die naar Sunshine Photo Cart gaat, naast de verwerkingskosten van Stripe. Deze extra kosten worden verwijderd door de Stripe Pro add-on te gebruiken.

en: Notes
nl: Notities

en: Nothing
nl: Niets

en: Notice: A unique URL is generated and emailed to your recipients. Your selected favorite images will be accessible via this URL to anyone who has it.
nl: Opmerking: Er wordt een unieke URL gegenereerd en gemaild naar je ontvangers. Je geselecteerde favoriete afbeeldingen zijn via deze URL toegankelijk voor iedereen die deze URL heeft.

en: Notification sent to customer about files added to an order for download
nl: Kennisgeving aan klant over bestanden die zijn toegevoegd aan een bestelling om te downloaden

en: Notify User(s)
nl: Gebruiker(s) op de hoogte brengen

en: Notify customer of status change
nl: Klant op de hoogte stellen van statuswijziging

en: Notify customer via email
nl: Stel de klant op de hoogte via e-mail

en: Notify customer?
nl: Klant op de hoogte brengen?

en: Notify user of files added to order
nl: Gebruiker op de hoogte stellen van bestanden die zijn toegevoegd aan de bestelling

en: Number of decimals
nl: Aantal decimalen

en: Number of free image downloads allowed from this gallery (and child galleries) per customer. Leave empty to use global value (%s).
nl: Aantal gratis downloads van afbeeldingen toegestaan van deze galerij (en kind-galerijen) per klant. Leeg laten om de globale waarde (%s) te gebruiken.

en: Number of images
nl: Aantal plaatjes

en: Numbered pagination
nl: Genummerde paginering

en: Nusa Tenggara Barat
nl: West-Nusa Tenggara

en: Nusa Tenggara Timur
nl: Oost-Nusa Tenggara

en: Only This Discount
nl: Alleen deze korting

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
nl: Laat de klant alleen deze coupon gebruiken, alle andere coupons zijn niet toegestaan

en: Only allow for admin users
nl: Alleen toestaan voor admin-gebruikers

en: Only allow the selected customers to download for free
nl: Laat alleen de geselecteerde klanten gratis downloaden

en: Only allow this method via discount code that enables Free Shipping
nl: Sta deze methode alleen toe via een kortingscode die gratis verzending mogelijk maakt

en: Only make this shipping option available when cart contains items from the selected galleries. Leave empty for all galleries.
nl: Maak deze verzendoptie alleen beschikbaar als de winkelwagen items bevat uit de geselecteerde galerijen. Laat leeg voor alle galerijen.

en: Only make this shipping option available when cart contains only the selected products. Leave empty for all products.
nl: Maak deze verzendoptie alleen beschikbaar als de winkelwagen alleen de geselecteerde producten bevat. Laat leeg voor alle producten.

en: Only visible when on Sunshine pages
nl: Alleen zichtbaar op Sunshine-pagina's

en: Open Gallery
nl: Galerij openen

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optionally enter a unique passcode customers will be required to enter before downloading for free
nl: Voer optioneel een uniek wachtwoord in dat klanten moeten invoeren voordat ze gratis kunnen downloaden

en: Optionally include a hint for the password
nl: Voeg optioneel een hint voor het wachtwoord toe

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products.
nl: Selecteer optioneel een bestaand prijsniveau om prijzen te genereren voor dit nieuwe prijsniveau op alle bestaande producten.

en: Optionally set a password
nl: Optioneel een wachtwoord instellen

en: Optionally upload files to make them available to download with this order
nl: Optioneel bestanden uploaden om ze beschikbaar te maken om te downloaden met deze bestelling

en: Options
nl: Opties

en: Order
nl: Bestelling

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Order #%s
nl: Bestelling #%s

en: Order %s failed refund in PayPal
nl: Bestelling %s mislukt terugbetaling in PayPal

en: Order Actions
nl: Bestelling acties

en: Order Comment
nl: Bestel Commentaar

en: Order Data
nl: Bestelgegevens

en: Order Date
nl: Besteldatum

en: Order Files
nl: Bestanden bestellen

en: Order Files Notification
nl: Bestelling Bestanden Melding

en: Order ID
nl: Bestelnummer

en: Order Numbering
nl: Bestelnummering

en: Order Received
nl: Bestelling Ontvangen

en: Order Status
nl: Bestelstatus

en: Order Statuses
nl: Bestelstatussen

en: Order Subtotal
nl: Bestelling subtotaal

en: Order Summary
nl: Overzicht bestelling

en: Order Tax
nl: BTW op bestelling

en: Order Total
nl: Totaal

en: Order Totals
nl: Order totalen

en: Order Updated
nl: Order bijgewerkt

en: Order email successfully resent
nl: E-mail met bestelling opnieuw verzonden

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
nl: Foto's ordenen (foto's MOETEN EXIF-veld "DateTimeDigitized" hebben)

en: Order item list
nl: Item bestellen

en: Order items shipped or delivered to your provided address
nl: Bestel artikelen die worden verzonden of geleverd op het door jou opgegeven adres

en: Order not found in Stripe to process refund
nl: Bestelling niet gevonden in Stripe om terugbetaling te verwerken

en: Order not found in Stripe to process refund (Order ID: %s)
nl: Order niet gevonden in Stripe om terugbetaling te verwerken (Order ID: %s)

en: Order sent to Light Blue!
nl: Bestelling verzonden naar Light Blue!

en: Order status for %s has changed
nl: Orderstatus voor %s is gewijzigd

en: Order status notification email sent to %s
nl: E-mail ter kennisgeving van de bestelstatus verzonden naar %s

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Ordu
nl: Altınordu

en: Orphaned Images
nl: Verweesde afbeeldingen

en: Other Fields
nl: Andere velden

en: PIN Code
nl: PIN-code

en: Package
nl: Pakket

en: Padova
nl: Padua

en: Page Options
nl: Pagina Opties

en: Pages & URLs
nl: Pagina's en URL's

en: Pages Theme
nl: Pagina thema

en: Pagination Style
nl: Lettertype

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Palmyra Atoll
nl: Palmyra-atol

en: Panamá
nl: Panama

en: Papua
nl: Papoea

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Parent Gallery
nl: Bovenliggende Galerie

en: Parent Gallery:
nl: Oudergalerij:

en: Parent Order Status
nl: Status ouderlijk gezag

en: Parent Order Status:
nl: Status ouderlijk gezag:

en: Parent Price Level
nl: Prijsniveau moederbedrijf

en: Parent Price Level:
nl: Ouderprijsniveau:

en: Parent Product Category
nl: Hoofd Product Categorie

en: Parent Product Category:
nl: Hoofd productcategorie:

en: Parent Product Option
nl: Optie ouderproduct

en: Parent Product Option:
nl: Productoptie ouder:

en: Parish
nl: Parochie

en: Passcode
nl: Code

en: Passcode required
nl: Wachtwoord vereist

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Hint
nl: Wachtwoord hint

en: Password Optional for Signup
nl: Wachtwoord optioneel voor aanmelden

en: Password Protected
nl: Beveiligd met wachtwoord

en: Password Protected Featured Image
nl: Met wachtwoord beveiligde aanbevolen afbeelding

en: Password access granted for
nl: Wachtwoord toegang verleend voor

en: Password has been set
nl: Wachtwoord is ingesteld

en: Password hint:
nl: Wachtwoord hint:

en: Password reset request at %s
nl: Wachtwoord reset verzoek bij %s

en: Password updated
nl: Wachtwoord bijgewerkt

en: Password/Access Code
nl: Wachtwoord/Toegangscode

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Past Exports
nl: Export in het verleden

en: Pay
nl: Betalen

en: Pay Later (US, UK), Pay in 4 (AU), 4X PayPal (France), Später Bezahlen (Germany)
nl: Pay Later (VS, VK), Pay in 4 (AU), 4X PayPal (Frankrijk), Später Bezahlen (Duitsland)

en: Pay with Mollie
nl: Betalen met Mollie

en: Pay with credit card
nl: Betalen met creditcard

en: Pay with credit card or your PayPal account
nl: Betaal met creditcard of je PayPal-account

en: PayPal Credit (US, UK)
nl: PayPal-krediet (VS, VK)

en: PayPal failed to refund
nl: PayPal betaalt niet terug

en: PayPal payment has been cancelled
nl: PayPal-betaling is geannuleerd

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Payment Source
nl: Betalingsbron

en: Payment processed by %s
nl: Betaling verwerkt door %s

en: Payments
nl: Betalingen

en: Payments handled offline (like check or cash)
nl: Offline betalingen (zoals cheques of contant geld)

en: Pazardzhik
nl: Pazardzjik

en: Peloponnese
nl: Peloponnesos

en: Pemba North
nl: Pemba Noord

en: Pemba South
nl: Pemba Zuid

en: Pending
nl: In afwachting

en: Per Page
nl: Per pagina

en: Per line item in cart
nl: Per regel in winkelwagen

en: Perak
nl: PERAK

en: Percentage of total order
nl: Percentage van totale bestelling

en: Percentage off order
nl: Percentage korting op bestelling

en: Percentage off product(s)
nl: Percentage op product(en)

en: Performance
nl: Prestaties

en: Perugia
nl: PERUGIA

en: Peruvian Sol
nl: Peruaanse sol

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Photo gallery %1$s by %2$s
nl: Fotogalerij %1$s door %2$s

en: Pickup
nl: Afhalen

en: Pickup up your order items
nl: Uw bestelde items ophalen

en: Pill
nl: Pil

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Please click the button below to set a new password. If you did not make this request, you can safely ignore and delete this email
nl: Klik op de knop hieronder om een nieuw wachtwoord in te stellen. Als u dit verzoek niet hebt gedaan, kunt u deze e-mail negeren en verwijderen

en: Please enter your license key in order to enable your add-ons
nl: Voer uw licentiesleutel in om uw add-ons te activeren

en: Please register on [site_name]
nl: Registreer u op [site_naam]

en: Please select a page
nl: Selecteer een pagina

en: Pleven
nl: PLEVEN

en: Poland
nl: Polen

en: Polish Zloty
nl: Poolse Zloty

en: Portraits
nl: Portretten

en: Position
nl: Positie

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Postal code
nl: Postcode

en: Prefecture
nl: Prefectuur

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Price Level
nl: Prijsniveau

en: Price Levels
nl: Prijsniveaus

en: Price Type
nl: Prijs Type

en: Price display suffix
nl: Prijsweergave-achtervoegsel

en: Price level (%s) does not exist
nl: Prijsniveau (%s) bestaat niet

en: Prices entered with tax
nl: Prijzen ingevoerd inclusief belasting

en: Prince Edward Island
nl: Prins Edwardeiland

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Release file
nl: Print vrijgavebestand

en: Prints
nl: Afdrukken

en: Private
nl: Privé

en: Private (only specified users)
nl: Privé (alleen gespecificeerde gebruikers)

en: Private Key
nl: Persoonlijke sleutel

en: Process Queue
nl: Proceswachtrij

en: Processing
nl: In behandeling

en: Product Categories
nl: Productcategorieën

en: Product Category
nl: Product Categorie

en: Product Info
nl: Productinformatie

en: Product Option
nl: Productoptie

en: Product Options
nl: Productopties

en: Product Pricing
nl: Product Prijzen

en: Product options allow you to add customizations to this product such as paper type, frames, image editing, etc
nl: Met productopties kun je aanpassingen aan dit product toevoegen, zoals papiersoort, kaders, bewerken van afbeeldingen, enz

en: Product(s)
nl: Product(en)

en: Products
nl: Producten

en: Products in package
nl: Producten in verpakking

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile updated
nl: Profiel bijgewerkt

en: Profit
nl: Winst

en: Profits
nl: Winsten

en: Proofing Only
nl: Alleen proefdruk

en: Provide email address
nl: Je moet een e-mailadres opgeven

en: Provided Emails
nl: Verstrekte e-mails

en: Province
nl: Provincie

en: Puebla
nl: PUEBLA

en: Purchase options
nl: Aankoopopties

en: Purchases
nl: Aankopen

en: Qatari Riyal
nl: Qatarese Riyal

en: Qty
nl: Aantal

en: Quality that generated images are saved from 1-100. The higher the quality the larger the file size. If left empty, the default is 82.
nl: Kwaliteit dat gegenereerde afbeeldingen worden opgeslagen van 1-100. Hoe hoger de kwaliteit, hoe groter de bestandsgrootte. Als deze optie leeg blijft, is de standaardwaarde 82.

en: Quantity
nl: Aantal

en: Quantity Discount
nl: Staffelkorting

en: Queue processed!
nl: Wachtrij verwerkt!

en: Rank Math SEO is blocking attachment URLs, please disable the "Redirect Attachments" setting
nl: Rank Math SEO blokkeert URL's met bijlagen, schakel de instelling "bijlagen doorsturen" uit

en: Ready for pickup
nl: Klaar voor afhalen

en: Real Estate
nl: Vastgoed

en: Reason for refund
nl: Reden voor terugbetaling

en: Receipt for %s from %s
nl: Ontvangstbewijs voor %s van %s

en: Recent Improvements
nl: Recente verbeteringen

en: Recent Orders
nl: Recente bestellingen

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Recommend image size larger than %s
nl: Afbeelding groter dan %s aanbevelen

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Red Sea
nl: Rode Zee

en: Redirecting to %s
nl: %s'ye yönlendiriliyor

en: Refresh connection
nl: Verbinding vernieuwen

en: Refresh data
nl: Ververs data

en: Refresh license
nl: Licentie vernieuwen

en: Refresh lists
nl: Lijsten vernieuwen

en: Refresh locations
nl: Locaties verversen

en: Refund amount is higher than allowed
nl: Restitutiebedrag is hoger dan toegestaan

en: Refund amount is higher than allowed (Total allowed: %1$s, Refund Requested: %2$s)
nl: Restitutiebedrag is hoger dan toegestaan (Totaal toegestaan: %1$s, Restitutie gevraagd: %2$s)

en: Refund could not be processed
nl: Restitutie kon niet worden verwerkt

en: Refund has been processed for %s
nl: Restitutie is verwerkt voor %s

en: Refund on %s has been processed for %s
nl: Restitutie op %s is verwerkt voor %s

en: Refund payment in Authorize.net
nl: Terugbetaling in Authorize.net

en: Refund payment in Mollie
nl: Terugbetaling in Mollie

en: Refund payment in PayPal
nl: Terugbetaling via PayPal

en: Refund payment in Square
nl: Terugbetaling in Square

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Refunds
nl: Terugbetalingen

en: Regenerate Images
nl: Afbeeldingen regenereren

en: Regenerating images
nl: Beelden regenereren

en: Regenerating images for "%s"
nl: Afbeeldingen opnieuw genereren voor "%s"

en: Region
nl: Regio

en: Registered and logged in
nl: Geregistreerd en ingelogd

en: Registration Dates
nl: Registratiedata

en: Región Metropolitana de Santiago
nl: Regio Santiago

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove featured image
nl: Verwijder uitgelichte afbeelding

en: Remove file
nl: Verwijder bestand

en: Remove image
nl: Verwijder afbeelding

en: Remove images
nl: Afbeeldingen verwijderen

en: Remove site header/footer and let user focus only on the checkout experience
nl: Verwijder de header/footer van de site en laat de gebruiker zich alleen richten op het afrekenen

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Reports
nl: Rapporten

en: Republic of Ireland
nl: Ierland

en: Require account to see products
nl: Account nodig om producten te zien

en: Require email for free download
nl: E-mail nodig voor gratis download

en: Require print release approval
nl: Goedkeuring van vrijgave voor afdrukken vereist

en: Require the user read the print release information before being allowed to download
nl: Eisen dat de gebruiker de informatie over vrijgave voor afdrukken leest voordat hij mag downloaden

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Other Fields
nl: Verplicht Andere Velden

en: Required Products
nl: Benodigde producten

en: Resend order email to customer
nl: E-mail met bestelling opnieuw verzenden naar klant

en: Reset Password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Restrictions
nl: Beperkingen

en: Return to %s
nl: Terug naar %s

en: Return to gallery
nl: Terug naar galerij

en: Return to gallery "%s"
nl: Terug naar galerie "%s"

en: Return to products
nl: Terug naar producten

en: Return to tools
nl: Terugkeren naar gereedschappen

en: Reunion
nl: Réunion

en: Review galleries to be created
nl: Te maken galeries beoordelen

en: Rhineland-Palatinate
nl: Rheinland-Pfalz

en: Right
nl: Rechts

en: Right space
nl: Juiste ruimte

en: River Gee
nl: Rivier Gee

en: Rivers
nl: Rivieren

en: Rivnenshchyna
nl: Rivnensjtsjna

en: Roma
nl: Rome

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romanian Leu
nl: Roemeense leu

en: Run the initial install process which sets the default pages, settings and permissions. This will not reset your settings, but add things that may be missing.
nl: Voer het initiële installatieproces uit dat de standaardpagina's, instellingen en rechten instelt. Dit zal je instellingen niet resetten, maar dingen toevoegen die mogelijk ontbreken.

en: Russia
nl: Rusland

en: Russian Ruble
nl: Russische roebel

en: Río Negro
nl: Rio Negro

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Saint Andrew
nl: Sint Andreas

en: Saint Ann
nl: Sint Ann

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl: Saint Barthélemy

en: Saint Catherine
nl: Sint-Katelijne

en: Saint Elizabeth
nl: Sint Elizabeth

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Saint James
nl: Sint Jakobus

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Lucia
nl: Sint Lucia

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint-Maarten (Frans)

en: Saint Mary
nl: Heilige Maria

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Thomas
nl: Sint Thomas

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Same as shipping address
nl: Hetzelfde als verzendadres

en: San Cristóbal
nl: San Crist'óbal

en: Sandbox Access Token
nl: Sandbox toegangssleutel

en: Sandbox Application ID
nl: Sandbox-toepassings-ID

en: Sandbox Client ID
nl: Sandbox-cliënt-ID

en: Sandbox Live Secret
nl: Sandbox Live Geheim

en: Sandbox Location
nl: Locatie zandbak

en: Sandbox Settings
nl: Sandbox-instellingen

en: Sandbox details can be created at: %s
nl: Sandboxgegevens kunnen worden aangemaakt op: %s

en: Saudi Arabia
nl: Saudi Arabië

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen Opslaan

en: Save credits
nl: Credits sparen

en: Save notes
nl: Notities opslaan

en: Saving image order...
nl: Beeldvolgorde opslaan…

en: Saxony
nl: Saksen

en: Saxony-Anhalt
nl: Saksen-Anhalt

en: Schleswig-Holstein
nl: Sleeswijk-Holstein

en: Search %s
nl: Zoek %s

en: Search Automated Emails
nl: Zoek geautomatiseerde e-mails

en: Search Customers
nl: Zoek klanten

en: Search Discounts
nl: Zoek kortingen

en: Search Email Log
nl: Zoek in e-maillogboek

en: Search Galleries
nl: Galerijen Zoeken

en: Search Order Status
nl: Zoek Bestel Status

en: Search Orders
nl: Zoek Bestelling

en: Search Price Levels
nl: Prijsniveaus zoeken

en: Search Product Categories
nl: Doorzoek Productcategorieën

en: Search Product Options
nl: Productopties zoeken

en: Search Products
nl: Zoek producten

en: Search for "%s" in %s: %s results
nl: Zoek naar "%s" in %s: %s resultaten

en: Search galleries
nl: Galerijen zoeken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: See all prices
nl: Alle prijzen bekijken

en: See details
nl: Zie details

en: See differences in layout options
nl: Bekijk de verschillen in lay-outopties

en: See email log
nl: Zie e-mail log

en: See gallery help articles
nl: Bekijk galerie help artikelen

en: See options
nl: Opties bekijken

en: See product help articles
nl: Bekijk product help bestanden

en: See the full Changelog
nl: Bekijk de volledige Changelog

en: See upgrade options
nl: Upgrade-opties bekijken

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Files from Computer
nl: Bestanden op de computer selecteren

en: Select Image(s)
nl: Selecteer afbeelding(en)

en: Select Images
nl: Selecteer Afbeeldingen

en: Select a page to show print release content
nl: Selecteer een pagina om de inhoud van de printvrijgave te tonen

en: Select all images
nl: Alle afbeeldingen selecteren

en: Select country
nl: Selecteer land

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Select folder
nl: Map selecteren

en: Select image to upload
nl: Kies afbeelding om te uploaden

en: Select images for %s
nl: Selecteer afbeeldingen voor %s

en: Select no images
nl: Selecteer geen afbeeldingen

en: Select one of many
nl: Selecteer een van de vele

en: Select photos
nl: Foto's selecteren

en: Select shipping method
nl: Selecteer verzendmethode

en: Select state
nl: Kies status

en: Select the list for subscribers to be placed
nl: Selecteer de lijst voor abonnees die moeten worden geplaatst

en: Select user attributes to determine who should receive this email
nl: Selecteer gebruikerskenmerken om te bepalen wie deze e-mail moet ontvangen

en: Send Date
nl: Verzenddatum

en: Send Email
nl: Verstuur E-mail

en: Send message
nl: Verstuur bericht

en: Send message to email(s) from CSV file for each respective gallery. Uses the <a href="%s" target="_blank">Gallery Invite Message</a> template.
nl: Bericht naar e-mail(s) sturen vanuit CSV-bestand voor elke respectieve galerie. Gebruikt de sjabloon <a href="%s" target="_blank">Galerie Uitnodigings Bericht</a>.

en: Send to Light Blue
nl: Verzenden naar Lichtblauw

en: Sent on
nl: Verzonden op

en: Sent to
nl: Verstuurd naar

en: Separate categories with commas
nl: Categorieën scheiden met een komma

en: Separate options with commas
nl: Opties scheiden met komma's

en: Serbia
nl: Servië

en: Sessions cleared
nl: Sessies vrijgegeven

en: Set featured image image
nl: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Set product option price failed
nl: Prijs productoptie instellen mislukt

en: Set product option price failed - no gallery found
nl: Prijs productoptie instellen mislukt - geen galerij gevonden

en: Set product option price failed - no product found
nl: Prijs productoptie instellen mislukt - geen product gevonden

en: Set your password
nl: Wachtwoord instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings in this file will overwrite the any default settings from the above selected Source Gallery. <a href="%s" target="_blank">Checkout the template file</a> to make sure yours matches.
nl: Instellingen in dit bestand overschrijven de standaardinstellingen van de hierboven geselecteerde Brongalerij. <a href="%s" target="_blank">Controleer het sjabloonbestand</a> om er zeker van te zijn dat de jouwe overeenkomt.

en: Setup Guide
nl: Installatiehandleiding

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Seychelles Rupee
nl: Seychelse roepie

en: Share
nl: Delen

en: Share Favorites
nl: Favorieten delen

en: Share Your Favorites
nl: Deel uw favorieten

en: Share your favorites
nl: Deel je favorieten

en: Shared %s
nl: Gedeelde %s

en: Ship
nl: Verzenden

en: Shipped/Completed
nl: Verzonden/Voltooid

en: Shipping
nl: Verzending

en: Shipping Address
nl: Verzendadres

en: Shipping Address 1
nl: Adres

en: Shipping Address 2
nl: Verzendadres 2

en: Shipping City
nl: Plaats

en: Shipping Cost
nl: Verzendkosten

en: Shipping Country
nl: Land

en: Shipping First Name
nl: Voornaam

en: Shipping Last Name
nl: Achternaam

en: Shipping Method
nl: Verzendmethode

en: Shipping State
nl: Provincie

en: Shipping Zip
nl: Verzending Zip

en: Shipping or delivery
nl: Verzending of levering

en: Shipping via %s
nl: Verzending via %s

en: Should comments require approval before being shown
nl: Moeten opmerkingen worden goedgekeurd voordat ze worden weergegeven?

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
nl: Moeten afbeeldingen worden bijgesneden tot de exacte afmetingen van de breedte/hoogte van de miniatuur?

en: Show
nl: Toon

en: Show Image Data
nl: Afbeeldingsgegevens Weergeven

en: Show images in Media Library
nl: Afbeeldingen tonen in mediabibliotheek

en: Show product details failed - no image found
nl: Toon product details mislukt - geen afbeelding gevonden

en: Show product details failed - no product found
nl: Toon productdetails mislukt - geen product gevonden

en: Show product options failed
nl: Productopties tonen mislukt

en: Show selected
nl: Toon geselecteerde

en: Showing %1$s of %2$s images
nl: Toont %1$s van %2$s afbeeldingen

en: Shown after every Sunshine associated page
nl: Weergegeven na elke pagina met Sunshine

en: Shown before every Sunshine associated page
nl: Wordt weergegeven vóór elke pagina met Sunshine

en: Shumen
nl: Sjoemen (stad)

en: Sibling galleries of the current gallery
nl: Zustergalerijen van de huidige galerij

en: Sign Up
nl: Registreren

en: Signature
nl: Handtekening

en: Signup
nl: Registreren

en: Signup (Admin)
nl: Aanmelden (beheerder)

en: Signup notification with customer information
nl: Aanmeldingsbericht met klantgegevens

en: Sikkim
nl: SIKKIM

en: Silver
nl: Zilver

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese dollar

en: Single checkbox (Yes/No)
nl: Enkel selectievakje (Ja/Nee)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nl: Sistan en Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Smolyan
nl: Smoljan

en: Sofia District
nl: Sofia-wijk

en: Solomon Islands
nl: Salomon Eilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Sometimes when deleting galleries the associated images are not fully deleted. This tool will remove those orphaned images to help reduce file storage.
nl: Soms worden bij het verwijderen van galerijen de bijbehorende afbeeldingen niet volledig verwijderd. Dit hulpprogramma verwijdert deze verweesde afbeeldingen om de bestandsopslag te verminderen.

en: Sorry, invalid search
nl: Sorry, ongeldige zoekopdracht

en: Sorry, no galleries have been setup yet
nl: Sorry, er zijn nog geen galeries ingericht

en: Sorry, no gallery with that ID
nl: Sorry, geen galerij met dat ID

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
nl: Sorry, er zijn nog geen afbeeldingen toegevoegd aan deze galerij

en: Sorry, no images matched your search
nl: Sorry, er kwamen geen afbeeldingen overeen met je zoekopdracht

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
nl: Sorry, de afbeelding kon om de een of andere reden niet worden verwijderd

en: Sorry, the image could not be set as featured
nl: Sorry, de afbeelding kon niet worden ingesteld als uitgelicht

en: Sorry, there was an error with your request
nl: Sorry, er is een fout opgetreden bij je verzoek

en: Sorry, you are not allowed to view this image
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om deze afbeelding te bekijken

en: Sorry, you do not have permission to download
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om te downloaden

en: Sorry, you do not have permission to view this page
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken

en: Source Email
nl: Bron e-mailadres

en: Source Folder
nl: Source map

en: Source Gallery
nl: Bron Galerij

en: Sources
nl: Bronnen

en: South Aegean
nl: Zuid-Egeïsche Zee

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South African rand
nl: Zuid-Afrikaanse rand

en: South Australia
nl: Zuid-Australië

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië / Sandwich-eilanden

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nl: Zuid-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: South Korean Won
nl: Zuid-Koreaanse won

en: South Sinai
nl: Zuidelijke Sinaï

en: Southern
nl: Zuidelijk

en: Spain
nl: Spanje

en: Sports
nl: Sporten

en: Square
nl: Vierkant

en: Square could not be connected
nl: Plein kon niet worden aangesloten

en: Square has successfully been connected
nl: Square is succesvol aangesloten

en: Square has successfully been disconnected
nl: Square is met succes losgekoppeld

en: Square token successfully refreshed
nl: Square token succesvol vernieuwd

en: Standard
nl: Standaard

en: Start Date
nl: Startdatum

en: State
nl: Provincie

en: State / Province
nl: Provincie

en: State / Zone
nl: Staat / Zone

en: State/Province
nl: Provincie

en: Statement Descriptor
nl: Omschrijving credit card statement

en: Status change from %1$s to %2$s
nl: Statusverandering van %1$s naar %2$s

en: Status set to %s
nl: Status ingesteld op %s

en: Store
nl: Winkel

en: Store is not available for this gallery
nl: Winkel is niet beschikbaar voor deze galerie

en: Stripe Connection (Live)
nl: Stripe Aansluiting (Live)

en: Stripe Connection (Test)
nl: Stripe-aansluiting (Test)

en: Stripe could not be connected
nl: Stripe kon niet worden aangesloten

en: Stripe has successfully been connected
nl: Stripe is succesvol verbonden

en: Stripe has successfully been disconnected
nl: Stripe is succesvol losgekoppeld

en: Sub galleries of the current gallery
nl: Subgalerijen van de huidige galerij

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Comment
nl: Verstuur reactie

en: Submit Order & Pay %s
nl: Bestelling indienen en betalen %s

en: Submit Order for Free
nl: Gratis bestelling plaatsen

en: Submit Support Ticket
nl: Support ticket aanmaken

en: Submit order
nl: Order indienen

en: Subscribe Method
nl: Abonneer methode

en: Subscribe to email newsletter
nl: Abonneren op de e-mailnieuwsbrief

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Suburb
nl: Wijk

en: Sucre
nl: Suiker

en: Sudan
nl: Soedan

en: Sumatera Barat
nl: West-Sumatra

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Sunshine Account
nl: Zonneschijn account

en: Sunshine Cart
nl: Zonneschijn kar

en: Sunshine Favorites
nl: Zonneschijn Favorieten

en: Sunshine Gallery Password Box
nl: Sunshine Galerie Wachtwoord vak

en: Sunshine Main Menu
nl: Hoofdmenu Zonneschijn

en: Sunshine Main Page
nl: Zonneschijn hoofdpagina

en: Sunshine Photo Cart Memory Availability
nl: Sunshine Photo Cart beschikbaar geheugen

en: Sunshine Photo Cart Order
nl: Sunshine Photo Cart Bestelling

en: Sunshine Photo Cart Recommended Memory Limit
nl: Sunshine Photo Cart aanbevolen geheugenlimiet

en: Sunshine Photo Cart Sales Summary
nl: Sunshine Fotokar Samenvatting

en: Sunshine Photo Cart Setup
nl: Sunshine fotokar instellen

en: Sunshine Search
nl: Sunshine Zoeken

en: Sunshine Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Sunshine contributed %s towards refund from processing fees
nl: Sunshine heeft %s bijgedragen aan restitutie van verwerkingskosten

en: Sunshine found %s orphaned folders of images.
nl: Sunshine heeft %s verweesde mappen met afbeeldingen gevonden.

en: Sunshine installation process was skipped. <a href="%s">Please complete the installation process.</a>
nl: Zonneschijninstallatie is overgeslagen. <a href="%s">Voltooi het installatieproces.</a>

en: Sunshine logging is enabled. <a href="%s">Please disable when no longer in use.</a>
nl: Loggen van zonneschijn is ingeschakeld. <a href="%s">Uitschakelen wanneer niet langer in gebruik.</a>

en: Sunshine only needs to generate two image sizes for each: thumbnail and large. Some sites, because of their theme or plugins, have a lot of image sizes generated. This tool will clean them up.
nl: Sunshine hoeft maar twee afbeeldingsformaten te genereren: thumbnail en groot. Sommige sites, vanwege hun thema of plugins, hebben veel gegenereerde afbeeldingsformaten. Deze tool ruimt ze op.

en: Sunshine stores information about user carts in sessions which are saved to the database. If your database is too big, you can clear all the session data here.
nl: Sunshine slaat informatie over gebruikersbestellingen op in sessies die worden opgeslagen in de database. Als je database te groot is, kun je hier alle sessiegegevens wissen.

en: Sunshine tries to blend into your theme seamlessly. If you are seeing weird layout issues, try this as an alternate method if integrating.
nl: Sunshine probeert naadloos op te gaan in je thema. Als je rare opmaakproblemen ziet, probeer dit dan als alternatieve methode voor integratie.

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse frank

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Tagline
nl: Tagregel

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tana River
nl: Tana-rivier

en: Targovishte
nl: Targovisjte

en: Tax
nl: BTW

en: Tax Collected
nl: Geïnde belasting

en: Tax Rate
nl: Belastingtarief

en: Tax Rates
nl: Belastingtarieven

en: Taxable
nl: Belastbaar

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Tehran (تهران)
nl: Teheran (تهران)

en: Template Tags
nl: Sjabloontags

en: Template when inviting user to register on your site
nl: Sjabloon wanneer je een gebruiker uitnodigt om zich te registreren op je site

en: Terengganu
nl: TERENGGANU

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Test Login ID
nl: Test Inlog ID

en: Test Order
nl: Test bestelling

en: Test Order: This is not a real order and nothing will be processed
nl: Testbestelling: Dit is geen echte bestelling en er wordt niets verwerkt

en: Test Secret Key
nl: Test Geheime Sleutel

en: Test Transaction Key
nl: Test transactiesleutel

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Thai Baht
nl: Thaise Baht

en: Thank you for downloading!
nl: Bedankt voor het downloaden!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
nl: Bedankt voor het gebruik van <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! <a href="%2$s" target="_blank">Beoordeel ons</a> op <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: The code customers will type into at checkout to receive discount
nl: De code die klanten moeten invoeren bij het afrekenen om korting te krijgen

en: The following is required before your download begins:
nl: Het volgende is vereist voordat het downloaden begint:

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
nl: De volgende pagina's moeten gekozen worden zodat Sunshine weet waar ze zijn. Deze pagina's moeten zijn gemaakt bij de installatie, zo niet, dan zul je ze zelf moeten aanmaken.

en: The gallery %1$s expired on %2$s and is no longer accessible
nl: De galerij %1$s is verlopen op %2$s en is niet langer toegankelijk

en: The gallery you tried to access is private and requires you to login first
nl: De galerij die u probeert te openen is privé en vereist dat u eerst inlogt

en: The images in your order are being processed and/or printed
nl: De afbeeldingen in je bestelling worden verwerkt en / of afgedrukt

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
nl: Het maximale aantal items waarvoor dit geldt

en: The selected file could not be copied to %s.
nl: Het geselecteerde bestand kon niet worden gekopieerd naar %s.

en: The settings from this gallery will be used for all generated galleries unless explicity overridden in CSV data file
nl: De instellingen van deze galerij zullen gebruikt worden voor alle gegenereerde galerijen, tenzij expliciet anders aangegeven in het CSV-bestand

en: The slug for core order statuses is not editable as it could break Sunshine functionality
nl: De slug voor core bestelstatussen kan niet worden bewerkt omdat dit de Sunshine-functionaliteit zou kunnen verbreken

en: There could be instances where no address is needed at checkout, this option forces an address field even in those situations
nl: Er kunnen gevallen zijn waarbij geen adres nodig is bij het afrekenen, deze optie dwingt zelfs in die situaties een adresveld af

en: There is a new version of %1$s available.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar.

en: There was an error processing your payment (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van uw betaling (%s)

en: These products must be in cart before any discounts can be applied
nl: Deze producten moeten in de winkelwagen zitten voordat er korting kan worden gegeven

en: Thessaly
nl: Thessalië

en: This appears to be an invalid license key
nl: Dit lijkt een ongeldige licentiesleutel te zijn

en: This data can help provide useful information to Sunshine Photo Cart and help guide new features and growth strategies. Your participation is extremely appreciated!
nl: Deze gegevens kunnen helpen om nuttige informatie te verstrekken aan Sunshine Photo Cart en om nieuwe functies en groeistrategieën te begeleiden. Uw deelname wordt zeer op prijs gesteld!

en: This gallery expires on %s
nl: Deze galerij verloopt op %s

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
nl: Deze galerie wordt gesloten op <strong> %s </strong>

en: This is a general template for automated emails
nl: Dit is een algemene sjabloon voor geautomatiseerde e-mails

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
nl: Dit is alleen voor intern gebruik en is niet zichtbaar voor uw klant

en: This product does not need any images selected
nl: Voor dit product hoeven geen afbeeldingen te worden geselecteerd

en: This product is for the entire gallery download option
nl: Dit product is voor de hele galerij downloadoptie

en: This shows after a price
nl: Dit wordt weergegeven na een prijs

en: This will be processed as a test payment and no real money will be exchanged
nl: Dit wordt verwerkt als een testbetaling en er wordt geen echt geld uitgewisseld

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
nl: Hiermee worden alle aspecten van aankoopmogelijkheden op de site verwijderd, zodat alleen het bekijken van afbeeldingen en het toevoegen aan favorieten overblijft

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
nl: Dit verwijdert de map en afbeeldingen die via FTP zijn toegevoegd, als dit werd gebruikt om de galerij aan te maken

en: Thousands separator
nl: Duizendtallen scheidingsteken

en: Thumbnail Crop
nl: Miniatuurafbeelding bijsnijden

en: Thumbnail Size
nl: Afbeeldings Groote

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Thurgau
nl: Thakurgaon

en: Thuringia
nl: Thüringen

en: Ticino
nl: Prijs

en: Time
nl: Tijd

en: Time for each slide
nl: Tijd voor elke dia

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Title
nl: Titel

en: Title (Images MUST have EXIF field "Title")
nl: Titel (Afbeeldingen MOETEN  EXIF veld “Title” hebben)

en: Title (Optional):
nl: Titel (optioneel):

en: To
nl: Tot

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Licenses</a> page. You can get your license key from <a href="%2$s" target="_blank">your account on SunshinePhotoCart.com</a>.
nl: Om updates mogelijk te maken, voer je je licentiesleutel in op de <a href="%1$s">Licenties</a> pagina. Je kunt je licentiesleutel opvragen via <a href="%2$s" target="_blank">je account op SunshinePhotoCart.com</a>.

en: Tokyo
nl: Tokio

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Torino
nl: Turijn

en: Total
nl: Totaal

en: Total Profit
nl: Totale winst

en: Total Received
nl: Totaal ontvangen

en: Total Unpaid Orders
nl: Totaal onbetaalde bestellingen

en: Total gallery views
nl: Totaal aantal galerie weergaven

en: Total max uses
nl: Totaal max. gebruik

en: Town / City / Post Office
nl: Stad / Gemeente / Postkantoor

en: Town / District
nl: Stad / Wijk

en: Town / Village
nl: Plaats

en: Transaction ID
nl: Transactie ID

en: Transaction Type
nl: Transactie type

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Treinta y Tres
nl: Treinta en Drie

en: Trieste
nl: Triëst

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish Lira
nl: Turkse Lira

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicos Eilanden

en: Types of Photography
nl: Soorten fotografie

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: US Armed Forces
nl: Amerikaanse strijdkrachten

en: US Minor Outlying Islands
nl: Amerikaanse kleinere afgelegen eilanden

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
nl: Georgië

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukrainian Hryvnia
nl: Ukrainse Hryvnia

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Unknown error occured
nl: Onbekende foutmelding heeft getroffen

en: Unlock more professional level features for Sunshine Photo Cart by upgrading
nl: Ontgrendel meer professionele functies voor Sunshine Photo Cart door te upgraden

en: Unsupported currency
nl: Niet-ondersteunde valuta

en: Unused Image Sizes
nl: Niet gebruikte afbeelding formaten

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Cart
nl: Winkelwagen bijwerken

en: Update Order Status
nl: Bijwerken bestelling status

en: Update Price Level
nl: Prijsniveau bijwerken

en: Update Product Category
nl: Product Categorie Bijwerken

en: Update Product Option
nl: Productoptie bijwerken

en: Update Report Data
nl: Rapportgegevens bijwerken

en: Update from folder
nl: Bijwerken vanuit map

en: Update now.
nl: Nu bijwerken.

en: Upgrade to %s
nl: Upgrade naar %s

en: Upgrade to remove this fee on future transactions
nl: Upgrade om deze kosten voor toekomstige transacties te verwijderen

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload a custom thumbnail image to be used when a gallery is password protected
nl: Upload een aangepaste miniatuurafbeelding die wordt gebruikt wanneer een galerij is beveiligd met een wachtwoord

en: Upload a custom thumbnail image to be used when no specific featured image is set
nl: Upload een aangepaste miniatuurafbeelding die wordt gebruikt als er geen specifieke uitgelichte afbeelding is ingesteld

en: Upload a file
nl: Upload een bestand

en: Upload an image
nl: Upload een afbeelding

en: Upload new file
nl: Upload nieuw bestand

en: Upload new image
nl: Upload nieuwe afbeelding

en: Uploaded to this gallery
nl: Geüpload naar deze galerij

en: Upper East
nl: Bovenoosten

en: Upper West
nl: Bovenwesten

en: Uri
nl: Oekraïne

en: Use a different billing address
nl: Gebruik een ander factuuradres

en: Use as featured image
nl: Gebruik als uitgelichte afbeelding

en: Use default location
nl: Standaardlocatie gebruiken

en: Use image
nl: Gebruik afbeelding

en: Use my credits (%s available)
nl: Gebruik mijn credits (%s beschikbaar)

en: Use this image
nl: Gebruik deze afbeelding

en: User account already exists with that email address
nl: Er bestaat al een gebruikersaccount met dat e-mailadres

en: User has favorites
nl: Gebruiker heeft favorieten

en: User has items in cart
nl: Gebruiker heeft artikelen in winkelwagen

en: User has no favorites
nl: Gebruiker heeft geen favorieten

en: User has no items in cart
nl: Gebruiker heeft geen items in de winkelwagen

en: User has no orders
nl: Gebruiker heeft geen orders

en: User has not ordered item from gallery
nl: Gebruiker heeft geen item uit galerij besteld

en: User has ordered
nl: Gebruiker heeft besteld

en: User will get to select up to this many images
nl: De gebruiker kan tot dit aantal afbeeldingen selecteren

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
nl: Gebruikers kunnen geen producten kopen voor deze galerij

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: VAT Label
nl: BTW-label

en: VAT Number
nl: BTW nummer

en: Valle del Cauca
nl: Cauca-vallei

en: Varna
nl: VARNA

en: Vatican
nl: Vaticaanstad

en: Venezia
nl: Venetië

en: Venezuelan bol&iacute;var
nl: Venezolaanse bol&iacute;var

en: Venmo button will appear when available to the customer
nl: Venmo-knop verschijnt wanneer beschikbaar voor de klant

en: Veracruz
nl: VERACRUZ

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Via Discount
nl: Via Korting

en: Vientiane Province
nl: Provincie Vientiane

en: Vietnam
nl: Viëtnam

en: View All Reports
nl: Alle rapporten bekijken

en: View Automated Emails
nl: Geautomatiseerde e-mails bekijken

en: View Customer
nl: Bekijk klant

en: View Discounts
nl: Bekijk kortingen

en: View Email Log
nl: Bekijk e-mail log

en: View Gallery
nl: Bekijk galerie

en: View Invoice
nl: Bekijk factuur

en: View Order
nl: Bekijk bestelling

en: View Orders
nl: Bestellingen bekijken

en: View Products
nl: Bekijk producten

en: View Sunshine Galleries
nl: Bekijk Sunshine Galeries

en: View all favorites
nl: Bekijk alle favorieten

en: View cart
nl: Bekijk winkelwagen

en: View gallery
nl: Bekijk galerie

en: View invoice
nl: Bekijk factuur

en: View log
nl: Logboek bekijken

en: View order
nl: Bestelling bekijken

en: View order details
nl: Bestelgegevens bekijken

en: View ordered products
nl: Bestelde producten bekijken

en: View page
nl: Bekijk Pagina

en: Viewed gallery %s
nl: Galerij bekeken %s

en: Viewed image %s
nl: Afbeelding bekeken %s

en: Views
nl: Bekeken

en: Vinnychchyna
nl: Vinnitsjna

en: Visibility (Optional):
nl: Zichtbaarheid (optioneel):

en: Visit store
nl: Producten bekijken

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Watch training video
nl: Bekijk trainingsvideo

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Watermark Image
nl: Watermerk afbeelding

en: Watermark Thumbnails
nl: Watermerk miniaturen

en: We have received your order and payment
nl: We hebben je bestelling en betaling ontvangen

en: We have received your order but payment is still pending
nl: We hebben uw bestelling ontvangen maar de betaling is nog in behandeling

en: Wedding
nl: Bruiloft

en: Weekly email sent with summary of Sunshine sales and stats
nl: Wekelijkse e-mail met samenvatting van Sunshine verkoop en statistieken

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
nl: Welkom bij Sunshine Photo Cart %s

en: West Bengal
nl: West-Bengalen

en: West Coast
nl: Westkust

en: West Greece
nl: West-Griekenland

en: West Macedonia
nl: West-Macedonië

en: West Panamá
nl: West-Panamá

en: West Pokot
nl: West-Pokot

en: Western
nl: Westelijk

en: Western Australia
nl: West-Australië

en: Western Cape
nl: West-Kaap

en: Western North
nl: Westelijk noorden

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: What description shown to customer at checkout
nl: Welke beschrijving wordt aan de klant getoond bij het afrekenen

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
nl: Welk percentage van het geselecteerde prijsniveau om prijzen te maken voor dit nieuwe prijsniveau. Voer een waarde groter dan 100 in om hogere prijzen te maken. Als je kleinere prijzen wilt maken, voer je een waarde kleiner dan 100 in.

en: What should be used for your general theme when viewing Sunshine pages
nl: Wat moet worden gebruikt voor je algemene thema bij het bekijken van Sunshine-pagina's

en: What shows on your customer credit card statement
nl: Wat staat er op het creditcardafschrift van uw klant?

en: What to show below image thumbnails
nl: Wat te tonen onder afbeeldingsminiaturen

en: When a gallery is permanently deleted, remove all associated attachments and image files from the servers
nl: Wanneer een galerij permanent wordt verwijderd, worden alle bijbehorende bijlagen en afbeeldingsbestanden van de servers verwijderd

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
nl: Van welk e-mailadres moeten e-mails naar klanten worden gestuurd?

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
nl: Van welke naam moeten e-mails naar klanten komen?

en: When to subscribe
nl: Wanneer inschrijven?

en: When users make a download via credit, which products should be included. If none selected, full size images will be given.
nl: Wanneer gebruikers een download maken via tegoed, welke producten moeten worden opgenomen. Als er geen zijn geselecteerd, worden afbeeldingen op ware grootte gegeven.

en: When will this gallery expire and no longer be accessible
nl: Wanneer zal deze galerij vervallen en niet langer toegankelijk zijn?

en: Which address is used to determine if tax is calculated
nl: Welk adres wordt gebruikt om te bepalen of belasting wordt berekend

en: Which countries users can select at checkout. If empty, all countries are allowed.
nl: Welke landen gebruikers kunnen selecteren bij het afrekenen. Als deze optie leeg is, zijn alle landen toegestaan.

en: Which countries will this option be shown. Leave empty for all countries.
nl: Welke landen wordt deze optie getoond? Laat leeg voor alle landen.

en: Which sources can the user select images from. Will be restricted to galleries the user has access.
nl: Uit welke bronnen kan de gebruiker afbeeldingen selecteren. Dit wordt beperkt tot galerijen waartoe de gebruiker toegang heeft.

en: White
nl: Wit

en: Will be shown on a white background
nl: Wordt weergegeven op een witte achtergrond

en: Will include all child galleries as well
nl: Inclusief alle kindergalerijen

en: Write a Review
nl: Schrijf een beoordeling

en: Yambol
nl: Jambol

en: Year
nl: Jaar

en: Yemen
nl: Jemen

en: Yoast SEO is blocking attachment URLs, please enable this feature for Sunshine to work properly
nl: Yoast SEO blokkeert URL's met bijlagen, schakel deze functie in zodat Sunshine goed werkt

en: You are already logged in
nl: Je bent al ingelogd

en: You are logged in as an administrator and have access to this gallery without password
nl: Je bent ingelogd als beheerder en hebt toegang tot deze galerij zonder wachtwoord

en: You do not have an active license for %s, please enter and activate your current license on the <a href="%s">Licenses page</a>
nl: Je hebt geen actieve licentie voor %s, voer je huidige licentie in en activeer deze op de <a href="%s">Licenties pagina</a>

en: You do not have any favorites yet
nl: U hebt nog geen favorieten

en: You do not have any orders yet
nl: Je hebt nog geen bestellingen

en: You do not have any orders yet :(
nl: Je hebt nog geen bestellingen :(

en: You do not have any products setup yet
nl: U hebt nog geen producten ingesteld

en: You do not have anything in your cart yet!
nl: Je hebt nog niets in je winkelwagen!

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze plug-in te installeren

en: You do not have permission to view this gallery
nl: Je hebt geen toestemming om deze galerij te bekijken

en: You have (%u) %s in cart already
nl: U hebt (%u) %s al in uw winkelwagen

en: You have (%u) %s of this image already in cart
nl: U hebt (%u) %s van deze afbeelding al in uw winkelwagen

en: You have a special lifetime license that never expires!
nl: Je hebt een speciale levenslange licentie die nooit verloopt!

en: You have been invited to [gallery_name]
nl: U bent uitgenodigd voor [galerie_naam]

en: You have been logged in
nl: Je bent ingelogd

en: You have been logged out
nl: Je bent uitgelogd

en: You have no galleries assigned to your user account
nl: Er zijn geen galeries toegewezen aan uw gebruikersaccount

en: You have not set up any automated emails
nl: U heeft geen geautomatiseerde e-mails ingesteld

en: You have not set up any discounts
nl: Je hebt geen kortingen ingesteld

en: You have not set up any galleries
nl: U hebt geen galerijen ingesteld

en: You have not set up any products
nl: U hebt geen producten ingesteld

en: You have reached the maximum number of free downloads
nl: Je hebt het maximum aantal gratis downloads bereikt

en: You must fill your package before checking out
nl: Je moet je pakket vullen voordat je uitcheckt

en: You must have at least %s in your cart before you can checkout
nl: U moet ten minste %s in uw winkelwagen hebben voordat u kunt afrekenen

en: You must have proper permissions to view this gallery
nl: U moet over de juiste rechten beschikken om deze galerij te bekijken

en: You searched for "%s"
nl: Je hebt gezocht voor “%s”

en: You will need an account to remember your favorites the next time you visit
nl: Je hebt een account nodig om je favorieten de volgende keer dat je komt te onthouden

en: Your Address Line 1
nl: Adres 1

en: Your Sunshine Photo Cart Weekly Summary
nl: Je Zonneschijn Fotokar Wekelijks Overzicht

en: Your cart is empty
nl: Uw winkelwagen is leeg

en: Your current PHP memory limit is %sM. If you are seeing issues with slow uploading images or errors, it is recommended to ask your web host if your available memory can be increased. A minimum of 256M is recommended, but as high as possible is best.
nl: Je huidige PHP geheugenlimiet is %sM. Als je problemen ondervindt met het langzaam uploaden van afbeeldingen of fouten, is het aan te raden om je webhost te vragen of je beschikbare geheugen kan worden verhoogd. Een minimum van 256M wordt aanbevolen, maar zo hoog mogelijk is het beste.

en: Your current WordPress memory limit is set to %sM, but your web server allows up to %sM. It is recommended to increase the WordPress memory limit to match or exceed the PHP memory limit for optimal performance and speed to ensure your uploads and applying watermarks go as fast as possible.
nl: Je huidige WordPress geheugenlimiet is ingesteld op %sM, maar je webserver staat maximaal %sM toe. Het wordt aanbevolen om de geheugenlimiet van WordPress te verhogen zodat deze overeenkomt met of hoger is dan de geheugenlimiet van PHP voor optimale prestaties en snelheid om ervoor te zorgen dat je uploads en het toepassen van watermerken zo snel mogelijk gaan.

en: Your download should have started and may take some time to complete.
nl: Het downloaden zou nu gestart moeten zijn en kan enige tijd duren.

en: Your items have shipped (or are available for download)!
nl: Uw bestelling is klaar! Heeft u gekozen voor ophalen dan ligt uw bestelling nu klaar op de locatie. Heeft u voor verzenden gekozen, dan is de bestelling nu naar u onderweg. Heeft u digitaal gekozen, dan  is uw bestelling nu beschikbaar als download)!

en: Your license is not active for this URL
nl: De licentie is niet actief voor deze URL

en: Your license key expired on %s.
nl: Je licentiesleutel vervalt op %s.

en: Your license key has been disabled
nl: Uw licentiesleutel is uitgeschakeld

en: Your license key has reached its activation limit
nl: Je licentiesleutel heeft zijn activeringslimiet bereikt

en: Your licenses could not be activated because your server failed to connect to SunshinePhotoCart.com: %s
nl: Je licenties konden niet worden geactiveerd omdat je server geen verbinding kon maken met SunshinePhotoCart.com: %s

en: Your message contains gallery template tags but no gallery was selected
nl: Uw bericht bevat galerij-sjabloon-tags maar er is geen galerij geselecteerd

en: Your new account on %s
nl: Uw nieuwe account op %s

en: Your order is ready to be picked up
nl: Je bestelling is klaar om te worden opgehaald

en: Your order was cancelled
nl: Uw bestelling is geannuleerd

en: Your order was refunded
nl: Je bestelling is terugbetaald

en: Your subject contains gallery template tags but no gallery was selected
nl: Uw onderwerp bevat galerijsjabloon-tags maar er is geen galerij geselecteerd

en: Yukon Territory
nl: Yukon

en: ZIP Code
nl: Postcode

en: Zaire
nl: Zaïre

en: Zanzibar North
nl: Zanzibar Noord

en: Zanzibar South
nl: Zanzibar Zuid

en: Zaporizhzhya
nl: Zaporizja

en: Zip / Postal Code
nl: Postcode

en: Zip/Postal Code(s)
nl: Postcode(s)

en: Zipcode
nl: Postcode

en: cURL support is required, but cannot be found.
nl: cURL-ondersteuning is vereist, maar kan niet worden gevonden.

[ctx: district]
en: Belgrade
nl: Belgrado

[ctx: district]
en: Central Banat
nl: Midden-Banat

[ctx: district]
en: Danube
nl: Donau

[ctx: district]
en: North Banat
nl: Noord-Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
nl: Noord-Bačka

[ctx: district]
en: South Banat
nl: Zuid-Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
nl: Zuid-Bačka

[ctx: district]
en: West Bačka
nl: West-Bačka

en: images
nl: afbeeldingen

en: in seconds
nl: suit u aan in enkele seconden

en: includes %s tax
nl: inclusief %s btw

en: invoice-%s
nl: factuur-%s

en: or
nl: of

en: or reply to this email
nl: of antwoord op deze e-mail

en: session | sessions
nl[0]: sessie
nl[1]: sessies

en: to
nl: tot

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: İstanbul
nl: Istanbul
